Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 14.12.22 | 19:00 | P1 | Bratři v triku VET Viktoria Bítovská VET A | 11. | 7:4 |
St 7.12.22 | 20:00 | ARIT | Pendula Bona AC VET Viktoria Bítovská VET A | 5. | 5:3 |
Čt 24.11.22 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Běchovičtí sršni B | 10. | 3:5 |
Čt 17.11.22 | 19:00 | P1 | Bakera VET Viktoria Bítovská VET A | 9. | 3:0 |
Čt 10.11.22 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Hvězda VAB F.C. | 8. | 0:14 |
St 26.10.22 | 18:00 | LITVI | Demoliční četa VET Viktoria Bítovská VET A | 7. | 6:0 k. |
Čt 20.10.22 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A J.R.Club VET A | 6. | 1:5 |
Čt 6.10.22 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Deportivo Estudiantil VET | 4. | 3:4 |
Čt 29.9.22 | 19:00 | P1 | Blesk VK VET A Viktoria Bítovská VET A | 3. | 7:2 |
Čt 22.9.22 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Kliďas SFC | 2. | 6:0 k. |
St 7.9.22 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK VET Viktoria Bítovská VET A | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo UK VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 53:16 | 19 |
2. | Bakera VET | 11 | 7 | 3 | 1 | 33:17 | 17 |
3. | J.R.Club VET A | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:13 | 16 |
4. | Demoliční četa VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:34 | 13 |
5. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:29 | 13 |
6. | Hvězda VAB F.C. | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:21 | 12 |
7. | Blesk VK VET A | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:35 | 12 |
8. | Pendula Bona AC VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:34 | 11 |
9. | Běchovičtí sršni B | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:43 | 11 |
10. | Bratři v triku VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:44 | 4 |
11. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 1 | 0 | 10 | 22:62 | 2 |
12. | Kliďas SFC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 26.9.22 | 18:00 | SANC1 | Legends Orange Predators A (HL4A) |
Po 26.9.22 | 19:15 | SANC1 | Audi United FC Holosmetky FC A (HL2A) |
Po 26.9.22 | 20:30 | SANC1 | Jardovi Hřebíci Klucy PFS (HL5B) |
St 19.10.22 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Black Fellaz FC (HL7F) |
St 19.10.22 | 20:45 | TEMPO | Alej FK B Smarty FC (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bátrla Dalibor | 3 | 4 |
Černoch Michal | 9 | 0 |
Daniž Ján | 9 | 1 |
Gayoso Francisco | 4 | 0 |
Hlubuček Robert | 9 | 0 |
Laibl Patrik | 1 | 0 |
Peklanský Lubomír | 6 | 1 |
Petříček Jan | 7 | 0 |
Petřina Libor | 6 | 0 |
Rajčan Tomáš | 5 | 9 |
Vála Petr | 8 | 0 |
Želechovský Petr | 7 | 1 |