Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 7.11.22 | 19:15 | SCBEC | Radouč FC UVL B Kodymka Ultra | 8. | 4:1 |
Po 31.10.22 | 19:15 | SCBEC | Kodymka Ultra Pražačka ultraseniors | 7. | 1:9 |
Út 18.10.22 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC UVL Kodymka Ultra | 6. | 2:2 |
Po 10.10.22 | 19:15 | SCBEC | Kodymka Ultra Ladronka U70 | 5. | 5:3 |
Po 3.10.22 | 19:15 | SCBEC | Ultra Orion-Naděje Kodymka Ultra | 4. | 1:4 |
Po 26.9.22 | 19:15 | SCBEC | Kodymka Ultra Enzian UVL | 3. | 2:1 |
Po 12.9.22 | 19:15 | SCBEC | Žvahov UVL Kodymka Ultra | 2. | 2:3 |
Po 5.9.22 | 19:15 | SCBEC | Kodymka Ultra Slepí koně Ultra | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražačka ultraseniors | 8 | 8 | 0 | 0 | 48:7 | 16 |
2. | Ultra Orion-Naděje | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:17 | 11 |
3. | Radouč FC UVL B | 8 | 4 | 1 | 3 | 23:14 | 9 |
4. | Kodymka Ultra | 8 | 4 | 1 | 3 | 19:26 | 9 |
5. | Benda 1964 OFC UVL | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:19 | 8 |
6. | Enzian UVL | 8 | 3 | 1 | 4 | 20:23 | 7 |
7. | Slepí koně Ultra | 8 | 3 | 0 | 5 | 17:29 | 6 |
8. | Ladronka U70 | 8 | 2 | 0 | 6 | 23:27 | 4 |
9. | Žvahov UVL | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:38 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Kodymka Ultra | 9. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 9.10.22 | 18:45 | SCBEC | Deers FC My (HL7L) |
Ne 9.10.22 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Beerchester United (HL7L) |
Ne 20.11.22 | 18:45 | SCBEC | Herbal Fusion Talent Praha FC (HL4E) |
Ne 20.11.22 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Inter Urus (HL7L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baitler Martin | 8 | 1 |
Čermák Michal | 7 | 2 |
Doležal Jan | 6 | 2 |
Kupr Jan | 6 | 6 |
Mádr Vladimír | 7 | 0 |
Matějka Karel | 3 | 2 |
Mornštejn Václav | 3 | 0 |
Panýrek Vladimír | 4 | 0 |
Ryneš Pavel | 8 | 5 |