8. Sací komando Modřany 11 6 0 5 46:24 8

Pá 23.9.22 19:00 ZABEH Detox Vocasuna CA   (HL6J)
Pá 23.9.22 20:15 ZABEH Beránci FC Šnek FC A   (HL8J)
Út 1.11.22 19:00 P1 Hany Bany TJ Integrita Jinonice   (HL8E)
Út 1.11.22 20:15 P1 Medvědi B ExŠemíci   (HL6C)

4. 12. 22 20:00 BECH Tropa de Elite Hosthunters 11. 5:3 (2:0)
Zápas rozhodl domácí gólman nejen svými bravurními zákroky, ale také tím, že se dvakrát nemohl dívat na nemohoucnost spoluhráčů a zdálky skóroval sám. Hosté dokázali v posledních deseti minutách jen snížit. Jozef Šarlina, Zdeněk Holakovský
Tropa de Elite Hosthunters
Viktor VorlíčekŠtěpán Chládek, Michal Frisch, Patrik Kelner, Jan Malý, Miloš Rybanský, Matěj Sladký, Aleš Vestfal vs Petr Gabriel – Václav Červenka, Michal Klíč, Jan Kolařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý
52. Václav Červenka
20. 11. 22 18:45 MIKU4 Hosthunters Babočka Admirál FC A 10. 3:5 (3:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí po přestávce úplně vypadli z tempa a nakonec nezískali ani bod. Josef Klail, Václav Dreksler
Hosthunters Babočka Admirál FC A
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Michal Klíč, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Prokop Vopařil – Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner
5. Václav Červenka
11. Radek Zaoral
26. Jan Skála
42 Michal Klíč 24., 58. Štěpán Sviták
31. Matěj Jirsa
48., 60. David Reinštein
13. 11. 22 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Hosthunters 9. 4:0 (2:0)
Pohledné utkání ovládli domácí především díky lepší koncovce. Kamil Kohout
Lord Mayor Idiot Hosthunters
Jan Pospíšil – Pavol Bendík, Filip Červenka, Vladimír Folber, Jakub Procházka, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý
5. Jakub Procházka
15. Petr Sedláček
35. Michal Schneider
44. Vladimír Folber
6. 11. 22 08:45 HANSP Hosthunters Alej FK A 8. 7:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla efektivita domácích v zakončení. Zápas v duchu fair-play. Martin Bedrna, Jiří Půlpán
Hosthunters Alej FK A
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Jan Skála, Jan Suchý vs Martin Kačena – Pavel Beneš, Vladimír Bernát, Matej Hudec, Michal Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
27., 33., 42., 54., 57. Jan Skála
31., 52. Jan Suchý
18. Pavel Beneš
50. Lukáš Krix
23. 10. 22 16:15 ZAK HeyMed Hosthunters 7. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém šli hosté brzy do vedení, ale soupeř na přelomu poločasů výsledek otočil a v závěru si dva body pojistil. Martin Hošek, Taras Vatral
HeyMed Hosthunters
Josef Kiliján – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Matyáš Uvíra vs Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Martin Petružálek, Jan Skála
26., 31. Jan Hrubeš
58. Matyáš Uvíra
1. Jan Červenka
16. 10. 22 20:00 P3 Hosthunters Callida CS 6. 5:0 (2:0)
Větší důraz a přesnost v zakončení rozhodly o zaslouženém vítězství domácích. Pavel Potměšil
Hosthunters Callida CS
Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála vs Kamil Papež – David Dufek, Anatolii Kharinchuk, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Ondřej Rogozinský, Roman Verner
8., 43. Milan Mařík
24., 57. Jan Skála
37. Martin Petružálek
9. 10. 22 19:30 STER1 Power WCC Hosthunters 5. 4:4 (1:2)
Utkání mělo kvalitu, bojovnost i nasazení. Oba týmy se vystřídaly ve vedení a v závěru mohl vyhrát kdokoliv. Jiří Smetana
Power WCC Hosthunters
Jan Vágner – Jan Brožek, Jakub Douša, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Leoš Poklop, Jan Rohlíček vs Ondřej Hašlar – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
29., 45., 48. Jan Brožek
39. Jan Kovalčík
4. David Dorničák
14., 57. Milan Mařík
54. Václav Červenka
2. 10. 22 18:45 P3 Hosthunters Sací komando Modřany 4. 1:7 (1:2)
Pěkné utkání, které pro sebe v druhém poločase rozhodli hosté. Martin Hošek
Hosthunters Sací komando Modřany
Petr Gabriel – Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Martin Petružálek vs Šimon Mladý – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Denis Hozák, Šimon Koś, Kryštof Nedvídek, Dominik Štrop, David Torák
11. Václav Červenka 8., 38. Ondřej Čížek
10., 49., 57. Denis Hozák
32. Kryštof Nedvídek
42. Dominik Štrop
25. 9. 22 16:15 ZAK United clans Hosthunters 3. 8:1 (3:0)
Domácí ovládli první půli a vedli 3:0. Pak se dostali Hosthunters na chvíli do hry, ale Klany už výhru nepustily a naopak ji ještě zvýraznily. Tomáš Symon
United clans Hosthunters
Jiří Flekač – Ondřej Bílý, Martin Denovský, Tomáš Flekač, Dalibor Križan, Martin Soudný, Gejza Trgiňa vs Jan Kolařík – Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Michal Klíč, Milan Mařík, Jan Skála
14., 48. Ondřej Bílý
15., 24., 51. Dalibor Križan
45. Martin Denovský
55. OG
59. Tomáš Flekač
34. Milan Mařík
18. 9. 22 20:15 STOD Hosthunters Čanda bůráků 2. 3:0 (0:0)
Hezká hra, vyrovnaný zápas, Jen škoda, že hosté zapomněli střílet branky. Petr Mládek
Hosthunters Čanda bůráků
Ondřej Hašlar – Jan Červenka, Václav Červenka, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála vs Milan Lajčin – Michal Machurka, Pavel Melichar, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
39., 57., 59. Milan Mařík
11. 9. 22 16:15 P3 Hosthunters Černý pumy 1. 3:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Tomáš Symon
Hosthunters Černý pumy
Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Tomáš Malina – Marek Bárta, Petr Jandourek, Filip Kinkor, David Křížek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd