Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 19:30 | DEKAN | Běchovice VET Stará Garda VET | 11. | 0:4 |
Čt 15.6.23 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Tamu Pua 1.FC VET | 10. | 8:5 |
Ne 4.6.23 | 20:00 | ZAK | PORK´s-Calvados Stará Garda VET | 9. | 4:4 |
Čt 25.5.23 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET SKVS VET | 8. | 5:1 |
Čt 18.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Legends a Veterans Stará Garda VET | 7. | 5:0 |
Čt 11.5.23 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Tyran Saens 1.FC VET B | 6. | 3:3 |
Čt 27.4.23 | 20:45 | ZAK | 1.AK ALT VET Stará Garda VET | 5. | 6:2 |
Čt 20.4.23 | 19:00 | P2 | Stará Garda VET Santa Dominica VET | 4. | 3:7 |
Čt 13.4.23 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Čechie 12° | 3. | 1:6 |
Čt 30.3.23 | 19:45 | MIKU3 | Vojenské lesy VET Stará Garda VET | 2. | 0:2 |
Čt 23.3.23 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Marná snaha VET | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechie 12° | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:24 | 18 |
2. | Santa Dominica VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 52:17 | 16 |
3. | 1.AK ALT VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:21 | 14 |
4. | Vojenské lesy VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:31 | 14 |
5. | Běchovice VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:28 | 13 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:40 | 12 |
7. | Legends a Veterans | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:28 | 12 |
8. | SKVS VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:32 | 11 |
9. | Marná snaha VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:44 | 9 |
10. | PORK´s-Calvados | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:51 | 7 |
11. | Tamu Pua 1.FC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:57 | 3 |
12. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 1 | 1 | 9 | 32:108 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 3.5.23 | 19:00 | METE2 | Botostroj SK Literpool United (HL8E) |
St 3.5.23 | 20:15 | METE2 | Sparta Pivaři AC Union Zlonín (HL7G) |
St 7.6.23 | 18:30 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Pavilon 8 AHC (HL3C) |
St 7.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Notorkros FK VET Klokan club Perón V (VL1A) |
Po 26.6.23 | 19:15 | MOTO1 | Felix club Vládci Prahy (HL5A) |
Po 26.6.23 | 20:30 | MOTO1 | Morová rána 1.FC Vojenské lesy (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Aubrecht Jan | 9 | 1 |
Horáček Pavel | 8 | 1 |
Horáček Václav | 2 | 0 |
Hosnedl Tomáš | 8 | 14 |
Houf Dušan | 10 | 0 |
Hušek Petr | 5 | 2 |
Jaroš Tomáš | 8 | 0 |
Kedlický Václav | 1 | 0 |
Neuhäusl Tomáš | 2 | 0 |
Pánek Jakub | 1 | 0 |
Pavlovský Oldřich | 3 | 0 |
Pelán Jiří | 9 | 13 |
Smrčka Daniel | 10 | 6 |
Vnuk Lukáš | 1 | 0 |
Vodička Tomáš | 3 | 0 |
Voves Petr | 8 | 4 |