Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 27.11.23 | 18:15 | DEKAN | Exact old boys Vyprahlo FC VET | 11. | 3:5 |
Po 20.11.23 | 20:30 | KORAB | Exact old boys Křídla Ďáblic VET B | 5. | 3:0 |
Po 13.11.23 | 19:15 | TEMPO | Klamovská skvadra VET B Exact old boys | 10. | 4:3 |
Po 6.11.23 | 18:30 | MIKU1 | Exact old boys Eukaryota 2.LKW VET | 9. | 4:1 |
Po 30.10.23 | 18:15 | HOSTI | Legends are back Exact old boys | 8. | 5:1 |
Po 23.10.23 | 18:15 | LITVI | Exact old boys Pirelli VET | 7. | 3:6 |
Po 16.10.23 | 19:30 | ARIT | Old Boys IFC Exact old boys | 6. | 5:2 |
Po 2.10.23 | 19:15 | KORAB | Turman VET Exact old boys | 4. | 6:0 |
Po 25.9.23 | 20:15 | ZABEH | Bílý lev CF VET Exact old boys | 3. | 5:1 |
Po 18.9.23 | 20:30 | MOTO4 | Exact old boys La Kosa Nostra 2023 | 2. | 3:6 |
Po 11.9.23 | 19:00 | ZABEH | Tream Deam FC VET Exact old boys | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klamovská skvadra VET B | 11 | 9 | 2 | 0 | 65:12 | 20 |
2. | Legends are back | 11 | 8 | 1 | 2 | 41:19 | 17 |
3. | La Kosa Nostra 2023 | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:27 | 14 |
4. | Tream Deam FC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 25:16 | 13 |
5. | Pirelli VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:37 | 12 |
6. | Vyprahlo FC VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:49 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:30 | 10 |
8. | Turman VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:26 | 10 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:29 | 10 |
10. | Exact old boys | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:44 | 5 |
11. | Old Boys IFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:47 | 5 |
12. | Křídla Ďáblic VET B | 11 | 2 | 0 | 9 | 13:52 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 26.9.23 | 19:00 | METE2 | Radouč FC UVL B Slepí koně Ultra (UVL2A) |
Út 26.9.23 | 20:15 | METE2 | Red Leads Los Niňos M.B. (HL7C) |
Út 17.10.23 | 18:00 | HRAB1 | Orosený Paragraf Netopýr TFC (HL7C) |
Út 17.10.23 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Premiéra TV Nowatron SUP (SVL2A) |
St 6.12.23 | 19:30 | P1 | Hrajeme za rozhodčí Zde je místo ... (HL8F) |
St 6.12.23 | 20:45 | P1 | GFC Zelení lenochodi FC (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bajar Zdeněk | 10 | 7 |
Baudyš Michal | 8 | 10 |
Debnár Petr | 6 | 0 |
Formánek Jan | 9 | 0 |
Hakl Pavel | 10 | 0 |
Matuška Petr | 6 | 0 |
Prokop Petr | 10 | 4 |
Šikl Martin | 5 | 0 |
Tužinčin Dalibor | 8 | 0 |
Vacek Martin | 1 | 1 |
Zámečník Zbyšek | 10 | 6 |
Zubatý Pavel | 11 | 0 |