Po 3.4.23 19:00 P1 Velmistři prokrastinace Manchlastr FC   (HL4B)
Po 3.4.23 20:15 P1 Super Calvados Houbaři   (SVL3A)
Po 1.5.23 17:30 HANSP FBC KFC Alej FK A   (HL4F)
Po 1.5.23 18:45 HANSP PFC Kodymka Sokol Suchdol TJ VET   (VL3B)
Čt 1.6.23 18:00 HRAB3 Hell Avalanche A - klub 90   (HL8B)
Čt 1.6.23 19:15 HRAB3 Druhej dech Sananim Legends   (VL3C)

21. 6. 23 20:45 HOSTI KKTNC On Tour Fotbaloví bozi 11. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný první poločas, kde každý tým proměnil jednu šanci. Druhý poločas probíhal ve stejném stylu a tak zápas skončil remízou. Miroslav Kotek
KKTNC On Tour Fotbaloví bozi
Marek Kváš – Marek Čelonk, Štěpán Havel, Lukáš Holeczy, Michal Hromádka, Filip Jančárek, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Daniel Res – Šimon Fuka, Matěj Kahún, Adam Kubricht, Karel Lebr, Ondřej Schejbal, David Vlček
29. Matěj Šmutzer 7. Šimon Fuka
7. 6. 23 20:15 P1 Reage boys KKTNC On Tour 10. 3:0 (2:0)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Vyhráli domácí. Michal Košťál
Reage boys KKTNC On Tour
Pavel Sivák – Michael Bala, Daniel Čermák, Samuel Flimmel, Jaromír Hladůvka, Šimon Med, Dalibor Mička, Tomáš Panýr, Pavel Pech, Roman Tauer vs Marek Kváš – Marek Čelonk, Roman Dušek, Štěpán Havel, Lukáš Holeczy, Michal Hromádka, Filip Jančárek, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa
5. Daniel Čermák
10. Šimon Med
45. Dalibor Mička
31. 5. 23 19:15 MOTO4 KKTNC On Tour Pivní balet 9. 1:7 (1:3)
Jednostranné utkání, zasloužená výhra hostů.
KKTNC On Tour Pivní balet
Štěpán Havel – Roman Dušek, Lukáš Holeczy, Michal Hromádka, Marek Kváš, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Marek Böhm – Martin Míča, Vít Petrák, Lukáš Podaný, David Poláček, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák
18. Roman Dušek 15. OG
17., 46. Jan Šikl
28., 45., 53. Martin Míča
50. Vít Petrák
24. 5. 23 18:00 HRAB2 VSK MFF UK Praha A KKTNC On Tour 8. 1:2 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém branky padly až v poslední desetiminutovce. Po vyrovnání Matfyzáků rozhodli hosté hned z následujícího útoku a zvítězili. Zdeněk Petr, Marek Grůša
VSK MFF UK Praha A KKTNC On Tour
Šimon Srp – Václav Bičovský, Dominik Eichler, Martin Fanta, Radoslav Janoštiak, Adam Jeník, Jan Líkař, Tomáš Macek, Vladimír Šišma, Jan Vyhnánek, Marek Zelc vs Marek Kváš – Marek Čelonk, Roman Dušek, Michal Hromádka, Filip Jančárek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa
58. Tomáš Macek 50., 59. Roman Dušek
17. 5. 23 18:00 SANC1 KKTNC On Tour Pigs FC 7. 3:2 (2:1)
Hosté byli techničtější, ofenzivnější, domácí hrozili z brejků. Martin Jedlička
KKTNC On Tour Pigs FC
Marek Kváš – Marek Čelonk, Igor Grigorov, Štěpán Havel, Lukáš Holeczy, Michal Hromádka, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Václav Svatoch – Ondřej Baleka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Aneta Rybínová, Miroslav Slivenecký, Jakub Štěpánek, Michael Štěpánek
20. Štěpán Havel
22., 32. Matěj Šmutzer
59 Pavel Váňa 3. Ondřej Marek
37. Jakub Marek
10. 5. 23 19:15 STER3 XXX KKTNC On Tour 6. 4:2 (3:1)
Pohodový zápas, lepší tým vyhrál.
