Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 19:00 | MIKU2 | Notorkros FK VET Dirty Bastards VET | 11. | 8:2 |
Út 31.5.22 | 20:15 | METE2 | Kříženeček plus Notorkros FK VET | 10. | 3:5 |
St 25.5.22 | 20:15 | MIKU2 | Notorkros FK VET UTS Vršovice VET | 9. | 5:11 |
Po 16.5.22 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Notorkros FK VET | 8. | 6:0 k. |
Út 10.5.22 | 20:45 | HOSTI | Notorkros FK VET Frankie | 7. | 7:2 |
St 4.5.22 | 20:15 | MIKU2 | PH Servis Notorkros FK VET | 6. | 4:1 |
St 27.4.22 | 20:15 | MIKU2 | Notorkros FK VET Běchovičtí sršni B | 5. | 14:2 |
Út 12.4.22 | 20:45 | STOD | Legends a Veterans Notorkros FK VET | 4. | 2:4 |
St 6.4.22 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Šrot FC VET | 3. | 9:2 |
St 30.3.22 | 20:15 | MIKU1 | VSK MFF UK Praha VET A Notorkros FK VET | 2. | 0:4 |
Po 21.3.22 | 20:15 | MIKU2 | Ferri FC VET Notorkros FK VET | 1. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | UTS Vršovice VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:24 | 18 |
2. | PH Servis | 11 | 8 | 1 | 2 | 55:30 | 17 |
3. | Dirty Bastards VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:28 | 16 |
4. | Ferri FC VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:26 | 15 |
5. | Notorkros FK VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 60:38 | 14 |
6. | Sean team VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:20 | 14 |
7. | Frankie | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:27 | 13 |
8. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:42 | 7 |
9. | Šrot FC VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 36:51 | 6 |
10. | Legends a Veterans | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:46 | 6 |
11. | Kříženeček plus | 11 | 2 | 2 | 7 | 39:63 | 6 |
12. | Běchovičtí sršni B | 11 | 0 | 0 | 11 | 18:68 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 29.3.22 | 18:00 | HRAB2 | Partizan Praha VET Křídla Ďáblic VET A (VL3A) |
Út 29.3.22 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Starci na chmelu SUP B (SVL2A) |
Čt 26.5.22 | 19:00 | P2 | Viktoria Bítovská VET A Jetoma FC (VL4D) |
Čt 26.5.22 | 20:15 | P2 | Po Útlumu 06 Bum bar VET (VL2B) |
Út 14.6.22 | 19:30 | CESMI | Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP (SVL2A) |
Út 14.6.22 | 20:45 | CESMI | Pohoda FC A J.R.Club B (HL7D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brabec Štěpán | 8 | 9 |
Brožek Daniel | 8 | 6 |
Čížek Michal | 7 | 6 |
Deré Aleš | 6 | 3 |
Fikar Pavel | 6 | 9 |
Kostka Josef | 10 | 1 |
Samek Jiří | 4 | 3 |
Těšitel Jan | 5 | 6 |
Třešňák Petr | 10 | 0 |
Tůma Jan | 9 | 16 |
Vizvári Ladislav | 7 | 1 |