vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Adam Černý, David Davídek, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Gabriel Kaprál, Ladislav Kurucz, Jan Niessner, Rudolf Stein, Jan Zeman
22. 11. 22 20:15 METE2 Kříženeček plus Estudiantes VET B 10. 5:2 (1:0)
Po vyrovnaném poločase domácí zabrali a vyhráli. Milan Šebek
Jiří Panocha – Adam Černý, David Davídek, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Josef Kalabis, Ladislav Kurucz, Robert Patsch, Rudolf Stein vs Michal Matejka – Tomáš Bilan, Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Matěj Laža, Miroslav Michňa, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
44. Jaroslav Franta
51. Michal Hnát
34., 47. Tomáš Vích
7. 11. 22 19:15 MOTO4 Věčná žízeň FC VET Kříženeček plus 9. 1:3 (1:0)
Po vyhraném prvním poločase domácí neproměnovali šance a hosté utkání otočili. Petr Buchta
Věčná žízeň FC VET Kříženeček plus
Zdeněk Vajdl – Lukáš Brávek, Ludvík Bruckner, Jan Čipera, Stanislav Iliev, Tomáš Kirbl, Tomáš Králíček, Zbyněk Šmerda, Martin Vališ vs Jiří Panocha – Adam Černý, David Davídek, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Josef Kalabis, Ladislav Kurucz, Robert Patsch, Rudolf Stein
13. Jan Čipera 40. David Davídek
41. Michal Hnát
46. Robert Patsch
56. Ladislav Kurucz
1. 11. 22 20:15 METE1 Kříženeček plus Pivušky FC VET 8. 2:1 (0:0)
Slušné utkání, Pivušky se po většinu utkání brániy dobře hrajícímu Kříženečkovi. Miroslav Kotek, Jan Liška
Kříženeček plus Pivušky FC VET
Jiří Panocha – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Josef Kalabis, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Robert Patsch, Rudolf Stein vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
37. Adam Černý
39. Josef Jetýlek
36. Jaroslav Vimer
25. 10. 22 20:15 METE2 Kříženeček plus Tream Deam FC VET 7. 3:0 (1:0)
Jednoznačné utkání. Lukáš Dufek
Kříženeček plus Tream Deam FC VET
Josef Kalabis – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Gabriel Kaprál, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Robert Patsch, Rudolf Stein vs Martin Ducháč – Jiří Beneš, Adam Drnek, Pavel Janský, Michal Kaplan, Ivan Mánik, Pavel Škabraha
7., 55. Michal Hnát
39. Jan Niessner
18. 10. 22 20:15 METE1 Tatarský biftek VET Kříženeček plus 6. 1:1 (0:1)
První půle ve slušném tempu se šancemi i góly. Druhá půle byla prakticky stejná. Zasloužená dělba bodů. Tomáš Chlum, Ladislav Vizvári
Tatarský biftek VET Kříženeček plus
Tomáš Pechar – Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Roman Špalek, Martin Zima vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Robert Patsch, Rudolf Stein
54. Tomáš Procházka 6. Josef Jetýlek
11. 10. 22 20:15 METE2 Kříženeček plus PFC Kodymka 5. 1:4 (0:2)
Domácí byli lepším týmem, ale vychytal je brankář Kodymky, která naopak dala gól prakticky ze všeho. Dominik Svoboda
Kříženeček plus PFC Kodymka
Jiří Panocha – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Robert Patsch, Rudolf Stein vs Josef Koštíř – Petr Coka, Jan Doležal, Lukáš Kroupa, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma, Ondřej Zika
50. Jaroslav Franta 4., 22. Milan Lžičař
40. Jiří Škarvada
54. Josef Rožnovský
26. 9. 22 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Kříženeček plus 4. 1:2 (0:1)
Hosté byli aktivnější a nebezpečnější. Domácí na dostřel držel skvělý brankář. Zasloužená výhra hostů. Kamil Kohout
Zlatý krysy FC Kříženeček plus
Jaroslav Houzar – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Lukáš Zabořil vs Jiří Panocha – Michal Hnát, Gabriel Kaprál, Marek Nečas, Jan Niessner, Robert Patsch, Rudolf Stein, Jan Zeman
59. Jiří Kleisl 13. Jan Zeman
51. Gabriel Kaprál
20. 9. 22 20:15 METE1 Kříženeček plus Folprecht 1.FC VET 3. 6:2 (4:1)
Pohledné fotbalové utkání, ve kterém po celý zápas dominovali domácí. Zdeňka Kabeláčová
Kříženeček plus Folprecht 1.FC VET
Jiří Panocha – Vít Bednařík, Adam Černý, David Davídek, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Robert Patsch, Rudolf Stein, Jan Zeman vs Miloš Johánek – Martin Balvín, Robert Benda, Jiří Benda ml., Jiří Gazdík, Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Schich
2., 44. Vít Bednařík
20. Jan Zeman
22., 28. Michal Hnát
8., 48. Jiří Benda ml.
6. 9. 22 20:15 METE1 Kříženeček plus Ďáblická klička 1. 9:2 (4:1)
První půle nahoru dolů, ale skóre hrálo ve prospěch domácích. Druhá půle byla také ve svižném tempu a s převahou domácích. Tomáš Chlum
Kříženeček plus Ďáblická klička
Jiří Panocha – Marek Čermák, Adam Černý, David Davídek, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Robert Patsch, Rudolf Stein, Jan Zeman vs Tomáš Dvořák – Josef Bažant, Ondřej Bednář, Jan Bleha, David Foltin, Jan Hruška, Antonín Mareš, Jiří Pelich, Josef Ryba