Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 20:30 | SANC2 | Nejasná identita 1.HK Babočka Admirál FC B | 11. | 2:1 |
St 7.6.23 | 17:30 | ARIT | Babočka Admirál FC B Masáže FC | 10. | 4:1 |
St 31.5.23 | 20:30 | STER3 | Fri Frajers Babočka Admirál FC B | 9. | 4:2 |
St 24.5.23 | 18:45 | ARIT | Babočka Admirál FC B Bad Boys FC | 8. | 5:2 |
St 17.5.23 | 18:00 | HANSP | Babočka Admirál FC B Union Zlonín | 7. | 1:2 |
St 10.5.23 | 20:15 | METE2 | Sparta Pivaři AC Babočka Admirál FC B | 6. | 3:1 |
St 3.5.23 | 20:15 | METE1 | Babočka Admirál FC B Prase FC | 5. | 2:3 |
St 26.4.23 | 20:30 | SANC2 | Rarach FC Babočka Admirál FC B | 4. | 7:3 |
Čt 13.4.23 | 18:00 | STER3 | Babočka Admirál FC B Tetřívci B | 3. | 1:1 |
St 5.4.23 | 19:15 | SCBEC | Ramutant CF Babočka Admirál FC B | 2. | 4:0 |
Čt 30.3.23 | 18:15 | ARIT | Babočka Admirál FC B Praetorians FC A | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fri Frajers | 11 | 10 | 1 | 0 | 71:20 | 21 |
2. | Masáže FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:34 | 18 |
3. | Union Zlonín | 11 | 6 | 2 | 3 | 24:21 | 14 |
4. | Prase FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 27:30 | 14 |
5. | Sparta Pivaři AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:30 | 13 |
6. | Nejasná identita 1.HK | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:36 | 12 |
7. | Praetorians FC A | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:34 | 12 |
8. | Tetřívci B | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:26 | 9 |
9. | Ramutant CF | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:32 | 8 |
10. | Babočka Admirál FC B | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:31 | 5 |
11. | Rarach FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:51 | 4 |
12. | Bad Boys FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 21:61 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 4.5.23 | 18:30 | MIKU1 | Dromedarians Praha Ještěři FC (HL6I) |
Čt 4.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Rozmetadlo FC Úderka Žižkov junioři (HL3B) |
Pá 2.6.23 | 18:15 | PRKOP | Botič FC Gladiators Beroun (HL3D) |
Pá 2.6.23 | 19:30 | PRKOP | President FC OOO FC (HL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hellmich Jiří | 3 | 1 |
Ibl Jan Nepomuk | 9 | 3 |
Knotek Ladislav | 3 | 0 |
Knotek Ladislav | 4 | 0 |
Knotek Vojtěch | 9 | 0 |
Kopřiva Adam | 10 | 1 |
Krátký Adam | 8 | 2 |
Kůš Jakub | 6 | 1 |
Lorman Mikuláš Adam | 9 | 1 |
Lorman Tadeáš | 10 | 0 |
Magendans Jan Jonas | 8 | 6 |
Rakovský Vít | 3 | 0 |
Skála Vojtěch | 8 | 6 |
Výborný Ondřej | 10 | 0 |