11. Studenti Praha FC VET 10 0 0 10 0:60 0

Ne 25.9.22 15:00 P1 Gud Fellas FC Sporting GCL   (HL7J)
Ne 25.9.22 16:15 P1 Hustec OOO FC   (HL3D)
Ne 4.12.22 18:45 BECH Renewal Jirky Měsíce Rychlá rota   (HL7K)
Ne 4.12.22 20:00 BECH Tropa de Elite Hosthunters   (HL4F)

14. 11. 22 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Turman VET 10. 2:4 (1:1)
Domácí drželi krok do poločasu, poté hosté ukázali svoji sílu v zakončení. Martin Dvořák
Premiéra TV - Nowatron Turman VET
Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Jan Ledvina, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek vs Daniel Říha – Zbyněk Altman, Tomáš Forejt, Rudolf Kašpar, Roman Meixner, Martin Micka, Pavel Stegmüller
15. OG
33. Lubor Klouda
6., 45. Martin Micka
54., 57. Zbyněk Altman
7. 11. 22 19:30 BECH Traktor Praha VET Premiéra TV - Nowatron 9. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza. Martin Dvořák
Traktor Praha VET Premiéra TV - Nowatron
Filip Fremund – Vladimír Brenner, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola, Michal Vrňák vs Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek
22. Jiří Malaník 25. David Rozvald
31. 10. 22 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Křídla Ďáblic VET B 8. 2:4 (1:2)
Premiéra měla lepší vstup do zápasu, ale Křídla výsledek otočila a zvítězila. Petr Jambor
Premiéra TV - Nowatron Křídla Ďáblic VET B
Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Miloslav Škop vs Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Marek Jansík, Michal Král, Emil Kuman, Martin Marek, Vyacheslav Polyanskov, Martin Ponikelský
3. Miloslav Škop
38. David Rozvald
12. Vyacheslav Polyanskov
26., 39., 50. Emil Kuman
24. 10. 22 19:30 BECH Junior Motol VET Premiéra TV - Nowatron 7. 2:2 (0:0)
Začátek zápasu byl opatrný a nakonec první půli nepadl gól. Ve druhém poločase Junior vedl 2:0 a vypadalo to na jeho výhru, hosté zabrali až ke konci a v 55. minutě snížili na 1:2. Minutu před koncem hosté házeli aut, který propadl až do branky. Velký smysl pro fair play projevil hráč Junioru Plíva, který se přiznal, že míč tečoval a zápas tak skončil 2:2. Jakub Maršálek
Junior Motol VET Premiéra TV - Nowatron
Radek Zuzák – Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Kamil Maixner, Ludvík Marek, Petr Nejedlo, Petr Plíva vs Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Miloslav Škop
32. Petr Josef
41. Petr Nejedlo
55. Tomáš Sadílek
59. OG
17. 10. 22 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Green Shock FC VET 6. 1:0 (0:0)
Od úvodu měli více ze hry hosté, nakonec ale v závěru potrestala Premiéra jejich ojedinělou chybu. Jan Dvořák
Premiéra TV - Nowatron Green Shock FC VET
Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Miloslav Škop vs Johan Hájek – Eduard Bouše, Emil Horný, Pavel Suchý, Antonín Tikovský, Václav Vaněček, Lukáš Vašků
57. Lubor Klouda
10. 10. 22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Premiéra TV - Nowatron 5. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, Vyprahlo zabralo ve druhém poločase, když dalo dva góly. Milan Husák
Vyprahlo FC VET Premiéra TV - Nowatron
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Martin Kovář, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer vs Zdeněk Turyna – David Kalous, Lubor Klouda, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Miloslav Škop
37., 52. Daniel Joska 12. OG
3. 10. 22 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Ugandská ťava VET 4. 3:3 (2:1)
První půli byli o gól lepší domácí, ve druhé půli hosté. Zasloužená remíza. Martin Dvořák