Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.12.22 | 20:15 | P2 | Poštmistři VET B Los Gigoalos VET | 9. | 6:0 k. |
Pá 18.11.22 | 19:30 | BECH | Jetoma FC Poštmistři VET B | 8. | 6:0 k. |
Pá 11.11.22 | 18:15 | DEKAN | Poštmistři VET B Kumpáni VET | 7. | 1:7 |
Ne 6.11.22 | 18:45 | P1 | Real Prd VET Poštmistři VET B | 6. | 1:3 |
Pá 21.10.22 | 19:15 | P3 | Poštmistři VET B Pirelli VET | 5. | 1:5 |
Pá 14.10.22 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Poštmistři VET B | 4. | 9:1 |
Pá 7.10.22 | 18:15 | BECH | Baletní kroužek Poštmistři VET B | 3. | 9:0 |
Ne 2.10.22 | 17:30 | P3 | Poštmistři VET B Heart Attack | 2. | 0:3 |
Ne 25.9.22 | 20:00 | ZAK | PORK´s-Calvados Poštmistři VET B | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pirelli VET | 9 | 6 | 3 | 0 | 32:7 | 15 |
2. | Tyran Saens 1.FC VET B | 9 | 6 | 1 | 2 | 48:20 | 13 |
3. | PORK´s-Calvados | 9 | 6 | 1 | 2 | 26:15 | 13 |
4. | Kumpáni VET | 9 | 4 | 3 | 2 | 32:23 | 11 |
5. | Heart Attack | 9 | 5 | 0 | 4 | 29:24 | 10 |
6. | Jetoma FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 32:35 | 8 |
7. | Baletní kroužek | 9 | 5 | 1 | 3 | 40:16 | 7 |
8. | Poštmistři VET B | 9 | 2 | 1 | 6 | 14:42 | 5 |
9. | Real Prd VET | 9 | 1 | 2 | 6 | 23:40 | 4 |
10. | Los Gigoalos VET | 9 | 0 | 0 | 9 | 0:54 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.10.22 | 19:30 | LITVI | Inter Lotyšák VET B Sean team VET (VL2A) |
Út 11.10.22 | 20:45 | LITVI | Junior Motol VET Turman VET (VL4A) |
Čt 3.11.22 | 18:00 | HRAB3 | VSK MFF UK Praha VET A Hosthunters VET A (VL2A) |
Čt 3.11.22 | 19:15 | HRAB3 | Gaučáci FC Druhej dech (VL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chajkin Adam | 3 | 0 |
David Norman | 7 | 0 |
Digaňa Lukáš | 7 | 1 |
Dominik Jozef | 1 | 0 |
Dyškant Stanislav | 3 | 1 |
Horáček Michal | 4 | 1 |
Janásek Libor | 7 | 0 |
Jíra Vladislav | 7 | 2 |
Ludín Roman | 3 | 1 |
Poslední Josef | 2 | 0 |
Stříbrný Václav | 5 | 1 |
Stříbrný Vladimír | 3 | 1 |