Ne 1.4.12 18:45 ZABEH Banzai s.Oliver A   (HL6G)
Ne 1.4.12 20:00 ZABEH K.T.S. FC Traktor humus A   (HL2B)
Ne 22.4.12 18:45 P1 Keckafogo KK VET Úderka Žižkov   (VL2B)
Ne 22.4.12 20:00 P1 Sparta Pankrác Úderka Žižkov junioři   (HL2B)

24. 6. 12 17:30 TEMPO R.I.P. B Dejnámbůra FC 11. 1:2 (1:0)
Domácí těžili z rychle vstřelené branky, ale nestačili to ubránit až do konce, jelikož neměli žádného hráče na střídání, takže v závěru to hosté otočili. Sergey Bychenko, Yaroslav Mohylnyk
R.I.P. B Dejnámbůra FC
Michal Němec – David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Tomáš Řezáč vs Miloslav Goll – Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Zdeněk Pechar, Allan Zípek
7. Tomáš Řezáč 48., 51. Lubomír Kováč
15. 6. 12 19:15 P3 Dejnámbůra FC Výtržník HFC 10. 1:3 (1:1)
Prvních 10 minut se hosté na hřišti hledali, domácí se ujali vedení po nádherné akci Kubáska, který přešel z vlastní poloviny přes 3 hráče soupeře, ulovil Kováče, který nádhernou dělovkou nedal spolehlivému gólmanovi šanci. Hosté se postupně dostali do zápasu a hra byla vyrovnaná a těsně před koncem poločasu se vyrovnalo skóre, kdy po vhazování se míč dostal k zapomenutému Tománkovi, který v klidu vstřelil míč do brány. Hostům vyšel i nástup do druhé půle, kdy se po rohovém kopu trefil Šmídek. Hosté si pak důraznou hrou výsledk hlídali a těsně před koncem přidali ještě jeden gól.
Dejnámbůra FC Výtržník HFC
Michal Lauber – Martin Černý, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Allan Zípek vs Jan Macháček – Jan Bohata, Filip Dvořák, Michal Floch, Jan Jakší, Pavel Libecajt, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala
6. Lubomír Kováč 28., 58. Lukas Tománek
36. Filip Šmídek
8. 6. 12 17:45 STER3 Těžká demence Dejnámbůra FC 9. 1:1 (0:0)
Hosté odehráli první půli pouze ve čtyřech, čehož ale domácí nevyužili. Hosté v druhé půli neproměnili několik šancí a 2 minuty před koncem přišli o vítězství, když domácí vyrovnali. Procházka
Těžká demence Dejnámbůra FC
Adam Bystřický – Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Horník, Martin Jančo, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Petr Sládek, Ondřej Vokurka vs Martin Černý – Jiří Čížek, Miloslav Goll, David Lambl, Michal Lauber, Václav Lysczas, Zdeněk Pechar
57. Jakub Procházka 34. Michal Lauber
27. 5. 12 18:45 MIKU1 Dejnámbůra FC Kolomajzna TJ 8. 3:4 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, druhý byl vyhrocený s velkým množstvím faulů. Utkání rozhodla větší efektivita hostí a jejich širší kádr. Lukáš Voborník, Pavel Loderer
Dejnámbůra FC Kolomajzna TJ
Michal Lauber – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Allan Zípek vs Boris Zahradníček – Juan Carlos Bernal, Radoslav Čepák, Karel Klíma, Michal Košlík, Martin Kozelka, Eduardo Miranda, Jiří Philipp
58. Juan Carlos Bernal
25. 5. 12 17:45 STER1 Libeň SK A Dejnámbůra FC 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla kvalita jednoho hráče.
