Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.11.23 | 19:30 | DEKAN | Rokoska SUP Kickers 1990 ČFC | 11. | 3:5 |
Po 13.11.23 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Rokoska SUP | 10. | 2:5 |
Út 7.11.23 | 19:00 | ZABEH | Rokoska SUP Bítovská SUP | 9. | 11:2 |
Út 31.10.23 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Rokoska SUP | 8. | 0:8 |
St 25.10.23 | 20:30 | SANC2 | Rokoska SUP Stýbla Ďáblic SUP | 7. | 6:0 k. |
St 18.10.23 | 19:30 | P3 | Veget FC SUP Rokoska SUP | 6. | 1:4 |
Út 10.10.23 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Rokoska SUP | 5. | 0:2 |
Út 3.10.23 | 20:30 | ZAK | Rokoska SUP Javorák plus | 4. | 1:0 |
Út 19.9.23 | 17:45 | ZABEH | Čechie 12° SUP Rokoska SUP | 3. | 2:0 |
St 13.9.23 | 20:30 | ZAK | Rokoska SUP Prohibice FKK SUP | 2. | 6:0 |
Po 4.9.23 | 19:30 | BECH | Premiéra TV Nowatron SUP Rokoska SUP | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokoska SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:13 | 17 |
2. | Javorák plus | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:11 | 17 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:28 | 13 |
4. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:26 | 12 |
5. | Čechie 12° SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:29 | 12 |
6. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 37:37 | 11 |
7. | Premiéra TV Nowatron SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:29 | 10 |
8. | Prohibice FKK SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:28 | 9 |
9. | Santa Dominica SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:28 | 9 |
10. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:34 | 9 |
11. | Flamengo FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:56 | 7 |
12. | Bítovská SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:59 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 15.10.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Tus Pelotas (HL6K) |
Ne 15.10.23 | 18:45 | ZABEH | s.Oliver A Lucky team (HL7J) |
Ne 15.10.23 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Phoenix FC (HL8K) |
Ne 12.11.23 | 16:15 | ZABEH | Halandovo kladivo FK Atomový veverky B (HL8K) |
Ne 12.11.23 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Hattrick Prosek FC (HL6K) |
Ne 12.11.23 | 18:45 | ZABEH | Masařky z horní dolní s.Oliver A (HL7J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chlebna Jiří | 7 | 9 |
Genčev Zdeněk | 7 | 1 |
Hybeš Marek | 3 | 0 |
Korman Milan | 7 | 0 |
Kvapil Petr | 10 | 7 |
Marek Jaroslav | 2 | 0 |
Niesner Miloš | 7 | 0 |
Plšek Martin | 5 | 0 |
Pulkrab Rostislav | 10 | 11 |
Ravlyuk Mykhaylo | 8 | 3 |
Šrám Ladislav | 2 | 1 |
Stejskal Michal | 6 | 5 |
Sysel Petr | 10 | 4 |