Ne 29.4.12 16:15 ZABEH WTF Notor Střešovice FC   (HL8Q)
Ne 29.4.12 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Kliďas FC   (HL4F)
Ne 13.5.12 16:15 ZABEH WTF Outsiders   (HL8Q)
Ne 13.5.12 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Reage boys   (HL4F)

22. 6. 12 19:30 BECH Sklenářka FC Borcibalona FC A 11. 0:4 (0:0)
Hosté vyhráli jednoznačně, i když průběh a vývoj utkání tomu neodpovídal.
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Jan Souček vs Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Lukáš Březina, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Snopek
31., 32. Martin Snopek
38. Tomáš Hlaváč
50. Václav Šinkmajer
15. 6. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Sedm zbabělých B 10. 7:0 (4:0)
Poražení se určitě více než poločas snažili, góly však nepřicházeli, zato Borci a zvláště Adamec branky úspěšně sázeli a vysoko zvítězili. Smetana
Borcibalona FC A Sedm zbabělých B
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Radek Mališ – Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
10., 57. Martin Snopek
17., 18., 26., 36. Marek Adamec
49. Lukáš Hora
8. 6. 12 19:00 ZABEH Scarface AC Borcibalona FC A 9. 1:5 (0:1)
Velmi rychlé tempo, emoce, ale i agresivita. Hosté zaslouženě vyhráli. Michal Voldřich, Petr Seidel
Scarface AC Borcibalona FC A
Lukáš Kunt – Štěpán Gregor, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek, Petr Zavadil vs Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Lukáš Březina, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Snopek
32. Jan Samec 5. Václav Šinkmajer
34. Martin Müller
37. Eduard Formáček
45. Lukáš Hora
49. Jan Paulín
1. 6. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Kumpáni 8. 11:3 (9:1)
Borcibalona rozhodla o svém výrazném vítězství v prvním poločase, kdy rozvlnila síť Kumpánů devětkrát. Druhý poločas se už v poklidu dohrával. Čapla
Borcibalona FC A Kumpáni
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Aleš Salaba, Michal Vašek, Robert Zedník
53. Michal Vašek
25. 5. 12 19:00 ZABEH Gepard AFC Borcibalona FC A 7. 4:7 (1:2)
Domácí zpočátku drželi se soupeřem krok, v 2. půli již na dobře kombinující borce balónů nestačili.
Gepard AFC Borcibalona FC A
Roman Byrtus – Dušan Čech, Michal Chaloupka, Jaroslav Hájek, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Štěpán Šmíd – Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Michal Slavík
54. Tomáš Hlaváč
18. 5. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Ferri FC 6. 3:7 (1:3)
Pohledné utkání s řadou zajímavých příležitostí na obou stranách. Hosté prokázali vyšší fotbalovou kvalitu a po zásluze zvítězili. Jiří Jansa, Jan Ihnát
Borcibalona FC A Ferri FC
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Lukáš Březina, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Martin Snopek vs Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda
26. Marek Adamec
54. Jan Paulín
57. Tomáš Hlaváč
11., 60. František Hanzák
28., 50., 59. Jan Svoboda
30., 47. Lukáš Novotný
11. 5. 12 19:00 ZABEH Důchodci Borcibalona FC A 5. 1:1 (1:0)
Utkání průměrné úrovně, v němž se ujali vedení domácí. Po změně stran více útočili hosté, ale díky nervozitě a nesoustředěnosti dokázali pouze vyrovnat. Marek Třešňák
Důchodci Borcibalona FC A
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Jakub Eibl, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Tomáš Pazdera, Roman Strnad, Vít Svoboda vs Václav Šinkmajer – Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Leon Petrů, Martin Snopek
28. Stéphane Hoareau 55. Lukáš Hora 28. Václav Šinkmajer
48. Jan Dvořák
4. 5. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Borussia Dortšpunt B 4. 1:2 (1:0)
Velmi vyhecovaný zápas hraný ve vysokém tempu. Borcibalonu se ujali vedení po chytré střele Formáčka. Působili o něco fotbalovějším dojmem, ale další šance využít již nedokázali. A tak Borussia vyrovnali po střele z přímého kopu a nakonec v posledních minutách strhla vedení po rychlém kontru na svou stranu. Vít Pecka, Jiří Novák
Borcibalona FC A Borussia Dortšpunt B
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Martin Denovský – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Pavel Kříž, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
15. Eduard Formáček 40 Jan Dvořák 41. Michal Bartuš
58. Jiří Lopata
59. Matěj Holeček
20. 4. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Tuscarora A 3. 3:4 (1:1)
Zápas dobré úrovně se nakonec přiklonil na stranu Tuscarory. Viktor Bobro, Radoslav Janoštiak
Borcibalona FC A Tuscarora A
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Jan Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Radek Malínský – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Jan Všetečka
10. Eduard Formáček
35. Tomáš Hlaváč
36. Jan Paulín
23 Václav Šinkmajer 15. Tomáš Slabý
34., 52., 59. Roman Alba
45. Martin Tichý
13. 4. 12 19:00 ZABEH Berlínští lvi Borcibalona FC A 2. 3:7 (1:3)
Martin Pistulka, Petr Tomečka
Berlínští lvi Borcibalona FC A
Karel Toman – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík vs Štěpán Šmíd – Lukáš Březina, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek
54., 58. Lukáš Hora
30. 3. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Tatra 04 1. 5:0 (1:0)
Krutý výsledek pro Tatru, který ne úplně reflektuje průběh zápasu. Domácí vedli hned díky své první střele na bránu- prudká rána po nabíhaném rohu. Ve zbytku poločasu měly řadu šancí oba týmy, ale při většině z nich chybělo střelcům více chladnokrevnosti nebo štěstí. Ani ve 2.půli se žádný pokus Tatry neujal, a tak po precizně zahraném přímém volném kopu a po rychlém brejku a další přesné střele Borcibalona definitivně zlomili odpor svého soupeře. Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář
Borcibalona FC A Tatra 04
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld