Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 20:00 | P1 | Strahovská 10 A Ultimate Tým 21 Praha | 11. | 3:2 |
Ne 11.6.23 | 13:30 | PLAM | Komety FC B Strahovská 10 A | 10. | 6:0 k. |
Ne 4.6.23 | 20:15 | STOD | Strahovská 10 A ZAHR 1.FC | 9. | 4:0 |
Ne 28.5.23 | 19:45 | MIKU1 | S.T.R.U.P. Strahovská 10 A | 8. | 1:11 |
Ne 21.5.23 | 20:15 | STOD | Strahovská 10 A NBND FC | 7. | 5:1 |
Ne 14.5.23 | 20:15 | STOD | Tým Jakuba Harapáta Strahovská 10 A | 6. | 2:3 |
Po 8.5.23 | 18:30 | MIKU4 | Strahovská 10 A GJS FK | 5. | 0:6 k. |
Ne 23.4.23 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Strahovská 10 A | 4. | 1:2 |
Ne 16.4.23 | 20:15 | STOD | Strahovská 10 A GP Rangers | 3. | 3:1 |
Ne 2.4.23 | 20:15 | STOD | Ukradený širáci Strahovská 10 A | 2. | 2:6 |
Ne 26.3.23 | 19:00 | STOD | Čanda bůráků Strahovská 10 A | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komety FC B | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:15 | 19 |
2. | Strahovská 10 A | 11 | 9 | 0 | 2 | 40:22 | 18 |
3. | Ultimate Tým 21 Praha | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:21 | 14 |
4. | GP Rangers | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:29 | 13 |
5. | Čanda bůráků | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:34 | 13 |
6. | Ukradený širáci | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:26 | 12 |
7. | GJS FK | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:43 | 11 |
8. | S.T.R.U.P. | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:38 | 10 |
9. | Sokol Vysočany B | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:34 | 7 |
10. | ZAHR 1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:36 | 6 |
11. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:38 | 5 |
12. | NBND FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 15.5.23 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Zmanipulovanci (HL3A) |
Po 15.5.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Dvorce SK MPI (HL3A) |
Po 15.5.23 | 20:30 | ZAK | Jardovi Hřebíci Erectico TBC (HL4A) |
Pá 26.5.23 | 18:00 | ZAK | Černobílý balet ST B Huňáč PK B (HL8I) |
Pá 26.5.23 | 19:15 | ZAK | Efficenza AC Papaya Royal Club (HL5G) |
Pá 26.5.23 | 20:30 | ZAK | Vocasuna CA Enchillada (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartl Pavel | 8 | 4 |
Blatský David | 8 | 5 |
Cingroš Jiří | 9 | 7 |
Cuhra Martin | 8 | 1 |
Gajdoš Pavel | 8 | 9 |
Karasinski Marek | 6 | 0 |
Kubát Jakub | 3 | 0 |
Merva Milan | 6 | 5 |
Nguyen Tu Duc | 1 | 0 |
Špíšek Pavel | 1 | 0 |
Urban Jiří | 9 | 5 |
Vozár Michal | 7 | 1 |
Zelinka Radek | 3 | 2 |