Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 19:00 | P1 | Nounejm D.G.Team | 11. | 3:3 |
Po 5.6.23 | 18:15 | DEKAN | D.G.Team Merck stars | 10. | 6:5 |
Po 29.5.23 | 18:15 | PLAM | Los Niňos M.B. D.G.Team | 9. | 2:2 |
Po 22.5.23 | 20:30 | STER2 | D.G.Team Lokál United | 8. | 1:1 |
Po 15.5.23 | 19:15 | STER3 | Kubrt D.G.Team | 7. | 3:4 |
St 3.5.23 | 19:00 | ZABEH | D.G.Team Hulla hulla FC | 6. | 7:1 |
Po 24.4.23 | 20:30 | MALES | D.G.Team Umělci z Prahy | 5. | 2:7 |
Po 17.4.23 | 20:15 | P3 | Pražští lvi D.G.Team | 4. | 1:5 |
Po 3.4.23 | 19:30 | HANSP | D.G.Team Orgasmico L.S.D. | 3. | 2:2 |
Po 27.3.23 | 19:15 | STER2 | Torpedo Cannabis D.G.Team | 2. | 5:2 |
Po 20.3.23 | 20:30 | STER2 | D.G.Team Orosený Paragraf | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Cannabis | 11 | 11 | 0 | 0 | 75:17 | 22 |
2. | Kubrt | 11 | 8 | 0 | 3 | 64:15 | 16 |
3. | Umělci z Prahy | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:27 | 15 |
4. | D.G.Team | 11 | 5 | 4 | 2 | 40:32 | 14 |
5. | Lokál United | 11 | 5 | 3 | 3 | 28:25 | 13 |
6. | Hulla hulla FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:37 | 10 |
7. | Nounejm | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:43 | 9 |
8. | Merck stars | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:52 | 8 |
9. | Pražští lvi | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:42 | 6 |
10. | Orgasmico L.S.D. | 11 | 1 | 3 | 7 | 23:43 | 5 |
11. | Los Niňos M.B. | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:42 | 4 |
12. | Orosený Paragraf | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:55 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 20.4.23 | 18:00 | SANC1 | Viktoria Bítovská B Měcholupská střeva (HL8H) |
Čt 20.4.23 | 19:15 | SANC1 | Dehet Old 1.FC SUP Úderka Žižkov SUP (SVL3C) |
Čt 20.4.23 | 20:30 | SANC1 | Vystřelený střely Lužinýýý Boys (HL7I) |
St 10.5.23 | 18:00 | SANC2 | Patočkova brána FC LHC (HL8B) |
St 10.5.23 | 19:15 | SANC2 | Kluci bez budoucnosti Pavilon 8 AHC (HL3C) |
St 10.5.23 | 20:30 | SANC2 | Tetřívci B Masáže FC (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Barcal Roman | 1 | 0 |
Čapek Jakub | 5 | 1 |
Černý Zdeněk | 7 | 4 |
Chino Alex | 7 | 7 |
Greiff Jiří | 10 | 4 |
Kafuněk David | 11 | 4 |
Kafuněk Michal | 7 | 6 |
Luka Dušan | 1 | 0 |
Mlíkovský Pavel | 7 | 4 |
Rottenberg Tomáš | 9 | 0 |
Roušar Petr | 9 | 7 |
Šindela Lumír | 9 | 3 |