10. Úterní hosté Ski FC A 11 3 3 5 33:45 9

Út 29.5.12 18:15 ARIT DTS Praha MIFA Fighters FO   (HL8D)
Út 29.5.12 19:30 ARIT Šajtle s.r.o. VET Bublifuck VET   (VL4C)
Út 29.5.12 20:45 ARIT Suchdol sabres A Felix club   (HL4B)
Út 19.6.12 18:15 ARIT Pražský axiom DTS Praha   (HL8D)
Út 19.6.12 19:30 ARIT Pozdní sběr II J paví Ř   (HL5C)
Út 19.6.12 20:45 ARIT Prapražačka A Ekonom WT VET   (VL1A)

18. 6. 12 18:15 ARIT Šumavan-Balkán Boston HS 11. 6:0 k.
5. 6. 12 19:30 MIKU3 Rowdies HFC Šumavan-Balkán 10. 6:0 (5:1)
Hosté nastoupili ve čtyřech, ve 28. minutě se jim zranil jeden hrát a krátce po změně stran druhý, utkání tak bylo ve 32. minutě předčasně ukončeno. Malena
Rowdies HFC Šumavan-Balkán
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Jiří Novotný, Richard Peer, Milan Škába, Tomáš Voráček vs Petr Janda – Pavel Adámek, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Peter Teniak
4. OG
10., 20., 21. Martin Dlouhý
13. Jiří Novotný
6. Peter Teniak
28. 5. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Erko Kbely 9. 1:0 (0:0)
Domácí podržel brankář, v poslední minutě utekl soupeřům Bogár a zajistil svému týmu vítězství.
Šumavan-Balkán Erko Kbely
Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Jan Majer, Peter Teniak vs Jiří Kaiser – Jakub Březina, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta
59. Igor Bogár
22. 5. 12 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Šumavan-Balkán 8. 5:1 (2:1)
Pulkert rozstřílel Šumavan čtyřmi góly. Šumavan doplatil na hru bez střídání. Evžen Trexler, Jan Kropáček
UTS Vršovice Šumavan-Balkán
Marian Krajč – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Jan Krtil, Ondřej Pulkert, David Rada, David Šefara, Martin Sekan, Aleš Štorc, Michal Wágner vs Martin Mareš – Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Jan Majer, Michal Maleček, Peter Teniak
6. Martin Sekan
26., 46., 49., 53. Ondřej Pulkert
30. Jan Majer
14. 5. 12 20:00 TEMPO Šumavan-Balkán Smutný potapěči 7. 4:4 (1:1)
Zápas velmi dobré úrovně s mnoha šancemi na obou stranách. Nakonec se rozhodovalo až v samotném závěru. Smutní potapěči se dostali do dvojbrankového vedení, ale to se jim nepodařilo udržet, zásluhou střelce Dochtora Balkán srovnal. Poděkování za předvedený fotbal a vystupování. Václav Vávra, Zdeněk Hrabák
Šumavan-Balkán Smutný potapěči
Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Martin Ambrus, Igor Bogár, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Jan Majer, Peter Teniak vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
5. Lubomír Karda
40. Peter Teniak
52., 54. Petr Dochtor
15., 47. Tomáš Kounovský
44. Petr Dedek
49. Jiří Žalud
7. 5. 12 20:15 P1 Santa Dominica Šumavan-Balkán 6. 1:6 (1:2)
Jednoznačné utkání. Jasně lepší Šumavan Balkán neměl problém se soupeřovou fotbalovostí, pouze s jeho nepřiměřenými reakcemi.
Santa Dominica Šumavan-Balkán
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Tomáš Obermajer – Pavel Adámek, Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Jan Majer, Peter Teniak
15. Stanislav Kodr 11. Igor Bogár
25., 35., 45., 55. Peter Teniak
60. Lubomír Karda
30. 4. 12 20:15 ZABEH Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán 5. 1:6 (0:1)
ŠB šel rychle Bogárem do vedení, které udržel po celou 1.půli. Po změně stran stejný hráč vedení navýšil, ale za domácí vzápětí korigoval Faitl. Šumavan dobře bránil, spoléhal na výborného gólmana Mareše a trestal RUP smrtícími brejky. V závěru již zápas kontroloval a zaslouženě získal oba body. Jiří Čapla
Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán
Vladimír Stránský – Ivan Faitl, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Martin Mareš – Igor Bogár, Tomáš Králíček, Jan Majer, Michal Maleček, Peter Teniak
39. Ivan Faitl 29 Petr Kovařík 3., 35. Igor Bogár
44., 54. Peter Teniak
47. Tomáš Králíček
59. Michal Maleček
23. 4. 12 19:00 ZABEH Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A 4. 2:2 (1:0)
Kvalitní utkání, které bylo hodno úrovně 1.ligy. Domácí se dostali do vedení 2:0, ale doplatili na to, že neměli nikoho na střídání a ke konci jim došly síly a nakonec byli rádi za remízu. Pavel Dufek, Štěpán Šimeček
Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A
Martin Mareš – Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Peter Teniak vs Petr Čížek – Tomáš Čapek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Michal Rada, Petr Seidel, Lukáš Zahradník, Jan Zeman
33. Petr Dochtor
48. Jan Mikeš
50. Tomáš Drbal
16. 4. 12 20:45 ARIT Vojenské lesy Šumavan-Balkán 3. 0:0 (0:0)
Tým Šumavanu byl lepším, fotbalovějším týmem a svému oslabenému soupeři toho příliš nedovolil. Bohužel ale ani tým Šumavanu se dnes v koncovce neprosadil a tak utkání skončilo remízou 0:0!
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Miroslav Kalivoda – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Ladislav Čaba, Jozef Majerovič, Michal Špulka, Jakub Váchal vs Tomáš Obermajer – Pavel Bartoš, Igor Bogár, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Jan Majer, Peter Teniak
2. 4. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A 2. 4:1 (3:0)
Kvalitní, rychlé a technické utkání.
Šumavan-Balkán Inter Lotyšák A
Martin Mareš – Martin Ambrus, Igor Bogár, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Vojtěch Kubányi, Jan Majer, Michal Maleček vs Jan Répal – Martin Aksamit, Jan Beneš, Josef Bičaník, Jiří Janoušek, Lukáš Niedl, Radek Sláma
13. Petr Dochtor
15., 26. Igor Bogár
50. Michal Maleček
58. Jiří Janoušek
26. 3. 12 20:45 ARIT Audi United FC Šumavan-Balkán 1. 1:1 (0:0)
Dramatické utkání, ve kterém hosté nezúročili tlak ve druhém poločasu.
Audi United FC Šumavan-Balkán
Michal Drápela – Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Martin Mareš – Martin Ambrus, Igor Bogár, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Radek Šírl