St 3.5.23 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Komety FC B
Čt 4.5.23 18:15, 19:30, 20:45 ZAK Sokol Vysočany B
Čt 11.5.23 17:00, 18:15 DEKAN Čanda bůráků
Čt 11.5.23 19:30, 20:45 DEKAN GP Rangers
Pá 12.5.23 18:15, 19:30 DEKAN ZAHR 1.FC
Po 15.5.23 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Strahovská 10 A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Skupinu jasně ovládli nováčci, kteří obsadili kompletní stupně vítězů. Z prvenství se mohou radovat Komety, které si jedinou porážku připsaly až v posledním kole s Rangers, to už ale měly všechno jisté. O druhé postupové místo si to napřímo rozdaly Ultimate Tým a Strahovská. Tým byl v horší pozici, protože kvůli startu hráče na cizí registračku v zápase s Kometami přišel o dva body, jinak by mu totiž stačila i remíza. Přesto měl stříbro na dosah, když v poločase vedl 2:0. Jenže legendární Csaplárova past sklapla i tentokrát. Strahovská po pauze snížila a v posledních třech minutách dvěma góly otočila výsledek. Postupuje tak už počtvrté za sebou. Alespoň na čtvrtou příčku se na poslední chvíli prodrala Čanda bůráků, k návratu do čtyřky měla ale hodně daleko. NBND si ze špatného podzimu ponaučení nevzali a tentokrát už sestupu neunikli. Ani nemohli, když neuhráli ani bod. Po dvou sezonách opouští pětku i Tým Jakuba Harapáta, ten mimo jiné doplatil na slušně řečeno chaos v registracích svých hráčů. Přímý souboj o padáka si pak střihli dva zbývající nováčci, záchranu slaví zejména díky lepšímu prvnímu poločasu Sokol Vysočany, ZAHR míří zpět o patro níž.

25. 6. 23 20:00 P1 Strahovská 10 A Ultimate Tým 21 Praha 11. 3:2 (0:2)
Ultimate přišel o pěkné vedení z prvního poločasu, Strahovská se v druhé polovině zlepšila v pohybu i v koncovce a otočila utkání ve svůj prospěch. Miroslav Kotek
Strahovská 10 A Ultimate Tým 21 Praha
Martin Cuhra – Jiří Cingroš, Pavel Gajdoš, Milan Merva, Tu Duc Nguyen, Jiří Urban, Michal Vozár vs Igor Ceban – Petru Cerevatov, Yevhen Hulevskyi, Victor Piscovei, Mykyta Reshetnikov, Kristian Shelemba, Ion Sirbu, Andrii Vietrov
35., 59. Milan Merva
57. Jiří Cingroš
27. Yevhen Hulevskyi
30. Petru Cerevatov
25. 6. 23 20:00 DEKAN GP Rangers Komety FC B 11. 5:4 (3:3)
Kvalitné, svižný i férový zápas nabídl řadu zajímavých akcí na obou stranách. Objektivně byli hosté lepším týmem a měli více ze hry, nicméně hlavně díky dobře zahraným autovým vhazováním se Rangers dostali do vedení, které už nepustili. Pavel Potměšil
GP Rangers Komety FC B
Tomáš Tovačovský – Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Eduard Kincl, Jan Musil, Mikoláš Obrusník, Jan Skřivánek, Adam Tročil, Raimund Unger vs Boris Bichkenov – Mykhailo Bilozub, Mykhailo Khomik, Eduard Leganov, Alexander Lobanov, Michel Matrossov, Alnur Oskar, Danila Tsvetkov, Savelii Varlamov
13., 21., 27. Albert Kincl
32. Eduard Kincl
59. Jan Skřivánek
4., 26., 29., 60. Mykhailo Bilozub
25. 6. 23 20:00 ZAK Sokol Vysočany B ZAHR 1.FC 11. 4:2 (2:0)
Hosté doplatili na slabou první půli. Ve druhém poločase se hra už vyrovnala, ale na body to nestačilo. Sergey Greshnyakov
Sokol Vysočany B ZAHR 1.FC
Dominik Stuchlík – Jaroslav Doleček, Tomáš Havlíček, Patrik Kamp, Marek Prosický, Michal Sucharda, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Marek Šístek – Petr Benda, Ondřej Bendík, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Šveněk, Marek Vodrážka
3. Michal Sucharda
14., 37. Tomáš Havlíček
42. Marek Žádný
38. Petr Šveněk
46. Petr Benda
25. 6. 23 19:45 MIKU3 Tým Jakuba Harapáta NBND FC 11. 8:5 (3:1)
Fotbalová přestřelka dopadla lépe pro domácí. Milan Husák
Tým Jakuba Harapáta NBND FC
Sébastien Eloy – Daniel Houška, Jakub Kopáček, Michal Mencl, Jan Pokorný, Šimon Pokorný vs Petr Stejskal – Marek Halász, Martin Loquens, Matěj Rett, Pavel Šafář, Petr Šebesta
24., 35., 54. Jakub Kopáček
27., 43. Jan Pokorný
30., 31., 42. Šimon Pokorný
28. Martin Loquens
39., 51., 55. Pavel Šafář
49. OG
25. 6. 23 19:45 MIKU1 Čanda bůráků Ukradený širáci 11. 6:4 (4:4)
Ve vyrovnaném zápase proměnili domácí více šancí a vyhráli. Jiří Smetana
Čanda bůráků Ukradený širáci
Pavel Melichar – Petr Bock, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Václav Voslář vs Vladimír Novák – Dmitrii Antipin, Oleksandr Chevelov, Maksym Kharchenko, Jakub Lerbletier, Roman Morozov, Artur Mukhadzhinov, Andrei Petrov
16., 20., 39. Josef Münzberger
25., 26. Václav Voslář
55. Petr Bock
2. Roman Morozov
14., 22. Jakub Lerbletier
18. Andrei Petrov
25. 6. 23 19:45 MIKU2 GJS FK S.T.R.U.P. 11. 6:0 k.

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 19. 4. 24, 11:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.