Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 19:15 | KORAB | Běchovičtí sršni B Sean team VET | 11. | 1:8 |
Út 31.5.22 | 20:45 | HOSTI | Frankie Běchovičtí sršni B | 10. | 2:1 |
St 25.5.22 | 18:00 | SCBEC | Běchovičtí sršni B PH Servis | 9. | 4:6 |
St 18.5.22 | 19:15 | SCBEC | VSK MFF UK Praha VET A Běchovičtí sršni B | 8. | 6:3 |
Út 10.5.22 | 20:30 | MOTO4 | Legends a Veterans Běchovičtí sršni B | 7. | 5:1 |
St 4.5.22 | 20:15 | P1 | Běchovičtí sršni B Šrot FC VET | 6. | 1:4 |
St 27.4.22 | 20:15 | MIKU2 | Notorkros FK VET Běchovičtí sršni B | 5. | 14:2 |
Po 11.4.22 | 20:15 | MIKU3 | Běchovičtí sršni B Ferri FC VET | 4. | 0:6 k. |
Po 4.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Dirty Bastards VET Běchovičtí sršni B | 3. | 3:1 |
Út 29.3.22 | 20:15 | METE1 | Běchovičtí sršni B Kříženeček plus | 2. | 3:9 |
Po 21.3.22 | 20:30 | KORAB | UTS Vršovice VET Běchovičtí sršni B | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | UTS Vršovice VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:24 | 18 |
2. | PH Servis | 11 | 8 | 1 | 2 | 55:30 | 17 |
3. | Dirty Bastards VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:28 | 16 |
4. | Ferri FC VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:26 | 15 |
5. | Notorkros FK VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 60:38 | 14 |
6. | Sean team VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:20 | 14 |
7. | Frankie | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:27 | 13 |
8. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:42 | 7 |
9. | Šrot FC VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 36:51 | 6 |
10. | Legends a Veterans | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:46 | 6 |
11. | Kříženeček plus | 11 | 2 | 2 | 7 | 39:63 | 6 |
12. | Běchovičtí sršni B | 11 | 0 | 0 | 11 | 18:68 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 22.3.22 | 18:15 | ARIT | Galantní jeleni Canary FC (HL8B) |
Út 22.3.22 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Hashlerka THC 1993 A (HL7C) |
Út 22.3.22 | 20:45 | ARIT | Baby Shark Společenství utopenců (HL8C) |
Po 28.3.22 | 18:15 | ARIT | Flamengo CR VET Ekonom WT VET (VL1A) |
Po 28.3.22 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Borussia Bubeneč (HL4A) |
Po 28.3.22 | 20:45 | ARIT | Speciál Bráník A Weekend Warriors FC (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bajtler Michal | 7 | 0 |
Bambula Václav | 10 | 4 |
Bracháček Jiří | 9 | 5 |
Fejl Petr | 3 | 0 |
Fořt Jakub | 10 | 2 |
Hübl Roman | 10 | 1 |
Klapka Martin | 7 | 3 |
Kubín Rudolf | 7 | 0 |
Marcoul Jan | 10 | 0 |
Sloup Karel | 8 | 0 |
Šmída Libor | 8 | 2 |
Vorlíček Petr | 9 | 1 |