Libeň SK A Dejnámbůra FC
Jaroslav Matějka – Petr Harzer, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, Martin Pivoňka, David Řezáč vs Michal Lauber – Martin Černý, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, Zdeněk Pechar, Allan Zípek
14. David Řezáč 10., 52., 56. Martin Černý
16. 5. 12 17:30 ARIT Dejnámbůra FC Torpedo Ohrobec SKA 6. 3:2 (2:0)
Dramatické utkání, kdy fotbalovější mužstvo nebylo schopno dát gól a frustraci si vybralo na hodnocení rozhodčích. Vítězný gól domácích padl po střele z půlky hřiště po chybě gólmana. Martin Půlpán, Zdeněk Kuttler
Dejnámbůra FC Torpedo Ohrobec SKA
Miloslav GollLubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek vs Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder
10. Jaroslav Kubásek
25. Václav Lysczas
43. Lubomír Kováč
33. Viktor Chačaturov
53. Andrej Šnajder
13. 5. 12 17:15 HOSTI Lucián FC B Dejnámbůra FC 5. 7:4 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, tak utkání odpískal náhradní sudí Vecheta z Luciánu. Hosté vedli o půli 2:0 a pak ještě 3:2, aby nakonec odešli poraženi 4:7. Lucián vyhrál zaslouženě. Odehrané velice slušně a prakticky bez faulů.
Lucián FC B Dejnámbůra FC
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Lukáš Kavka, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček vs Martin Černý – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Michal Lauber, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
59. David Lambl
30. 4. 12 19:00 ZABEH Dejnámbůra FC Strašnická šlechta 4. 4:2 (2:0)
Hosté začali lépe a nastřelili břevno, následně se jim zranil Zachar a více méně hráli o jednoho hráče v poli méně. Domácí převzali iniciativu a dostali se postupně do vedení. Jiří Čapla
Dejnámbůra FC Strašnická šlechta
Martin Černý – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Petr Hönigsfeld, Lubomír Kováč, David Lambl, Michal Lauber vs Alan Ilczyszyn – Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Michal Valíček, Jan Zachar
28. David Lambl
29., 37. Jiří Čížek
54. Michal Lauber
42., 48. Jan Zachar
16. 4. 12 18:00 zzDOLME Borcibalona FC B Dejnámbůra FC 3. 2:6 (1:3)
Hosté vyhráli zaslouženě, protože byli kombinačně lepší. Domácí se utápěli ve vlastních kličkách a z breaků inkasovali. Trnka
Borcibalona FC B Dejnámbůra FC
Lukáš Tesař – Roman Čeřovský, Lukáš Ehrenberger, Lukáš Hora, Ondřej Hora, David Karnet, Michal Košťál, Vladimír Šnaidr vs Lubomír Kováč – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
29. David Karnet
34. Vladimír Šnaidr
8., 56. Jaroslav Kubásek
19., 44. Jan Pála
22. David Lambl
48. Allan Zípek
13. 4. 12 17:45 STER2 Dejnámbůra FC Tramway FC 2. 2:5 (1:2)
FC Dejnámbůra nemohl najít před utkáním RP proto vypsal u hráčů rodná čísla. RP se nakonec našli a byly předloženy, v zápisu se již nepřepisvoali.
Utkání velmi dobré úrovně rozhodla lepší koncovka týmu Tramway.
Svoboda
Dejnámbůra FC Tramway FC
Jan Pála – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Allan Zípek vs Michal Fejfar – Michal Balík, Zbyněk Dalecký, Jan Dvořák, Tomáš Fiala, Marcel Petrášek, Matěj Urban, Jiří Vejr, Zdeněk Vondrát
8. Miloslav Goll
40. David Lambl
1., 52. Matěj Urban
5., 39. Michal Balík
43. Jan Dvořák
26. 3. 12 17:45 STER2 Dejnámbůra FC Imidin Opatov FC 1. 0:6 (0:2)
Pohledné utkání z obou stran. Kde Imidin využíval rychlý přechod dopředu a následně trestal brankami do soupeřovi sítě. Ladislav Stodulka, Jiří Kotous
Dejnámbůra FC Imidin Opatov FC
Jaroslav Kubásek – Jiří Čížek, Miloslav Goll, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek vs Rudolf Roubíček – Martin Balvín, Jan Čelák, Karel Jindrák, Pavel Růžička, Václav Růžička, Roman Šperker, Lukáš Vacíř