Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 19:15 | HANSP | Deportivo Estudiantil VET Pendula Bona AC VET | 11. | 6:0 k. |
St 14.6.23 | 19:30 | DEKAN | Ohnivý koule FK Deportivo Estudiantil VET | 10. | 1:7 |
Ne 4.6.23 | 19:45 | MIKU2 | Deportivo Estudiantil VET TBC Lachtan VET | 9. | 2:2 |
Ne 28.5.23 | 15:00 | DEKAN | Terasy KFC VET Deportivo Estudiantil VET | 8. | 3:1 |
St 17.5.23 | 20:45 | CESMI | Deportivo Estudiantil VET Sananim Legends | 7. | 9:3 |
St 10.5.23 | 19:15 | HRAB2 | Druhej dech Deportivo Estudiantil VET | 6. | 0:5 |
St 26.4.23 | 20:30 | MOTO1 | Deportivo Estudiantil VET Dřevosprint SC | 5. | 0:2 |
St 19.4.23 | 19:00 | ZABEH | To mi stačí VET Deportivo Estudiantil VET | 4. | 1:2 |
St 12.4.23 | 19:15 | LITVI | Demoliční četa VET Deportivo Estudiantil VET | 3. | 3:1 |
St 29.3.23 | 20:30 | MOTO1 | Deportivo Estudiantil VET Blesk VK VET A | 2. | 1:2 |
St 22.3.23 | 19:15 | SCBEC | Hvězda VAB F.C. Deportivo Estudiantil VET | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:13 | 19 |
2. | Terasy KFC VET | 11 | 8 | 2 | 1 | 56:21 | 18 |
3. | Blesk VK VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:19 | 17 |
4. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:18 | 12 |
5. | To mi stačí VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:29 | 12 |
6. | Pendula Bona AC VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:32 | 11 |
7. | Druhej dech | 11 | 3 | 5 | 3 | 32:35 | 11 |
8. | Ohnivý koule FK | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:46 | 10 |
9. | Hvězda VAB F.C. | 11 | 1 | 5 | 5 | 23:38 | 7 |
10. | TBC Lachtan VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:40 | 6 |
11. | Dřevosprint SC | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:56 | 6 |
12. | Sananim Legends | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:60 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 26.3.23 | 18:30 | MIKU4 | Blbej a blbější Renewal Jirky Měsíce (HL8K) |
Ne 26.3.23 | 19:45 | MIKU4 | Ross Crock Sporting GCL (HL7K) |
St 3.5.23 | 19:00 | P3 | Spirit bar FC B Klamovka Praha FK (HL6G) |
St 3.5.23 | 20:15 | P3 | Youngsters FC A MC Sarmat A (HL2B) |
St 24.5.23 | 18:00 | HRAB1 | Black Ballet Gastro Porno AC (HL6F) |
St 24.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Senioři Praha B Růžoví delfínci 97,2 (HL7E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bombini Fernando | 1 | 0 |
Castillo Jesus | 5 | 9 |
Delgado Alvaro | 8 | 2 |
Formoso Pablo | 1 | 2 |
Gamez Randall | 2 | 0 |
Grance Valiente Alcides Gabriel | 8 | 2 |
Hilgert V. Carlos E. | 4 | 0 |
Jimenez Valeda Felix | 1 | 0 |
Mina Giovanni | 10 | 1 |
Monroy Salazar Jhon Fernando | 2 | 2 |
Montiel Delgado David Ricardo | 1 | 0 |
Ochoa Arturo | 8 | 1 |
Olguín Rafael | 7 | 1 |
Perez Rodríguez Martín | 2 | 0 |
Rivera Armando | 5 | 0 |
Sanchez Paul | 4 | 0 |
Steiner Patrick | 5 | 0 |
Torres Cortes Juan Carlos | 6 | 9 |