Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 19:15 | MOTO1 | Los Muchachos Uličníci FC | 11. | 4:2 |
St 14.6.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Černobílý balet ST A | 10. | 1:3 |
St 7.6.23 | 18:00 | SANC1 | Petrovice A Uličníci FC | 9. | 6:1 |
St 24.5.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Botostroj SK | 8. | 5:3 |
St 17.5.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Viktoria Bítovská A | 7. | 2:3 |
St 10.5.23 | 20:45 | DEKAN | Mořský panny Uličníci FC | 6. | 3:4 |
St 3.5.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Strahovská 10 B | 5. | 2:2 |
St 26.4.23 | 18:15 | BECH | Literpool United Uličníci FC | 4. | 7:2 |
St 12.4.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Svarta AC | 3. | 1:2 |
St 29.3.23 | 20:45 | DEKAN | Proradost FK Uličníci FC | 2. | 2:3 |
St 22.3.23 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Pražský axiom | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černobílý balet ST A | 11 | 11 | 0 | 0 | 53:6 | 22 |
2. | Petrovice A | 11 | 8 | 0 | 3 | 58:26 | 16 |
3. | Pražský axiom | 11 | 7 | 2 | 2 | 33:25 | 16 |
4. | Strahovská 10 B | 11 | 5 | 4 | 2 | 31:27 | 14 |
5. | Literpool United | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:28 | 12 |
6. | Viktoria Bítovská A | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:32 | 12 |
7. | Svarta AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:30 | 11 |
8. | Botostroj SK | 11 | 2 | 5 | 4 | 27:39 | 9 |
9. | Los Muchachos | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:38 | 8 |
10. | Uličníci FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:38 | 7 |
11. | Mořský panny | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:42 | 3 |
12. | Proradost FK | 11 | 0 | 2 | 9 | 18:42 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:00 | MALES | Yakuza Guláš FC (HL8A) |
Po 27.3.23 | 19:15 | MALES | Squadra Azzurra ExŠemíci (HL5B) |
Po 27.3.23 | 20:30 | MALES | Umělci z Prahy Los Niňos M.B. (HL6B) |
Čt 15.6.23 | 18:00 | HRAB3 | DHL Bad Diablos Intertoto (HL7H) |
Čt 15.6.23 | 19:15 | HRAB3 | Kluci z Vršovic Rošambo (HL6H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ambrož Antonín | 9 | 5 |
Grafnetter Jan | 10 | 1 |
Kresl Tomáš | 11 | 2 |
Laštovka Tomáš | 9 | 5 |
Malíř Michal | 3 | 1 |
Mašek Jiří | 7 | 3 |
Nipl Petr | 6 | 3 |
Pecivál Petr | 10 | 0 |
Popelka Ondřej | 2 | 1 |
Pospíšil Petr | 2 | 1 |
Sládek Ondřej | 2 | 0 |
Smetana Milan | 5 | 1 |