Út 10.4.12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Gente VET   (VL4B)
Út 10.4.12 19:15 SCBEC Hells Bells 1.FC J.R.Club B   (HL7D)
Út 10.4.12 20:30 SCBEC Miminka AC Viktoria Bítovská   (HL8B)
Út 29.5.12 18:30 HRAB2 ALT 1.AK Typos FC   (HL6C)
Út 29.5.12 19:45 HRAB2 Kojots United Nottoric Forest   (HL6G)

19. 6. 12 20:45 MIKU1 Klokan club Perón V Gambrinus VH VET 11. 10:2 (5:1)
Proti po patnácti minutách rozhádanému Gambrinusu si Klokan dobře zastřílel. Což o půli nevydržel ani gólman hostů. Utkání hrané ve vlažném tempu, přesto kombinace Klokanu jasně dominovala.
Klokan club Perón V Gambrinus VH VET
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
9., 49. Karel Kristen
13., 14., 19., 43., 58. Jan Saidl
30., 52. Michal Jiráň
36. Petr Pohnán
3 Petr Voženílek 1. Ladislav Jacko
34. František Novák
5. 6. 12 18:15 MIKU1 Gambrinus VH VET Inter 2011 10. 4:4 (1:1)
Kvalitní utkání plné hezkých akcí, které ovšem kazily vypjaté momenty a ostré fauly. Pavel Vaňák, Michal Ryant
Gambrinus VH VET Inter 2011
Michal Petráš – Petr Grégr, Roman Kašajík, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Jan Répal – David Čejka, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek
8., 52. Martin Ryšavý
34. Petr Kubík
59. František Novák
17., 31. David Čejka
35., 48. Jaroslav Šimek
30. 5. 12 20:45 MIKU1 Gambrinus VH VET Tyran Saens 1.FC VET A 9. 3:2 (2:0)
Pěkný fotbal z obou stran. Lukáš Srb, Václav Křikava
Gambrinus VH VET Tyran Saens 1.FC VET A
Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý vs Evžen Trexler – Jozef Bartošek, Tomáš Freisler, Jaroslav Halama, Daniel Korda, Stanislav Šamonil, Zdeněk Vondráček
16., 34. Milan Novák
29. Roman Kašajík
47. Daniel Korda
59. Jozef Bartošek
21. 5. 12 20:45 MIKU4 Defect Gambrinus VH VET 8. 3:2 (3:0)
Hosté si prohospodařili první poločas. V druhé půli sice zabrali, ale domácí to udrželi až do konce. Lukáš Srb, Václav Křikava
Defect Gambrinus VH VET
Jiří Janecký – Milan Bouška, Filip Fuchsa, David Hůlka, Karel Hynek, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Petr Kubík, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
8., 20. Luboš Laštovka
25. Karel Hynek
33. Radek Smolík
50. Petr Grégr
16. 5. 12 18:15 KBELY Gambrinus VH VET CFC Letňany 7. 3:1 (3:0)
Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním lepší Gambrinus, ve druhém CFC Letňany. Rozdíl byl v koncovce, a to rozhodlo o vítězství. Tomáš Haniak, Kryštof Mejsnar
Gambrinus VH VET CFC Letňany
Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Petr Kubík, Miroslav Mašata, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
9. Radek Smolík
12., 22. Milan Novák
49. Michal Pangrác
7. 5. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Gambrinus VH VET 6. 1:5 (0:2)
Bojovné utkání, ve kterém měli navrch domácí. Martin Hanzal, Osladil
Ekonom WT VET Gambrinus VH VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Josef Wolf vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
57. Karel Kadlec 10. Miroslav Mašata
23., 45. Radek Smolík
49. František Novák
52. Martin Ryšavý
39. František Novák
2. 5. 12 17:00 KBELY Gambrinus VH VET Bakera VET 5. 5:2 (1:0)
V utkání poměrně slušné úrovně zvítězilo zcela zaslouženě mužstvo VH Gambrinus. Bylo fotbalovější a po celý čas mělo mírnou převahu, kterou vyjádřilo střelecky. Tomáš Haniak, Jan Chudoba
Gambrinus VH VET Bakera VET
Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek
25. Petr Kubík
36., 47. Martin Ryšavý
56. Roman Kašajík
60. Petr Grégr
40. Roman Petrák
56. Jiří Landa
24. 4. 12 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Gambrinus VH VET 4. 2:3 (1:1)
Zbytečně vyhecované utkání vítězným mužstvem. Především hráč č.3 Ryšavý a hráč č.6 Novák. František Ureš, Tomáš Tenkl
Santa Dominica VET Gambrinus VH VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Michal Petráš – Roman Kašajík, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
15. Petr Mlateček
58. Roman Šťastný
7., 52. Milan Novák
50. Radek Smolík
17. 4. 12 18:15 KBELY Gambrinus VH VET Prapražačka A 3. 4:0 (2:0)
Utkání dobré úrovně. Zasloužená výhra Gambrinusu. Petr Žemla, Zdeněk Potůček
Gambrinus VH VET Prapražačka A
Michal Petráš – Petr Grégr, Roman Kašajík, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Zbyněk Zahrádka
5. Petr Kubík
19., 48. Milan Novák
37. Pavel Mráz
5. 4. 12 20:45 MIKU3 PH Servis Gambrinus VH VET 2. 2:10 (1:3)
Za hustého deště kvalitní zápas ze strany Gambrinusu, jehož hráči se prosazovali po kombinačních akcích. Vladimír Lhota, Patrik Boubín
PH Servis Gambrinus VH VET
Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Jan Němec, Aleš Vavřík vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
44., 59. Petr Kubík
28. 3. 12 18:15 KBELY Gambrinus VH VET Pankráckej válec 1. 3:5 (2:2)
O málo fotbalovější Gambrinus přistoupil k zápasu vlažně a brzy prohrával. Hosté bojovali a stálo při nich i štěstí, neboť domácí díky individualitám třikrát orazítkovali tyč. Snahou a poctivým výkonem hosté ve druhém poločase otočili skóre, což někteří hráči Gambrinusu neunesli a snažili se hledat chyby všude, jen ne u sebe. Jan Nohejl, Milan Mareš
Gambrinus VH VET Pankráckej válec
Miroslav Mašata – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Roman Kašajík, Petr Kubík, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Zdeněk Feierfeil – Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Martin Vacek, Miroslav Vostatek