11. G.I.C La Plate de Cünde 5 1 1 3 10:17 3

Po 29.4.24 19:30 P3 MC Sarmat A Dynamo UK 6.
Po 20.5.24 19:30 P1 Santa Dominica MC Sarmat A 8.
Po 27.5.24 19:30 P1 MC Sarmat A Misch Masch 9.
Po 3.6.24 20:30 MOTO4 Hoverla Zak MC Sarmat A 7.
Po 10.6.24 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC MC Sarmat A 10.
Po 17.6.24 20:45 P3 MC Sarmat A G.I.C La Plate de Cünde 11.
Utkání skupiny

22. 4. 24 20:30 MOTO4 Lucián FC A MC Sarmat A 5. 3:0 (0:0)
Bojovné utkání ve vysokém tempu. Lucián zvládl zápas takticky a proměnil standardky. Hosté byli zbytečně nedisciplinovaní. Jan Dont, Štěpán Haifler
Lucián FC A MC Sarmat A
Tomáš Bezstarosti – Ismar Begič, Matěj Jahoda, Ondřej Kubiš, David Macháček, Pavel Slánský, Patrik Štorc, Miroslav Václavík vs Sviatoslav Markanych – Serhii Andrieiev, David Jošt, Dmytro Klochko, Mykola Kodatskyi, Oleksandr Kolesnykov, Tomáš Kuchta, Viktor Panteleichuk, Denys Sandetskyi, Maksym Solonyna, Ihor Terekhov, Andrii Tsopa, Filip Vaktor, Ivan Vynnyk
50. Sviatoslav Markanych
15. 4. 24 19:30 P3 MC Sarmat A Inter Lotyšák A 4. 7:1 (2:1)
Inter srážely laciné góly, domácí si tak připsali jasnou výhru. Lukáš Krajči
MC Sarmat A Inter Lotyšák A
Sviatoslav Markanych – Serhii Andrieiev, Dmytro Klochko, Mykola Kodatskyi, Viktor Panteleichuk, Denys Sandetskyi, Maksym Solonyna, Ihor Terekhov, Filip Vaktor, Ivan Vynnyk vs Matěj Vondrka – Rostislav Charvát, Jiří Hrubý, Petr Hurych, Jiří Janoušek, Ondřej Kotlík, Filip Výborný
12. Maksym Solonyna
25., 41. Serhii Andrieiev
32., 46. Dmytro Klochko
38. Ivan Vynnyk
58. Denys Sandetskyi
43 Denys Sandetskyi 15. Ondřej Kotlík
8. 4. 24 20:15 METE2 Restaurace U Pecků A MC Sarmat A 3. 1:3 (1:2)
Ustrašený začátek domácích nabídl Sarmatu dvoubrankové vedení. Poté se hra vyrovnala a Restaurace až do konce bojovala o remízu. Šance ale nevyužila a hosté v poslední minutě pečetili z brejku. Kamil Kohout, Matyáš Mužík
Restaurace U Pecků A MC Sarmat A
Petr Kratochvíl – Radek Hanzlík, Roman Horák, Michael Jaroš, Jaroslav Macej, Patrik Machytka, Matěj Rajnoch, Ondřej Staněk, Adam Zelenka vs Sviatoslav Markanych – Serhii Andrieiev, Dmytro Klochko, Mykola Kodatskyi, Oleksandr Kolesnykov, Viktor Panteleichuk, Denys Sandetskyi, Ihor Terekhov, Filip Vaktor, Ivan Vynnyk
16. Jaroslav Macej 21 Roman Horák
60 Adam Zelenka
1. Mykola Kodatskyi
5. Viktor Panteleichuk
60. Dmytro Klochko
60. Oleksandr Kolesnykov
25. 3. 24 20:45 P1 MC Sarmat A TJ Spoje Praha A 2. 2:2 (1:2)
Hosté byli po dvou gólech v prvním poločase na koni. Ale když už se zdálo, že takticky vedený zápas zvládnou vyhrát, tak Sarmat udeřil z bleskového brejku. Jan Dont, Štěpán Haifler
MC Sarmat A TJ Spoje Praha A
Sviatoslav Markanych – Serhii Andrieiev, Dmytro Klochko, Mykola Kodatskyi, Oleksandr Kolesnykov, Tomáš Kuchta, Viktor Panteleichuk, Denys Sandetskyi, Maksym Solonyna, Ihor Terekhov, Andrii Tsopa, Filip Vaktor vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, David Černý, Tomáš Košút, Tadeáš Madej, Jiří Miskovič, Ondřej Šindler, Miroslav Verner, Aleš Vondráček, Marco Žiga, Daniel Žížala
18. Dmytro Klochko
56. Tomáš Kuchta
50 Sviatoslav Markanych 8., 12. Daniel Žížala
18. 3. 24 20:30 MOTO4 Vojenské lesy A MC Sarmat A 1. 1:3 (1:1)
Oba týmy hrály poctivě z defenzívy, navíc je drželi brankáři. Rozhodly dva slepené góly Kuchty v druhém poločase. Lukáš Krajči, Matouš Vacík