Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.6.23 | 18:00 | HANSP | Radouč FC UVL A AGČV UVL | 9. | 7:1 |
Út 30.5.23 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL Santa Dominica UVL | 8. | 3:12 |
Út 23.5.23 | 18:15 | HANSP | Nejistý Felix UVL AGČV UVL | 7. | 0:5 |
Čt 11.5.23 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany ULT A AGČV UVL | 5. | 2:4 |
Čt 27.4.23 | 18:30 | MIKU2 | AGČV UVL Tučňáci UVL | 4. | 1:3 |
Út 18.4.23 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL Indus UVL | 3. | 2:7 |
Čt 13.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Klokan club UVL AGČV UVL | 2. | 10:1 |
Út 4.4.23 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL Oblouci 81 AFC UVL | 6. | 0:5 |
Út 28.3.23 | 18:15 | ARIT | AGČV UVL Pražačka ultraseniors A | 1. | 3:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 9 | 9 | 0 | 0 | 56:15 | 18 |
2. | Indus UVL | 9 | 8 | 0 | 1 | 52:13 | 16 |
3. | Pražačka ultraseniors A | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:21 | 13 |
4. | Santa Dominica UVL | 9 | 6 | 0 | 3 | 53:28 | 12 |
5. | Radouč FC UVL A | 9 | 5 | 1 | 3 | 30:24 | 11 |
6. | Oblouci 81 AFC UVL | 9 | 3 | 1 | 5 | 23:22 | 7 |
7. | Tučňáci UVL | 9 | 2 | 1 | 6 | 18:47 | 5 |
8. | AGČV UVL | 9 | 2 | 0 | 7 | 20:53 | 4 |
9. | Nejistý Felix UVL | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:33 | 2 |
10. | Sokol Vysočany ULT A | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:42 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 20.4.23 | 19:15 | SCBEC | PFC Kodymka SUP A Kbelák FC SUP (SVL2B) |
Čt 20.4.23 | 20:30 | SCBEC | Jetoma FC Vršáci VET (VL4B) |
Út 16.5.23 | 19:00 | P3 | Válcovny plechu MS FC Kulva PVC (HL6C) |
Út 16.5.23 | 20:15 | P3 | Inter Ohradní Stará dáma (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bursík Jiří | 3 | 0 |
Halbich Vlastimil | 7 | 0 |
Holub Michal | 3 | 0 |
Janoušek Petr | 9 | 1 |
Klindera Zdeněk | 5 | 0 |
Koller Zdeněk | 2 | 0 |
Kvajsar Milan | 8 | 1 |
Maceridis Kostas | 5 | 0 |
Makovec Milan | 7 | 8 |
Moc Miloslav | 2 | 5 |
Pánek Matěj | 9 | 3 |
Prošek Tomáš | 5 | 1 |
Šlauf Ivan | 5 | 0 |
Zmatlík Tomáš | 2 | 1 |
Zunt Tomáš | 7 | 0 |