Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 20.6.22 | 18:15 | DEKAN | Šachta UK SUP Socra SUP | 9. | 3:1 |
Po 6.6.22 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Garáže Klíčov | 8. | 3:4 |
Po 30.5.22 | 19:30 | DEKAN | Berušky B Socra SUP | 7. | 6:4 |
Po 23.5.22 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Super Calvados | 6. | 8:2 |
Po 9.5.22 | 19:30 | DEKAN | Socra SUP VSK MFF UK Praha SUP | 5. | 1:7 |
Po 2.5.22 | 20:30 | DABLI | Sedm zbabělých SUP Socra SUP | 4. | 2:3 |
Po 25.4.22 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Flamengo FC SUP | 3. | 0:5 |
Po 11.4.22 | 19:30 | DEKAN | SuperNova L.F.C. Socra SUP | 2. | 4:0 |
Po 4.4.22 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Tučňáci SUP B | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VSK MFF UK Praha SUP | 9 | 7 | 2 | 0 | 53:13 | 16 |
2. | Flamengo FC SUP | 9 | 8 | 0 | 1 | 48:19 | 16 |
3. | Šachta UK SUP | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:23 | 10 |
4. | Berušky B | 9 | 4 | 1 | 4 | 37:30 | 9 |
5. | Tučňáci SUP B | 9 | 3 | 3 | 3 | 17:18 | 9 |
6. | Garáže Klíčov | 9 | 4 | 0 | 5 | 32:37 | 8 |
7. | SuperNova L.F.C. | 9 | 2 | 2 | 5 | 18:35 | 6 |
8. | Super Calvados | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:40 | 6 |
9. | Socra SUP | 9 | 2 | 0 | 7 | 20:40 | 4 |
10. | Sedm zbabělých SUP | 9 | 3 | 0 | 6 | 21:27 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 10.5.22 | 18:15 | BECH | Kulišáci CF VET Folprecht 1.FC VET (VL4B) |
Út 10.5.22 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Čechie 12° SUP (SVL2A) |
Út 31.5.22 | 19:00 | METE1 | Viki team Blue Debils (HL4C) |
Út 31.5.22 | 20:15 | METE1 | Inter Ohradní Morová rána 1.FC (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bačovský Petr | 9 | 7 |
Bárta Daniel | 7 | 6 |
Brabenec Jan | 8 | 1 |
Čemus Jan | 8 | 4 |
Čermák Marek | 7 | 1 |
Charvát Michael | 9 | 1 |
Drahokoupil Jiří | 9 | 0 |
Hubr František | 6 | 0 |
Zahradník Jan | 9 | 0 |