Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Rokoska SUP Šachta UK SUP | 11. | 7:3 |
Út 6.6.23 | 18:15 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Rokoska SUP | 10. | 2:1 |
Út 30.5.23 | 19:00 | ZABEH | Rokoska SUP Bítovská SUP | 9. | 2:5 |
St 17.5.23 | 18:00 | ZAK | Stýbla Ďáblic SUP Rokoska SUP | 8. | 1:9 |
Út 9.5.23 | 17:45 | ZABEH | Rokoska SUP Santa Dominica SUP | 7. | 1:2 |
Út 2.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP | 6. | 1:6 |
St 26.4.23 | 18:15 | CESMI | Prohibice FKK SUP Rokoska SUP | 5. | 0:5 |
Po 17.4.23 | 19:45 | KBELY | Rokoska SUP Sedm zbabělých SUP | 4. | 7:0 |
St 12.4.23 | 20:30 | SANC2 | Endoprotéza Rokoska SUP | 3. | 3:6 |
Út 28.3.23 | 18:15 | DEKAN | Rokoska SUP Javorák plus | 2. | 1:2 |
St 22.3.23 | 20:30 | STER2 | RP U Zábranských Rokoska SUP | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javorák plus | 11 | 10 | 1 | 0 | 47:17 | 21 |
2. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:16 | 19 |
3. | Santa Dominica SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:31 | 15 |
4. | Rokoska SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:20 | 13 |
5. | RP U Zábranských | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:37 | 13 |
6. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 4 | 4 | 3 | 45:28 | 12 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:44 | 10 |
8. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 43:61 | 10 |
9. | Prohibice FKK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:31 | 8 |
10. | Šachta UK SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:41 | 7 |
11. | Endoprotéza | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:54 | 4 |
12. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:73 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 28.4.23 | 18:15 | HOSTI | Máčkaři FK InBev Tigers (HL7J) |
Pá 28.4.23 | 19:30 | HOSTI | Akta-Devils of Zderaz Torolka (HL4E) |
Pá 28.4.23 | 20:45 | HOSTI | Deko VET Morová rána 1.FC VET (VL2A) |
Po 8.5.23 | 17:15 | HOSTI | Hypochondři Mestek 97 FC (HL6L) |
Po 8.5.23 | 18:30 | HOSTI | Akta-Devils of Zderaz OOO FC (HL4E) |
Po 8.5.23 | 19:45 | HOSTI | ZAHR 1.FC Ukradený širáci (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chlebna Jiří | 11 | 10 |
Enökl Jan | 7 | 3 |
Genčev Zdeněk | 6 | 0 |
Hybeš Marek | 9 | 13 |
Korman Milan | 7 | 0 |
Marek Jaroslav | 10 | 0 |
Niesner Miloš | 9 | 2 |
Plšek Martin | 6 | 0 |
Ravlyuk Mykhaylo | 10 | 3 |
Šrám Ladislav | 3 | 0 |
Stejskal Michal | 3 | 2 |
Sysel Petr | 10 | 13 |