Ve skupině se sešli hned dva jarní účastníci druhé ligy a je tak už dopředu jasné, že vrátit se bude moct maximálně jeden z nich. Lepší výchozí pozici má asi J.R.Club, který bojoval až do posledního kola, zatímco Běchovičtí sršni byli jen do počtu a nakonec neuhráli jediný bod. Skupina je ale
Zobrazit celý text
výjimečně nabitá, všech šest týmů, které hrály trojku i v minulé sezoně, získalo minimálně dvanáct bodů, a to na to měly jen deset zápasů. Zlobit bude určitě Bakera, která po vyloučení z první ligy skončila druhá, stejně jako Blesk. Bohaté zkušenosti z vyšších soutěží má Kliďas a míchat kartami by určitě chtěla i Pendula Bona. Jako nováček získala i díky 22 gólům Jiřího Blieka bronz. I sestava nováčků je zajímavá, vedle zkušené Bítovské jsou v ní dva týmy, které dokázaly postoupit hned ve své první sezóně – Deportivo Estudiantil a Bratři v triku. Dynamo UK pak zažije úplnou premiéru, hned ve třetí lize startuje díky tomu, že si vyměnilo soutěž s Vyprahlem.
Své připomínky, podněty ke zlepšení a žádosti o opravy můžete posílat na e-mail vedouci@psmf.cz, budeme se vám snažit v rámci možností vyhovět.
Dynamo UK splnilo roli černého koně skupiny a hned ve své první sezoně si vybojovalo postup do druhé ligy. O všem rozhodlo už předposlední kolo, když remizovalo se svým nejbližším pronásledovatelem Bakerou a udrželo dvoubodový náskok. Bakera obhájila stříbrnou pozici z jara. Až třetí skončil
Zobrazit celý text
J.R.Club, kterému tak pokus o rychlý návrat do dvojky úplně nevyšel. Měl sice nejlepší obranu, ale v zápasech s přímými konkurenty se nedokázal prosadit. Jako jediný ze tří nováčků se dokázalo výrazněji prosadit Deportivo Estudiantil, které skončilo páté. Mohlo to být i lepší, na závěr čekala Studenty v duelu o čtvrtou příčku Demoliční četa. Jenže ani jeden ze soupeřů nechtěl na sněhu hrát a raději se spokojily s oboustrannou kontumací. Bratři v triku a Viktoria Bítovská sbírali porážku za porážkou, a před posledním kolem neměli na kontě nulu jen díky tomu, že Kliďas po úvodních dvou kontumacích nečekaně skončil a stal se prvním sestupujícím. Závěrečné dějství bylo festivalem omluv a jediný zápas, který se skutečně hrál, byl právě přímý souboj o záchranu. V něm byli i díky čtyřem brankám Pavla Svátka lepší Bratři v triku a udrželi se, Bítovská se vrací o patro níž.