Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 19:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Santa Dominica VET | 11. | 0:6 k. |
Ne 18.6.23 | 20:00 | ZAK | Santa Dominica VET PORK´s-Calvados | 10. | 6:0 k. |
Čt 1.6.23 | 19:15 | STER2 | SKVS VET Santa Dominica VET | 9. | 4:3 |
Čt 25.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Santa Dominica VET Legends a Veterans | 8. | 1:2 |
Čt 18.5.23 | 20:30 | MALES | Tyran Saens 1.FC VET B Santa Dominica VET | 7. | 1:12 |
Čt 11.5.23 | 20:45 | ZAK | Santa Dominica VET 1.AK ALT VET | 6. | 1:0 |
Čt 27.4.23 | 18:00 | HANSP | Santa Dominica VET Čechie 12° | 5. | 5:1 |
Čt 20.4.23 | 19:00 | P2 | Stará Garda VET Santa Dominica VET | 4. | 3:7 |
Čt 13.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Santa Dominica VET Vojenské lesy VET | 3. | 6:2 |
Čt 30.3.23 | 20:45 | DEKAN | Marná snaha VET Santa Dominica VET | 2. | 2:4 |
Čt 23.3.23 | 19:15 | TEMPO | Santa Dominica VET Běchovice VET | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechie 12° | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:24 | 18 |
2. | Santa Dominica VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 52:17 | 16 |
3. | 1.AK ALT VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:21 | 14 |
4. | Vojenské lesy VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:31 | 14 |
5. | Běchovice VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:28 | 13 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:40 | 12 |
7. | Legends a Veterans | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:28 | 12 |
8. | SKVS VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:32 | 11 |
9. | Marná snaha VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:44 | 9 |
10. | PORK´s-Calvados | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:51 | 7 |
11. | Tamu Pua 1.FC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:57 | 3 |
12. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 1 | 1 | 9 | 32:108 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Dirty Boys VET Bum bar VET (VL2B) |
Út 11.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP VV Vokra SV (SVL1A) |
Út 16.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Pražačka ultraseniors A Santa Dominica UVL (UVL1A) |
Út 16.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Torpedo Ohrobec SKA Real TIDE XXL (HL3B) |
Čt 15.6.23 | 17:45 | ZABEH | Oblouci 81 AFC UVL Indus UVL (UVL1A) |
Čt 15.6.23 | 19:00 | ZABEH | Bába FC Tohle není hokej? (HL6H) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Basík Libor | 9 | 3 |
Dvořák Vojtěch | 9 | 1 |
Jašek Jan | 10 | 6 |
Kašpar Vladislav | 10 | 11 |
Kotal Ondřej | 6 | 8 |
Šiška Štěpán | 8 | 1 |
Trnka Tomáš | 9 | 6 |
Vážný Jan | 9 | 4 |