XXX KKTNC On Tour
Jakub Moťka – Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Jára, Daniel Kareš, Ondřej Kareš, Roman Müller, Jan Ort, Pavel Semrád vs Marek Kváš – Marek Čelonk, Igor Grigorov, Michal Hromádka, Filip Jančárek, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa
2. Ondřej Kareš
15., 29. Jan Ort
60. Jan Fečík
7. Jan Tilšer
48. Marek Čelonk
26. 4. 23 18:00 LITVI Chlapi FK KKTNC On Tour 5. 7:1 (7:1)
Hosté ve čtyřech nezvládli tlak soupeře a po prvním poločase byl zápas rozhodnutý.
Chlapi FK KKTNC On Tour
Nikola Jerinič – Tomáš Baborák, Vojtěch Cafourek, Dominik Černý, Martin Hroch, Robert Kosina, Martin Koudelka, Tomáš Straka, Jiří Vencl, Dan Vrba vs Marek Kváš – Filip Jančárek, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer
3., 18. Jiří Vencl
12., 22. Dan Vrba
15. Tomáš Straka
24. Martin Koudelka
30. Dominik Černý
27. Jiří Marek
19. 4. 23 18:00 SANC2 KKTNC On Tour F.C.K. 4. 3:6 (1:3)
Klidné a férové utkání vyhrál zaslouženě hostující tým. Jakub Plechšmíd
KKTNC On Tour F.C.K.
Filip Jančárek – Petr Červíček, Štěpán Havel, Michal Hromádka, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Martin Pivoňka – Denis Freitas Lopes, Erik Heimlich, Michal Král, Matěj Kubíček, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář
28., 51. Jiří Marek
60. Štěpán Havel
10., 56. Erik Heimlich
24., 43. David Monhart
30. Matěj Kubíček
35. Michal Král
11. 4. 23 20:15 ZABEH Czech line KKTNC On Tour 3. 2:5 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo mládí na straně hostů. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Czech line KKTNC On Tour
Martin Ejem – Tomáš Dlouhý, Tomáš Hettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Tomáš Smeták vs Marek Kváš – Marek Čelonk, Petr Červíček, Roman Dušek, Štěpán Havel, Michal Hromádka, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa
35. Tomáš Smeták
53. Milan Salavec
23. Pavel Váňa
33. Marek Čelonk
38., 56. Jan Tilšer
54. Filip Jančárek
28. 3. 23 19:30 HOSTI KKTNC On Tour Colombia 2. 2:1 (1:1)
Domácí dominance se promítla pouze v první půli. Poté se hosté oklepali a v závěru byli nebezpečnější, i když na body nedosáhli. Martin Dvořák
KKTNC On Tour Colombia
Marek Kváš – Marek Čelonk, Petr Červíček, Roman Dušek, Michal Hromádka, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa vs Enrique Montes – Gerardo Castano, Luis Espinoza, Camilo Gonzalez, Santiago Montoya, David Murcia, Jairo Sacipa, Hector Tinoco
2. Roman Dušek
40. OG
7. Hector Tinoco
22. 3. 23 17:45 ZABEH Executors United KKTNC On Tour 1. 1:2 (0:2)
Slušné utkání, těsné vítězství hostů. Miroslav Kotek
Executors United KKTNC On Tour
Martin Lančarič – Jiří Bumba, Pavel Nápravník, Zdeněk Palán, Jakub Pavel, Vojtěch Příkopa, Zbyněk Průša, Zbyněk Švejcar vs Lukáš Holeczy – Marek Čelonk, Petr Červíček, Štěpán Havel, Michal Hromádka, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer