Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.12.22 | 18:00 | MALES | Brosway Team VET Sebranka FC VET | 9. | 3:5 |
St 23.11.22 | 18:00 | ZAK | Sebranka FC VET Žalud United 1.PC VET | 8. | 6:2 |
Po 14.11.22 | 19:30 | HOSTI | Sebranka FC VET Touš KK | 7. | 3:1 |
St 9.11.22 | 19:30 | DEKAN | Ohnivý koule FK Sebranka FC VET | 6. | 6:0 |
St 26.10.22 | 18:15 | DEKAN | Sebranka FC VET Vršáci VET | 5. | 2:2 |
St 19.10.22 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Sebranka FC VET | 4. | 2:3 |
St 12.10.22 | 20:30 | SANC1 | Sebranka FC VET Exact old boys | 3. | 5:0 |
St 5.10.22 | 20:30 | SANC1 | Double United Sebranka FC VET | 2. | 2:3 |
Čt 22.9.22 | 19:30 | SANC2 | Sebranka FC VET Dejvický expres VET | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sebranka FC VET | 9 | 7 | 1 | 1 | 33:18 | 15 |
2. | Ohnivý koule FK | 9 | 7 | 0 | 2 | 41:15 | 14 |
3. | Vršáci VET | 9 | 5 | 2 | 2 | 30:18 | 12 |
4. | Double United | 9 | 6 | 0 | 3 | 30:26 | 12 |
5. | Brosway Team VET | 9 | 5 | 1 | 3 | 41:29 | 11 |
6. | Bronx KKK VET B | 9 | 4 | 0 | 5 | 34:33 | 8 |
7. | Žalud United 1.PC VET | 9 | 3 | 2 | 4 | 32:32 | 8 |
8. | Touš KK | 9 | 2 | 0 | 7 | 13:32 | 4 |
9. | Dejvický expres VET | 9 | 1 | 1 | 7 | 12:36 | 3 |
10. | Exact old boys | 9 | 1 | 1 | 7 | 11:38 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 10.10.22 | 18:00 | SANC1 | Střílíme veverky FC Legends (HL4A) |
Po 10.10.22 | 19:15 | SANC1 | Úderka Žižkov junioři Audi United FC (HL2A) |
Po 10.10.22 | 20:30 | SANC1 | Deportivo bez Coruna A Bronx KKK A (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Avraamides Leonidhas | 8 | 1 |
Chmel Václav | 7 | 1 |
Chyba Tomáš | 1 | 0 |
Kobera Miloslav | 2 | 0 |
Krutský Jan | 4 | 0 |
Lahoda Vojtěch | 8 | 4 |
Liegert Filip | 6 | 2 |
Nemec Libor | 8 | 1 |
Resetár Viktor | 6 | 2 |
Skalický Zbyšek | 8 | 3 |
Tenzer Jakub | 8 | 1 |
Tenzer Tomáš | 1 | 0 |
Tíkal Petr | 8 | 6 |
Valter Jan | 3 | 5 |
Zikmund Jan | 8 | 1 |