Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 16:15 | DEKAN | Sací komando Modřany Úžas 1.FFS | 11. | 3:4 |
Ne 11.6.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Romania F.C. | 10. | 5:1 |
Ne 4.6.23 | 17:30 | DEKAN | HeyMed Úžas 1.FFS | 9. | 3:3 |
Ne 28.5.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS FBC KFC | 8. | 4:1 |
Ne 21.5.23 | 17:30 | DEKAN | Callida CS Úžas 1.FFS | 7. | 0:7 |
Ne 14.5.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Drny FC | 6. | 3:2 |
Po 8.5.23 | 20:00 | P2 | Atomovej brouk B Úžas 1.FFS | 5. | 6:4 |
Ne 23.4.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Alej FK A | 4. | 11:3 |
Ne 16.4.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Talent Praha FC | 3. | 3:1 |
Ne 2.4.23 | 18:45 | BECH | Tropa de Elite Úžas 1.FFS | 2. | 0:5 |
Ne 26.3.23 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Brazzers Praha FC B | 1. | 9:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úžas 1.FFS | 11 | 9 | 1 | 1 | 58:21 | 19 |
2. | Callida CS | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:28 | 16 |
3. | HeyMed | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:37 | 15 |
4. | Atomovej brouk B | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:31 | 14 |
5. | Romania F.C. | 11 | 6 | 1 | 4 | 55:30 | 13 |
6. | Sací komando Modřany | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:34 | 13 |
7. | FBC KFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:22 | 11 |
8. | Drny FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:39 | 10 |
9. | Tropa de Elite | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:44 | 7 |
10. | Brazzers Praha FC B | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:47 | 6 |
11. | Talent Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:51 | 4 |
12. | Alej FK A | 11 | 2 | 0 | 9 | 30:68 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 20.3.23 | 19:30 | STOD | Notorlet Stodůlky Veselá Kráva TJ (HL6A) |
Po 20.3.23 | 20:45 | STOD | Červený vrch Guláš FC (HL8A) |
St 19.4.23 | 19:00 | P3 | Spirit bar FC B Oratoř Kobylisy (HL6G) |
St 19.4.23 | 20:15 | P3 | Sokol Ostředek Team Bambus (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Apolenár Stanislav | 3 | 0 |
Brož Ondřej | 10 | 13 |
Fedor Adam | 4 | 0 |
Filip Vojtěch | 2 | 0 |
Gašparovič Ondřej | 4 | 0 |
Jenčo Milan | 10 | 8 |
Kopřiva Jan | 11 | 0 |
Moravec Martin | 8 | 5 |
Mráz Martin | 11 | 1 |
Novák Jan | 10 | 8 |
Šefara David | 3 | 0 |
Šťovíček Jan | 8 | 4 |
Štros Martin | 8 | 0 |
Tůma František | 5 | 2 |
Vala Tomáš | 10 | 16 |