10. Úterní hosté Ski FC A 11 3 3 5 33:45 9

Po 16.4.12 18:15 MIKU2 G.I.C La Plate de Cünde Stará dáma   (HL2A)
Po 16.4.12 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Liboc united   (HL7B)
Po 16.4.12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Pajzovna FC   (HL3A)
Po 30.4.12 18:15 MIKU2 G.I.C La Plate de Cünde Bar Krušovice   (HL2A)
Po 30.4.12 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Bohdalec PC   (HL7B)
Po 30.4.12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Bakera   (HL3A)

18. 6. 12 18:15 MIKU2 Smutný potapěči Rowdies HFC 11. 6:0 (2:0)
Kvalitní utkání 1.ligy. Domácí potvrdili, že tento ročník suveréně opanovali a uštědřili hostům debakl 6:0. Závěr neunesl hráč Bouška, který celý zápas provokoval a v závěru uviděl žlutou kartu za šlapák na nárt. Pavel Dufek, Martin Matějka
Smutný potapěči Rowdies HFC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Zbyněk Mareš, Jiří Novotný, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček
14., 28., 52., 53. Tomáš Kounovský
56. Martin Vrzal
58. Jiří Žalud
60. Milan Bouška
5. 6. 12 19:30 MIKU3 Rowdies HFC Šumavan-Balkán 10. 6:0 (5:1)
Hosté nastoupili ve čtyřech, ve 28. minutě se jim zranil jeden hrát a krátce po změně stran druhý, utkání tak bylo ve 32. minutě předčasně ukončeno. Malena
Rowdies HFC Šumavan-Balkán
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Jiří Novotný, Richard Peer, Milan Škába, Tomáš Voráček vs Petr Janda – Pavel Adámek, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Peter Teniak
4. OG
10., 20., 21. Martin Dlouhý
13. Jiří Novotný
6. Peter Teniak
31. 5. 12 20:15 ZABEH Restaurace U Pecků A Rowdies HFC 9. 1:5 (0:1)
Do dvacáté minuty byli aktivnější domácí, ale vychytal je brankář. Po vstřelení první branky ovládli hru hosté.
Restaurace U Pecků A Rowdies HFC
Vladimír Stránský – Ivan Faitl, Jan Filípek, František Jakubec, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Karel Tureček, Aleš Vašíček vs Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Zbyněk Mareš, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček
35. Aleš Vašíček 23., 32., 57., 59. Jiří Novotný
36. Zbyněk Mareš
22. 5. 12 20:15 ZABEH Rowdies HFC Úterní hosté Ski FC A 8. 3:3 (2:1)
Utkání vynikající úrovně s mnoha šancemi na obou stranách, zasloužená remíza. Jaroslav Bellada, Štěpán Vošta
Rowdies HFC Úterní hosté Ski FC A
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Jiří Novotný, Matěj Paprčiak, Richard Peer, Tomáš Sluka, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček vs Ivo Doležal – Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Jan Mikeš, Lukáš Zahradník
4. Martin Dlouhý
30. Jiří Novotný
42. Matěj Paprčiak
5. Marek Chrobák
47. Jan Mikeš
51. Jakub Hejret
14. 5. 12 20:30 ZAK Vojenské lesy Rowdies HFC 7. 1:3 (1:2)
Klidné utkání, ve kterém Rowdies vyhráli i díky většímu počtu hráčů. Vojenské lesy bohužel bez střídání. Petr Kváča, Jiří Čapla
Vojenské lesy Rowdies HFC
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Ladislav Čejka, Pavel Řezáč, Jaromír Šmerda, Michal Špulka, Jakub Váchal vs Filip Fuchsa – Zbyněk Mareš, Richard Peer, Milan Škába, Tomáš Sluka, Václav Spal, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček
7. Petr Bartejs 3. Zbyněk Mareš
5. Tomáš Sluka
48. Václav Spal
