Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 22.11.22 | 20:45 | DEKAN | Slepí koně Ultra Radouč FC UVL B | 9. | 2:1 |
Út 8.11.22 | 19:30 | BECH | Pražačka ultraseniors Slepí koně Ultra | 8. | 10:2 |
Út 1.11.22 | 18:15 | HOSTI | Slepí koně Ultra Benda 1964 OFC UVL | 7. | 2:3 |
Út 18.10.22 | 20:45 | HOSTI | Ladronka U70 Slepí koně Ultra | 6. | 3:0 |
Út 11.10.22 | 20:45 | HANSP | Slepí koně Ultra Ultra Orion-Naděje | 5. | 1:4 |
Po 3.10.22 | 17:00 | DEKAN | Enzian UVL Slepí koně Ultra | 4. | 4:2 |
Po 26.9.22 | 20:45 | ARIT | Slepí koně Ultra Žvahov UVL | 3. | 4:3 |
Po 5.9.22 | 19:15 | SCBEC | Kodymka Ultra Slepí koně Ultra | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražačka ultraseniors | 8 | 8 | 0 | 0 | 48:7 | 16 |
2. | Ultra Orion-Naděje | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:17 | 11 |
3. | Radouč FC UVL B | 8 | 4 | 1 | 3 | 23:14 | 9 |
4. | Kodymka Ultra | 8 | 4 | 1 | 3 | 19:26 | 9 |
5. | Benda 1964 OFC UVL | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:19 | 8 |
6. | Enzian UVL | 8 | 3 | 1 | 4 | 20:23 | 7 |
7. | Slepí koně Ultra | 8 | 3 | 0 | 5 | 17:29 | 6 |
8. | Ladronka U70 | 8 | 2 | 0 | 6 | 23:27 | 4 |
9. | Žvahov UVL | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:38 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Slepí koně Ultra | 2. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 18.11.22 | 18:15 | DEKAN | Kumpáni VET Pirelli VET (VL4D) |
Pá 18.11.22 | 19:30 | DEKAN | Real Hagrid CF SČZP (HL5G) |
Út 6.12.22 | 19:30 | CESMI | Rumburaci A Turbosršni CF (HL4C) |
Út 6.12.22 | 20:45 | CESMI | Cvrčci FC Strašnická SK A (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Fifka Pavel | 6 | 5 |
Gutvirt Martin | 7 | 1 |
Hubínek Jaroslav | 7 | 1 |
Jedlička Jiří | 7 | 0 |
Kolář Petr | 7 | 1 |
Krutský Ondřej | 8 | 4 |
Lupač Milan | 7 | 0 |
Morozovič Martin | 5 | 0 |
Nemrava Marek | 7 | 2 |
Pětník Miroslav | 8 | 1 |
Renda Jaroslav | 5 | 0 |
Staníček Zbyněk | 7 | 1 |