9. Eukaryota 2.LKW VET 11 4 2 5 26:29 10
12. Křídla Ďáblic VET B 11 2 0 9 13:52 4

Pá 22.9.23 19:30 STOD Brazzers Praha FC A Enchillada   (HL5I)
Pá 22.9.23 20:45 STOD MC Sarmat VET Real Prd VET   (VL4C)
Pá 20.10.23 18:00 P2 Beránci FC Bruchos HFC   (HL6J)
Pá 20.10.23 19:15 P2 Zkama FC OOO FC   (HL4E)
Út 7.11.23 19:30 P1 Steve Vibromax 1985   (HL4B)
Út 7.11.23 20:45 P1 Medvědi B ExŠemíci   (HL6E)

27. 11. 23 18:15 HOSTI Pirelli VET Legends are back 11. 3:5 (1:1)
Po vyrovnané půli hosté zapnuli na vyšší obrátky a zaslouženě zvítězili. Dušan Melíšek
Pirelli VET Legends are back
Jaromír Blín – Vladimír Babič, Tomáš Berka, Jiří Drha, Štěpán Korčiš, František Kučera, Robert Medřický, Ondřej Petroš vs Jiří Korunka – David Gögh, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Ondřej Volek
54. Jiří Sivák
13. 11. 23 18:15 HOSTI Legends are back Old Boys IFC 10. 5:3 (1:2)
Hezké utkání, nakonec zvítězili domácí. Miroslav Kotek
Legends are back Old Boys IFC
Jiří Korunka – Petr Bartizal, David Gögh, Jaroslav Hanton, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka vs David James Boniface – Rupert Baltrock, Mark Dassui, Iain James Fanthorpe, Antony Jude McLaughlin, Christian Moreaux, Richard Ness, Marc Power, Bjorn Schuitema, Iain Ross Sellers
35. Mark Dassui
6. 11. 23 18:15 HOSTI Křídla Ďáblic VET B Legends are back 9. 3:4 (2:0)
Křídla Ďáblic měla výborný první poločas. Hosté ve druhé půli otočili výsledek na svou stranu zejména zlepšenou hrou dopředu. Miroslav Kotek, Jan Liška
Křídla Ďáblic VET B Legends are back
Vojtěch Engelmann – Jan Beneš, Martin Dauda, Marek Jansík, David Král, Karel Kreuzer, Martin Ponikelský, Pavel Rečný vs Jiří Korunka – Petr Bartizal, Pavel Fouček, Jaroslav Hanton, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Karel Moravec, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka
14., 22., 56. Pavel Rečný 36., 60. Jiří Sivák
46. Petr Bartizal
50. Jaroslav Votípka
45. Tomáš Hradecký
50. Jiří Sivák
30. 10. 23 18:15 HOSTI Legends are back Exact old boys 8. 5:1 (2:0)
Góly dávali jen domácí, hosté se trefili až v závěru. Tomáš Chlum
Legends are back Exact old boys
Jiří Korunka – Petr Bartizal, David Gögh, Jaroslav Hanton, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka vs Jan Formánek – Zdeněk Bajar, Michal Baudyš, Pavel Hakl, Petr Prokop, Dalibor Tužinčin, Pavel Zubatý
13. Petr Bartizal
27. Jaroslav Votípka
43. Tomáš Hradecký
46., 59. David Gögh
60. Zdeněk Bajar
23. 10. 23 18:15 HOSTI Bílý lev CF VET Legends are back 7. 0:2 (0:1)
Zaslouženě berou body hosté. Martin Cicala
Bílý lev CF VET Legends are back
Tomáš Dobrý – Jiří Fiřt, Josef Hudeček, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Ladislav Šašek, Jakub Slováček, Jiří Štička vs Jiří Korunka – Petr Bartizal, Pavel Fouček, David Gögh, Jaroslav Hanton, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka
29. Jaroslav Votípka
52. David Gögh
16. 10. 23 18:15 HOSTI Legends are back La Kosa Nostra 2023 6. 1:1 (1:0)
Pěkné utkání zkušených šutérů. Legendy měli lepší první poločas, Kosa Nostra po přestávce vyrovnala. Zasloužená remíza pro oba týmy. Miroslav Kotek
Legends are back La Kosa Nostra 2023
