Čt 6.10.22 19:15 STER1 Lekfa UVL Tučňáci UVL   (UVL2B)
Čt 6.10.22 20:30 STER1 Rito Pls Efficenza AC   (HL5G)
Čt 27.10.22 19:00 P2 Morová rána 1.FC VET Šrot FC VET   (VL2B)
Čt 27.10.22 20:15 P2 Veget FC SUP Gente supvet   (SVL2B)

15. 12. 22 18:15 ZAK Žalud United 1.PC VET Touš KK 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Žalud United 1.PC VET Touš KK
Roman Neužil – Stanislav Broža, Karel Fiala, Robin Fingerhútt, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Lukáš Podhora, Jan Šobr, Daniel Štráchal, Patrik Taussig vs Jan Budský – Miroslav Chrástek
23. 11. 22 19:15 HRAB2 Touš KK Exact old boys 8. 3:0 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Když už to vypadalo, že poločas bude bez branek, tak Touš udeřila gólem do šatny. Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách, ale po chybě v obraně domácí zvýšili a v 59. minutě třetím gólem stvrdili výhru. Martin Suchý, Petr Zouza
Touš KK Exact old boys
Tibor Szenczi – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, Jan Hodek, František Rada, Marek Valter, František Vladař, Jan Vrba vs Petr ProkopMichal Baudyš, Pavel Hakl, Petr Matuška, Martin Šikl, Zbyšek Zámečník, Pavel Zubatý
28. Miroslav Chrástek
44. Marek Valter
59. Jaroslav Halák
14. 11. 22 19:30 HOSTI Sebranka FC VET Touš KK 7. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla lepší střelecká potence Sebranky. Michal Krejča
Sebranka FC VET Touš KK
Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Vojtěch Lahoda, Filip Liegert, Libor Nemec, Viktor Resetár, Zbyšek Skalický, Jakub Tenzer, Petr Tíkal, Jan Valter, Jan Zikmund vs Tibor Szenczi – Jan Budský, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, Jan Hodek, František Rada, Marek Valter, František Vladař, Filip Votava
13. Zbyšek Skalický
26. Filip Liegert
55. Jan Valter
16. Marek Valter
9. 11. 22 20:30 SANC1 Touš KK Double United 6. 3:5 (2:5)
Slušné utkání s vítězným koncem pro hosty. Jan Velík
Touš KK Double United
Tibor Szenczi – Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, Jan Hodek, František Rada, František Vladař, Filip Votava vs Miroslav Procházka – Peter Binó, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Michal Železný
16. Filip Votava
20. Jaroslav Halák
42. Jan Hodek
2., 10., 11. Karel Nepraš
17. Tomáš Hajný
25. Jiří Feitl
26. 10. 22 19:30 DEKAN Ohnivý koule FK Touš KK 5. 4:1 (3:1)
Pohodový zápas v klidném tempu, který patřil domácím. Milan Husák
Ohnivý koule FK Touš KK
Marian Holub – Petr Hradecký, Dominik Jackl, Lukáš Málek, Petr Mžourek, Martin Neudert, Tomáš Nosek, Martin Salvet vs Tibor Szenczi – Miroslav Chrástek, Jan Hodek, Marek Valter, František Vladař, Filip Votava, Jan Vrba
8., 9. Martin Neudert
11., 39. Dominik Jackl
27. Marek Valter
19. 10. 22 18:00 HRAB1 Touš KK Dejvický expres VET 4. 0:2 (0:0)
Zápas hraný od začátku až do konce v pomalém tempu. V první půli měli více šancí domácí, ve druhé se hosté zvedli, jednu z mnoha šancí proměnili a v závěru přidali ještě pojistku. Daniel Vostřez
Touš KK Dejvický expres VET
Tibor Szenczi – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, František Rada, Marek Valter, Filip Votava, Jan Vrba vs Patrik Benda – Aleš Breburda, Josef Hisem, Petr Honka, Norbert Rúček, Lukáš Švec, Ondřej Švec
47. Aleš Breburda
56. Josef Hisem
12. 10. 22 18:15 DEKAN Vršáci VET Touš KK 3. 1:2 (0:1)
Slušné utkání, ve kterém ofenzivnější mužstvo prohrálo. Blahout
Vršáci VET Touš KK
Patrik Parikrupa – Jan Dupač, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Ondřej Pilař vs Tibor Szenczi – Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, Jan Hodek, František Rada, Marek Valter, Filip Votava, Jan Vrba
56. Michal Janoška 10. František Rada
43. Jaroslav Halák
5. 10. 22 18:00 HRAB1 Touš KK Brosway Team VET 2. 1:3 (1:2)
Dost šancí, ale špatná koncovka. Výhru si nakonec odnesli hosté. Michal Košťál
Touš KK Brosway Team VET
Tibor Szenczi – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, František Rada, František Vladař, Filip Votava, Jan Vrba vs Jaroslav Vávra – Pavel Háječek, Zdeněk Lvovský, Petr Matuščák, Radoslav Mrakič, Vladimír Řezníček, Tomáš Rydvan, Tomáš Trachta, Petr Zeman
23. Filip Votava 16. Vladimír Řezníček
30. Zdeněk Lvovský
35. Radoslav Mrakič
21. 9. 22 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Touš KK 1. 8:2 (5:0)
Svižné utkání dvou slušných týmů. Blahout
Bronx KKK VET B Touš KK
Miloslav Suchánek – Petr Ctibor, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Martin Václavík vs Tibor Szenczi – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Tomáš Faust, Jaroslav Halák, František Rada, Filip Votava, Jan Vrba