Út 19.6.12 20:45 MIKU4 PH Servis CFC Letňany   (VL1A)

25. 6. 12 20:00 DABLI Libčice FC Filipi SK 11. 5:3 (2:3)
Ve svižném výkonu a hezkém utkání nakonec vyhráli Libčice. Tomáš Strnad
František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jakub Šindler, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Roman Vorel vs Petr Vaněček – Antonín Kilich, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Filip Svoboda, Eliseu Tavares Mane
55. Jan Ludvík
5. Jan Kindl
14., 15. Eliseu Tavares Mane
11. 6. 12 18:45 DABLI Tajfun AC Libčice FC 10. 4:5 (3:3)
Pohledný zápas , který nabídl spoustu šancí. Libčice slovo obrana asi ani neznají, ale na vítězství proti zkušenému Tajfunu to stačilo. Jiří Lokvenc, Oldřich Chuchler
Tajfun AC Libčice FC
Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, Jan Menhard, Libor Musil, Josef Novák vs František Ureš – Petr Heráň, Jaroslav Kmoch, Jan Ludvík, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl
41. Jakub Šindler
4. 6. 12 18:00 ZAK Pekárny United FC Libčice FC 9. 3:8 (2:5)
Utkání jednoznačně v režii hostů. Velice slušně hrané utkání, které bylo korunováno mnoha góly. Libor Martinček, Jan Tezner
Pekárny United FC Libčice FC
Jan Formánek – Jan Leligdon, Petr Morávek, Michal Nešetřil, Zdeněk Rychtář, Petr Slabý, David Šturma, Martin Tichý, Milan Trtek, Jan Vacíř, Matěj Vydra vs František Ureš – Petr Heráň, Jan Ludvík, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel
34. Tomáš Tenkl
28. 5. 12 19:45 HRAB2 Libčice FC Hell Avalanche 8. 7:4 (2:4)
Tým Hell byl v první půli šťastnější, ale ve druhé se projevila zkušenost Libčic, které dominovaly do konce utkání. František Roub, Lukáš Maděra
Libčice FC Hell Avalanche
František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl vs Pavel Štědrý – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Richard Šťastný, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
23. Tomáš Špaček
21. 5. 12 18:45 DABLI Kožich II.FC Libčice FC 7. 0:6 (0:0)
Tým Libčic, podporovaný partou roztleskávaček, byl od začátku lepší, ale dlouho ztroskotával na výborném brankáři Kožichu. Zlom přinesla šťastná trefa na začátku druhé půle, potom už bylo utkání otázkou skóre.
Kožich II.FC Libčice FC
Jakub Zdanovec – Juraj Kuka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jakub Švec, Lukáš Tumpach vs František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jakub Šindler, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl
32., 49. Petr Heráň
42. Jan Ludvík
44. Martin Tenkl
57. Lukáš Paluka
57. Jiří Háša
14. 5. 12 18:15 DEKAN Libčice FC Barclays 6. 9:2 (3:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh, kde Libčice byly velice technicky vyspělí.
Libčice FC Barclays
František Ureš – Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl vs Jan Pradáč – Petr Dušek, Karel Frajták, Luboš Housa, Martin Přílučík, Richard Šána, Martin Stavrovský, Pavel Štěpánek, Murat Tunaboylu
16., 55. Jan Ludvík
23., 39., 47., 53. Petr Heráň
24., 33. Lukáš Paluka
40. Tomáš Tenkl
32., 35. Luboš Housa
10. 5. 12 18:15 BECH Sebranka FC A Libčice FC 5. 5:10 (2:5)
Útočné utkání plné krásných fotbalových fines. Hráči Libčice si na začátku druhého poločasu zkomplikovali vedení, když hráči Sebranky snížily na rozdíl gólu. Jan Rozkovec, Josef Říha
Sebranka FC A Libčice FC
Václav Chmel – Jan Folwarczny, Tomáš Hanžlík, Tomáš Kapička, Karel Křenek, Jindřich Novák, Zdeněk Šimon, Jakub Tesař, Pavel Trpišovský, Ivo Urban, Viktor Valentin vs František Ureš – Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl
56., 59. Jan Ludvík
23. 4. 12 20:45 ARIT Libčice FC Greenhorns FC 4. 4:0 (1:0)
Rozhodla větší sehranost domácích.
Libčice FC Greenhorns FC
František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Jan Pařízek, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl vs Milan Hanousek – Jan Hněvkovský, Ondřej Hněvkovský, Jakub Kšírl, Jakub Melezínek, Jiří Snížek, Ondřej Švec, Martin Vlček
15. Jiří Háša
41. Jan Ludvík
49. Jan Pařízek
54. Martin Tenkl
17. 4. 12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Libčice FC 3. 2:4 (1:2)
Poměrně rychlé, slušné utkání, jen v závěru přibylo nervozity.. Poražení neproměnili vyložené šance, a to rozhodlo. Jiří Kotjužanský, Stanislav Petroušek
1.FC Žižkov Libčice FC
Karel Kozel – Petr Bešta, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř vs František Ureš – Petr Heráň, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Ondřej Slapnička, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel
29. Zdeněk Šimek
35. Jan Šimek
6. Lukáš Paluka
20., 40. Petr Heráň
54. Ondřej Slapnička
2. 4. 12 20:15 STER3 Libčice FC Havri Havri 2. 8:2 (5:0)
Jednoznačné utkání, jehož výsledek odpovídá předvedené hře obou týmů. Skóre ve prospěch domácích narůstalo od samého začátku. Druhá půle byla již opticky vyrovnanější ale na výsledku to nic nezměnilo. Kvalitní výkon celého týmu Libčic. Jakub Tichý, Michal Lainer
Libčice FC Havri Havri
František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Jiří Rédr, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Milan Voračka