11. G.I.C La Plate de Cünde 5 1 1 3 10:17 3

Po 29.4.24 20:45 P3 Santa Dominica Hoverla Zak 6.
Po 20.5.24 19:15 MOTO4 Misch Masch Hoverla Zak 8.
Po 27.5.24 19:15 MOTO1 Hoverla Zak Flyers Jinonice FC 9.
Po 3.6.24 20:30 MOTO4 Hoverla Zak MC Sarmat A 7.
Po 10.6.24 20:30 MOTO1 G.I.C La Plate de Cünde Hoverla Zak 10.
Po 17.6.24 20:30 MOTO1 Hoverla Zak Vojenské lesy A 11.
Utkání skupiny

22. 4. 24 19:30 P1 Dynamo UK Hoverla Zak 5. 1:2 (0:0)
Důrazné a rychlé utkání rozhodla lepší koncovka a skvělý výkon brankáře Hoverly. Kamil Kohout, Matyáš Mužík
Dynamo UK Hoverla Zak
Dmytro Haza – Mykola Dibrivnyi, Filip Gedeon, Nikita Khrolenok, Vladyslav Kolodezhnyi, Dmytro Kovalov, Kyrylo Nazarenko, Daniil Sadyk, Andrii Slinkin, Ilia Tarasov, Daniel Turyna vs Kirill DurovVasyl Horskii, Vitalii Melnyk, Maksym Merdieiev, Dmytrii Tanchyk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko, Denys Zhul
46. Vladyslav Kolodezhnyi 36., 48. Denys Tokar 27. Denys Tokar
15. 4. 24 19:30 P1 Hoverla Zak Lucián FC A 4. 3:2 (0:2)
Hosté zvládli lípe první půli a zaslouženě vedli 2:0, ale Hoverla pak přitlačila a během pěti minut otočila skóre. Lucián už pak přes tlak vyrovnat nedokázal. Kamil Kohout
Hoverla Zak Lucián FC A
Peter Tarr – Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vitalii Melnyk, Maksym Merdieiev, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko, Denys Zhul vs Jan Fiala – Ismar Begič, Vratislav Kořínek, Adam Kraus, Ondřej Kubiš, David Macháček, Patrik Štorc, Miroslav Václavík
30. Patrik Štorc
8. 4. 24 19:30 P1 Inter Lotyšák A Hoverla Zak 3. 0:6 (0:0)
Po vyloučení hráče Hoverly za napadení se strhla hromadná potyčka, které se účastnil i potrestaný hráč. Inter poté odmítl pokračovat v utkání. Milan Šebek
Inter Lotyšák A Hoverla Zak
Tomáš Pospíšil – Rostislav Charvát, Jiří Hrubý, Petr Hurych, Jiří Janoušek, Jakub Kohák, Patrik Kolen, Štěpán Maruš, Matěj Vondrka vs Peter Tarr – Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vitalii Melnyk, Maksym Merdieiev, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Denys Zhul
39. Matěj Vondrka
44. Štěpán Maruš
10 Matěj Vondrka 32. Oleksandr Tarasiuk 53. Serhii Honcharenko
25. 3. 24 19:00 METE2 Hoverla Zak Restaurace U Pecků A 2. 2:8 (0:3)
Hosté předvedli velmi kvalitní kombinační hru a rozhodující náskok si zajistili už do poločasu. Po přestávce to byla místy exhibice. František Novotný, Marek Řeháček
Hoverla Zak Restaurace U Pecků A
Kirill Durov – Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vitalii Melnyk, Maksym Merdieiev, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko, Denys Zhul vs Petr Kratochvíl – Radek Hanzlík, Matyáš Jánský, Michael Jaroš, Jan Jelínek, Jaroslav Macej, Patrik Machytka, Jiří Valenta, Adam Zelenka