Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.23 | 19:15 | MALES | Kbelák FC SUP Berušky B | 11. | 6:5 |
Čt 8.6.23 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Kbelák FC SUP | 10. | 5:3 |
Čt 1.6.23 | 19:30 | DEKAN | Kbelák FC SUP Lucián FC SUP | 9. | 2:5 |
Čt 25.5.23 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Kbelák FC SUP | 8. | 3:4 |
Čt 18.5.23 | 20:15 | P1 | Kbelák FC SUP Veget FC SUP | 7. | 6:0 |
Čt 11.5.23 | 19:15 | STER1 | Tycho de Brahe SUP Kbelák FC SUP | 6. | 6:0 k. |
Čt 27.4.23 | 19:45 | KBELY | Kbelák FC SUP Super Naděje A | 5. | 3:7 |
Čt 20.4.23 | 19:15 | SCBEC | PFC Kodymka SUP A Kbelák FC SUP | 4. | 3:4 |
Čt 13.4.23 | 19:00 | P2 | Kbelák FC SUP Lomíci | 3. | 4:1 |
Čt 30.3.23 | 19:00 | ZABEH | VSK MFF UK Praha SUP Kbelák FC SUP | 2. | 5:2 |
Čt 23.3.23 | 20:15 | ZABEH | Křídla Ďáblic SUP Kbelák FC SUP | 1. | 1:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Super Naděje A | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:19 | 17 |
2. | Sen ČM PG supervet | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:25 | 15 |
3. | Lomíci | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:22 | 15 |
4. | VSK MFF UK Praha SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:36 | 15 |
5. | Stará Garda SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:32 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:41 | 12 |
7. | Křídla Ďáblic SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:49 | 10 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:40 | 9 |
9. | Veget FC SUP | 11 | 2 | 5 | 4 | 20:31 | 9 |
10. | Lucián FC SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:42 | 6 |
11. | Berušky B | 11 | 3 | 0 | 8 | 35:54 | 6 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 31:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:30 | KBELY | Penál AFK Mamissero (HL7A) |
Po 27.3.23 | 19:45 | KBELY | Santovi Sobi BongoBongo AC (HL5A) |
Po 17.4.23 | 18:30 | KBELY | Veeam Canary FC (HL8A) |
Po 17.4.23 | 19:45 | KBELY | Rokoska SUP Sedm zbabělých SUP (SVL2A) |
Po 29.5.23 | 18:30 | KBELY | Yakuza Special Ones (HL8A) |
Po 29.5.23 | 19:45 | KBELY | Sedm zbabělých SUP Šachta UK SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bujňák Pavel | 9 | 6 |
Kašajík Roman | 4 | 4 |
Král Tomáš | 4 | 4 |
Kubík Petr | 10 | 4 |
Novotný Marek | 9 | 1 |
Steklý Stanislav | 9 | 9 |
Thienel Jan | 9 | 0 |
Veselý Jiří | 10 | 5 |
Vlas Hynek | 10 | 6 |