Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.6.23 | 20:15 | METE1 | K.T.S. FC Notorkros FK | 11. | 4:8 |
Út 13.6.23 | 18:15 | SLIVE | Rumburaci A K.T.S. FC | 10. | 5:2 |
Út 6.6.23 | 19:45 | MIKU3 | K.T.S. FC Trops 1.SK | 9. | 4:6 |
Út 30.5.23 | 20:30 | MOTO4 | Vibromax 1985 K.T.S. FC | 8. | 2:8 |
Út 23.5.23 | 18:30 | MIKU3 | Havri Havri K.T.S. FC | 7. | 0:1 |
Út 9.5.23 | 18:00 | HRAB3 | K.T.S. FC Defect Praha | 6. | 2:6 |
Út 25.4.23 | 20:15 | ZABEH | K.T.S. FC Samson Bonella A | 4. | 3:2 |
Út 18.4.23 | 19:30 | SLIVE | Rebel Circus K.T.S. FC | 3. | 1:8 |
Út 11.4.23 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders K.T.S. FC | 5. | 1:9 |
Út 4.4.23 | 19:45 | MIKU3 | K.T.S. FC A.G.Č.V. | 2. | 2:2 |
Út 21.3.23 | 19:15 | ZAK | Bamboocha City K.T.S. FC | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bamboocha City | 11 | 10 | 0 | 1 | 55:21 | 20 |
2. | Trops 1.SK | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:31 | 17 |
3. | Rumburaci A | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:24 | 15 |
4. | Defect Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:30 | 15 |
5. | Havri Havri | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:30 | 13 |
6. | K.T.S. FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:39 | 11 |
7. | A.G.Č.V. | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:32 | 9 |
8. | Notorkros FK | 11 | 4 | 0 | 7 | 47:52 | 8 |
9. | Vibromax 1985 | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:56 | 8 |
10. | Rebel Circus | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:35 | 7 |
11. | Samson Bonella A | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:41 | 7 |
12. | Blaženka spiders | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:56 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 2.4.23 | 16:15 | ZAK | Sestra Sojka Koza znezaneřáděná (HL8L) |
Ne 2.4.23 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Ultimate Tým 21 Praha (HL5I) |
Ne 16.4.23 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany A Uragan (HL3D) |
Ne 16.4.23 | 20:00 | ZAK | SKVS VET PORK´s-Calvados (VL3D) |
Čt 20.4.23 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Retro Tamu Pua (SVL3C) |
Čt 20.4.23 | 18:15 | ZAK | Koliba F.C.V. UVL Estudiantes UVL (UVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dušek Roman | 6 | 0 |
Fiala Martin | 10 | 3 |
Gloser Michal | 10 | 1 |
Kabelka Martin | 10 | 2 |
Kabelka Michal | 1 | 0 |
Kodytek Vít | 2 | 0 |
Macej Patrik | 2 | 0 |
Macek Dávid | 5 | 8 |
Mareš Daniel | 6 | 2 |
Miko Tomáš | 6 | 5 |
Nedavaška Vojtěch | 8 | 14 |
Platil Ondřej | 6 | 2 |
Stránský Jakub | 7 | 4 |
Švejda Pavel | 10 | 2 |
Vyčichl Michal | 3 | 0 |