Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 19:15 | LITVI | Rokoska VET B Klokan club Perón V | 11. | 1:14 |
Út 31.5.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Restaurace U Pecků VET | 10. | 5:3 |
Út 24.5.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Queen´s park club VET | 9. | 4:1 |
Út 17.5.22 | 20:15 | MIKU1 | VV Vokra VV Klokan club Perón V | 8. | 1:9 |
Út 10.5.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Inter Lotyšák VET B | 7. | 8:4 |
St 4.5.22 | 18:45 | ARIT | Ekonom WT VET Klokan club Perón V | 6. | 2:9 |
Út 26.4.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Flamengo CR VET | 5. | 6:0 k. |
Út 12.4.22 | 20:15 | MIKU1 | Traktor humus VET A Klokan club Perón V | 4. | 0:6 k. |
Út 5.4.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A | 3. | 3:5 |
Út 29.3.22 | 20:15 | MIKU1 | Santa Tranta VET Klokan club Perón V | 2. | 0:6 k. |
Út 22.3.22 | 19:15 | ZAK | Klokan club Perón V Javorák | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 72:18 | 20 |
2. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 54:19 | 20 |
3. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:22 | 13 |
4. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 11 |
5. | Santa Tranta VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:33 | 10 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:33 | 10 |
7. | Flamengo CR VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:45 | 10 |
8. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:34 | 9 |
9. | Javorák | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:37 | 9 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:51 | 8 |
11. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:40 | 7 |
12. | Ekonom WT VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:59 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 27.3.22 | 17:30 | TEMPO | Eastern Union Příkopy FC (HL8K) |
Ne 27.3.22 | 18:45 | TEMPO | Atlanta Žižkov FC Tvoje máma FC (HL6L) |
Ne 1.5.22 | 18:45 | TEMPO | Drny FC Tropa de Elite (HL4F) |
Ne 1.5.22 | 20:00 | TEMPO | GP Rangers GJS FK (HL5I) |
Ne 8.5.22 | 13:45 | TEMPO | SS Hábula Běchovice VET (VL3D) |
Ne 8.5.22 | 15:00 | TEMPO | Dýně AC A Boží bojovníci (HL8L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Barvínek Ondřej | 7 | 9 |
Bejda Stanislav | 3 | 5 |
Černý Jaroslav | 3 | 4 |
Hološko Filip | 3 | 4 |
Hrdlička Tomáš | 1 | 0 |
Jelínek Jan | 1 | 0 |
Klíma Jaroslav | 1 | 0 |
Kučera Lukáš | 4 | 3 |
Lička Mario | 4 | 3 |
Manhart Tomáš | 7 | 6 |
Salák Michal | 2 | 5 |
Šírl Radek | 3 | 5 |
Štáf ml. Petr | 6 | 0 |
Šultes Pavel | 5 | 6 |
Víšek Petr | 8 | 1 |
Volkay Pavol | 4 | 3 |