Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 19:30 | CESMI | Traktor humus VET A Flamengo CR VET | 11. | 6:0 k. |
Po 6.6.22 | 20:15 | MIKU4 | Tyran Saens 1.FC VET A Traktor humus VET A | 9. | 3:1 |
Út 31.5.22 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET Traktor humus VET A | 10. | 4:1 |
Út 17.5.22 | 19:00 | METE2 | Traktor humus VET A Santa Tranta VET | 8. | 2:2 |
Út 10.5.22 | 18:00 | ZAK | Javorák Traktor humus VET A | 7. | 2:2 |
Út 3.5.22 | 19:15 | STER2 | Traktor humus VET A Rokoska VET B | 6. | 3:2 |
Po 25.4.22 | 20:30 | STER2 | Restaurace U Pecků VET Traktor humus VET A | 5. | 1:0 |
Út 12.4.22 | 20:15 | MIKU1 | Traktor humus VET A Klokan club Perón V | 4. | 0:6 k. |
Po 4.4.22 | 19:00 | MIKU4 | VV Vokra VV Traktor humus VET A | 3. | 2:5 |
Út 29.3.22 | 19:15 | HRAB3 | Traktor humus VET A Inter Lotyšák VET B | 2. | 2:2 |
Po 21.3.22 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET Traktor humus VET A | 1. | 0:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 72:18 | 20 |
2. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 54:19 | 20 |
3. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:22 | 13 |
4. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 11 |
5. | Santa Tranta VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:33 | 10 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:33 | 10 |
7. | Flamengo CR VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:45 | 10 |
8. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:34 | 9 |
9. | Javorák | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:37 | 9 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:51 | 8 |
11. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:40 | 7 |
12. | Ekonom WT VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:59 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 28.3.22 | 18:00 | STER1 | Palmeiras Prosek Exilová šatna (HL5D) |
Po 28.3.22 | 19:15 | STER1 | Úderka Žižkov junioři Stará dáma (HL2A) |
Po 28.3.22 | 20:30 | STER1 | Yellow Dildos A Bronx KKK A (HL4A) |
St 1.6.22 | 17:45 | ZABEH | Executors United Chlapi FK (HL6F) |
St 1.6.22 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Torzo AFZ (SVL1A) |
St 1.6.22 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek UTS Vršovice (HL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Adam | 4 | 0 |
Exner Bohumil | 9 | 4 |
Feierfeil Zdeněk | 8 | 0 |
Hronek Lukáš | 2 | 0 |
Kautský Ladislav | 6 | 3 |
Kudrnáč David | 9 | 3 |
Kudrnáč Filip | 8 | 1 |
Kunc Tomáš | 2 | 1 |
Presl František | 2 | 0 |
Šefrna David | 9 | 7 |
Švelbl Jan | 9 | 0 |
Vinař Roman | 9 | 0 |
Zvolský Roman | 8 | 1 |