Po 26.9.22 19:30 ARIT Ekonom WT Deportivo bez Coruna A   (HL4A)
Po 26.9.22 20:45 ARIT Slepí koně Ultra Žvahov UVL   (UVL2A)
Po 17.10.22 18:15 ARIT Tutto bene A Gastro Porno AC   (HL7F)
Po 17.10.22 19:30 ARIT Ekonom WT Střílíme veverky FC   (HL4A)
Po 17.10.22 20:45 ARIT Sanitka AS Traktor Praha A   (HL6A)

30. 11. 22 20:15 MIKU2 Bum bar VET Gaučáci FC 11. 1:1 (0:1)
Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, David Šebek, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Jan VašákKarel Hanžlík, Ladislav Korn, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac
50. Robert Hecht 28. Karel Hanžlík
17. 11. 22 19:45 KBELY Gaučáci FC Kings of Kent 10. 6:0 k.
11. 11. 22 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Gaučáci FC 9. 5:2 (2:1)
Pohledné utkání, které domácí dotáhli do vítězného konce. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
The Penguins 6:5 XXL Gaučáci FC
Milan Dvonč – Roman Albín, Michal Pán, Hynek Purš, Roman Sahula, Rudolf Schiller, Petr Smolka, Pavel Urbanec, Josef Weinlich vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Ladislav Korn, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac
6. Roman Sahula
13., 45., 55. Petr Smolka
51. Michal Pán
15. Ladislav Korn
33. Karel Hanžlík
3. 11. 22 19:15 HRAB3 Gaučáci FC Druhej dech 8. 2:2 (0:0)
Bojovné, ale férové utkání. Po bezbrankové první půli, kdy oba skvělí brankáři nepustili za záda žádnou střelu, se ve druhé půli dostali do vedení domácí, ale hosté hned z rozehrávky vyrovnali. V půlce druhé půle se dostali do vedení, ale domácí vrhli vše do útočení a vyrovnali. Michal Košťál
Gaučáci FC Druhej dech
Jan VašákKarel Hanžlík, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac vs Jiří Žďárský – Robert Cába, Lukáš Horčic, Jakub Jirásek, Jiří Němeček, Ján Pavlík, Martin Schnappel, Jakub Vašek, Jiří Vítek
35., 54. Karel Hanžlík 36., 46. Jakub Jirásek
26. 10. 22 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Gaučáci FC 7. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém domácí vyráželi ze zajištěné obrany do protiútoků. Hosté ke konci zápasu vyrovnali, ale domácí rozhodli gólem v poslední minutě. Michal Košťál
Anton aus Tirol Gaučáci FC
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Ondřej Jedlička, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Lukáš Zbořil vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac
17., 60. Lukáš Zbořil
28. Petr Burget
20. Jan Lukeš
55. Karel Hanžlík
21. 10. 22 19:15 P1 Gaučáci FC Morová rána 1.FC VET 6. 1:1 (1:1)
Utkání bojovné s útoky na obě strany, byť domácí hráli bez střídání. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Gaučáci FC Morová rána 1.FC VET
Jan Vašák – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner vs Martin Holeček – František Diviš, Ondřej Gros, Zdeněk Holý, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, David Volf
2. Václav Perlík 15. Josef Kužílek 52. František Diviš
12. 10. 22 19:00 P2 Po Útlumu 06 Gaučáci FC 5. 6:3 (6:3)
Pěkný fotbal, domácí byli úspěšnější v zakončení. Jan Liška
Po Útlumu 06 Gaučáci FC
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Vojtěch Dostal, Vlastimil Flegl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Jakub Hrubý, Ladislav Korn, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara
5., 26. Vlastimil Flegl
10., 22. Tomáš Peška
17. Vladimír Vodák
24. Ondřej Ullrich
4., 30. Jakub Hrubý
25. Václav Perlík
5. 10. 22 20:15 P2 Gaučáci FC Šrot FC VET 4. 3:3 (3:3)
Divoký poločas se spoustou šancí. Zasloužená remíza. Zdeněk Holakovský
Gaučáci FC Šrot FC VET
Jan Vašák – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac vs Petr Dubec – Marek Adamec, Jan Dvořák, Lukáš Hora, Josef Hurka, Marek Kóňa, Jiří Kurka, Martin Soudný, Lukáš Zahradníček
4. Martin Zajac
19. Petr Tovara
25. Karel Hanžlík
3., 6. Josef Hurka
12. Lukáš Hora
29. 9. 22 19:30 BECH Gaučáci FC Santa Dominica VET 3. 6:0 k.
16. 9. 22 18:15 BECH STG Milovice Gaučáci FC 2. 3:1 (1:0)
Zápas, který ovlivnil mokrý a kluzký terén, moc šancí nenabídl. Milovice však hrály lépe a proto tedy vyhrály 3:1. Jakub Maršálek
STG Milovice Gaučáci FC
Jaromír Havle – Martin Beke, Josef Bešta, Jan Capouch, Tomáš Doubek, Petr Dušek, Alexandr Golovko, Dejan Isailovič, Daniel Rosecký, Martin Škuthan, Sergej Vlačiha vs Jan Vašák – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Petr Tovara, Miloš Verner, Martin Zajac
3. Tomáš Doubek
37. Sergej Vlačiha
50. OG
52. Martin Zajac
8. 9. 22 18:15 DEKAN Gaučáci FC Inter Lotyšák VET A 1. 6:7 (1:4)
Pěkné utkání plné šancí z obou stran. Hosté si vytvořili mírný náskok a utkání dotáhli k vítěznému konci. Miroslav Kotek
Gaučáci FC Inter Lotyšák VET A
Jan Vašák – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Václav Perlík, Petr Tovara, Martin Zajac vs Roman Dobiáš – Josef Černý, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Oldřich Šára, Jaroslav Sirotek, Lukáš Veselý