8. 5. 12 20:45 MIKU3 Rowdies HFC Inter Lotyšák A 6. 6:4 (4:3)
Svižné utkání, ve které měli navrch hráči Rowdies a zaslouženě zvítězili. Jaroslav Bellada, Ondřej Halbich
Rowdies HFC Inter Lotyšák A
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Zbyněk Mareš, Jiří Novotný, Richard Peer, Tomáš Voráček vs Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Jan Beneš, Josef Bičaník, Vladimír Dvořák, Jiří Janoušek, Lukáš Niedl
13. Josef Bičaník
1. 5. 12 20:45 MIKU1 Audi United FC Rowdies HFC 5. 2:2 (2:2)
Překrásné utkání od obou týmů. Z týmu Rowdies úřadoval reprezentant z futsalu Dlouhý a z Audi Měchura. Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Audi se snažilo strhnout vítězství na svoji stranu, ale díky vyzrálosti reprezentačního futsal. hráče a výborné taktice udrželi remízu. Tomáš Zach
Audi United FC Rowdies HFC
Mykola Shokodko – Lukáš Carboch, František Douděra, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Aleš Krč, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Dmitrij Valickij vs Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Jan Horáček, Richard Peer, Václav Spal, Lubomír Vodehnal
15. Serhiy Hrechko
22. Jan Měchura
5., 6. Martin Dlouhý
24. 4. 12 20:45 MIKU3 Rowdies HFC Boston HS 4. 2:4 (2:1)
Domácí jasně ovládali svou kombinační hrou 1.půli, Sluka vstřelil dva góly, ale ve 30.minutě dostala zbytečná ztráta míče Boston znovu do hry. Po změně stran Boston zápas během 3 minut otočil. V závěru  po chybě gólmana své vítězství zpečetil. Zápasu by slušela remíza, hrálo se za vytrvalého deště.
Rowdies HFC Boston HS
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Tomáš Voráček vs Jakub Janáček – Petr Bošnakov, Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Dominik Palej
8., 23. Tomáš Sluka 30., 38. Martin Kubeš
35. Aleš Deré
59. Zdeněk Kuneš
15. 4. 12 20:00 MIKU4 Rowdies HFC Santa Dominica 3. 0:4 (0:2)
Hned od začátku se hráči hostí lépe  vyrovnali s deštěm a rychlým skluzem balónu. Ve kvalitním zápase byly šance na obou stranách, ale střelci hostí byli přesnější. Pavel Šmíd, Radomil Žďárský
Rowdies HFC Santa Dominica
Mário Vozár – Filip Fuchsa, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Tomáš Klinka, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Zukal
6. Tomáš Klinka
8., 58. Stanislav Kodr
41. David Pozníček
9. 4. 12 20:00 P3 Erko Kbely Rowdies HFC 2. 4:2 (2:0)
Kvalitní utkání, rozhodl lepší vstup Erka Kbely. Ani zlepšený výkon Rowdies v druhém poločase na body nestačil. Vladimír Forejt, Stanislav Ptáček
Erko Kbely Rowdies HFC
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Jan Horák, Jiří Kaiser, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl vs Bronislav Šerák – Lukáš Chlumský, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček
3., 25. Jakub Kučera
35., 56. Adam Kučera
42. Václav Socher
47. Tomáš Sluka
27. 3. 12 18:15 zzNOVOB Rowdies HFC UTS Vršovice 1. 3:0 (2:0)
Pěkný rychlý zápas. Rowdies měli více šancí a dokázali je využít. Na obou stranách se ukázali gólmani. Marek Valášek, Michal Jančí
Rowdies HFC UTS Vršovice
Bronislav Šerák – Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček vs Jiří Sušický – Pavel Čírtek, Jan Krtil, David Rada, David Šefara, Martin Sekan, Filip Šmahel, Aleš Štorc, Petr Střelka, Michal Wágner