Jiří Korunka – Petr Bartizal, David Gögh, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka vs Lukáš Hrdý – Tomáš Dědič, Tsvetelin Iliev, Jakub Nettl, Jakub Pohl, Martin Sobotka, Martin Tuček, Jan Vašíček
8. David Gögh 39. Jakub Nettl
9. 10. 23 19:00 ZABEH Tream Deam FC VET Legends are back 5. 3:2 (2:1)
Utkání by slušela remíza. Miroslav Paleček
Tream Deam FC VET Legends are back
Martin Ducháč – Petr Aksamít, Pavel Janský, Stanislav Kolařík, Ivan Mánik, Radim Trávníček, Vojtěch Vetrík vs Jiří Korunka – Petr Bartizal, Jaroslav Hanton, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka
19. Stanislav Kolařík
27. Ivan Mánik
37. Radim Trávníček
10. Tomáš Hradecký
60. David Pecha
2. 10. 23 18:15 HOSTI Legends are back Vyprahlo FC VET 4. 13:0 (5:0)
V prvním poločase měly navrch Legends a zaslouženě ho vyhrály. Ve druhé půli náskok ještě navýšily. Marek Valo, Karel Kreibich
Legends are back Vyprahlo FC VET
Jiří Korunka – Petr Bartizal, Pavel Fouček, David Gögh, Jaroslav Hanton, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Jaroslav Votípka vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Martin Dusil, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Martin Kovář, Jan Kubr, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer
5., 26., 35. Jiří Sivák
13., 24., 58. Tomáš Hradecký
15., 42., 58. David Gögh
38., 39. David Pecha
46. Karel Moravec
54. Pavel Fouček
25. 9. 23 18:15 HOSTI Klamovská skvadra VET B Legends are back 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnaný průběh prvního poločasu, kdy se v poslední minutě dostala do vedení Klamovská skvadra a ve 2. půli si výsledek pohlídala. Marek Valo
Klamovská skvadra VET B Legends are back
Radek Tala – Daniel Farkaš, David Fleischhacker, Petr Formánek, Robin Horniak, Jiří Kárský, Tomáš Kubíček, Jan Šácha, Martin Szotkowski, Jakub Vodička vs Jiří Korunka – Petr Bartizal, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, David Pecha, Jiří Sivák, Ondřej Volek, Jaroslav Votípka
30. Tomáš Kubíček
41. Martin Szotkowski
60. Robin Horniak
20. Ondřej Volek
18. 9. 23 18:15 HOSTI Legends are back Eukaryota 2.LKW VET 2. 2:1 (0:1)
Hosté vedli až do 52. minuty, poté domácí dali dva rychlé góly a zápas otočili. Sergey Greshnyakov
Legends are back Eukaryota 2.LKW VET
Jiří Korunka – Petr Bartizal, Pavel Fouček, Jaroslav Hanton, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Jiří Sivák, Ondřej Volek, Jaroslav Votípka vs Jiří Kawalec – Tomáš Eberle, Ondřej Mach, Radek Nejedlo, Michal Pešek, Martin Soška, Filip Vodička, Martin Vrbovský
52. Jiří Sivák
58. David Pecha
4. Martin Soška
11. 9. 23 18:15 HOSTI Legends are back Turman VET 1. 2:1 (1:1)
Hosté šli do vedení kuriózním gólem z odkopu od brány. Domácí svoji kombinační hrou dokázali nakonec zápas otočit a vyhrát. Sergey Greshnyakov
Legends are back Turman VET
Jiří Korunka – Petr Bartizal, Pavel Fouček, Jaroslav Hanton, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Filip Kulhánek, Karel Moravec, David Pecha, Ondřej Volek, Jaroslav Votípka vs Daniel Říha – František Flesar, Tomáš Forejt, Petr Janda, Rudolf Kašpar, Tomáš Kotek, Petr Licek, Roman Meixner, Martin Micka