Út 19.6.12 18:15 MIKU3 Mindží Lhota SK Dynamo R.U.M. B 11. 12:2
St 13.6.12 20:45 DEKAN Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO 10. 4:6
Út 5.6.12 20:15 ZABEH Maisner gang Dynamo R.U.M. B 9. 7:0
Út 29.5.12 18:15 zzZARUB Dynamo R.U.M. B Sorbino 8. 1:6
St 16.5.12 19:45 HRAB3 Hajdaláci z Masné 18 FK Dynamo R.U.M. B 7. 2:4
Út 8.5.12 19:45 HRAB3 Dynamo R.U.M. B Friends Prague 6. 1:2
Út 1.5.12 19:30 MIKU3 Dynamo R.U.M. B Sváteční mančaft 5. 3:4
Út 17.4.12 18:15 zzZARUB Koloušci AK Dynamo R.U.M. B 4. 14:4
Út 10.4.12 18:15 ARIT Dynamo R.U.M. B DTS Praha 3. 2:7
Út 3.4.12 18:30 HRAB3 Pražský axiom Dynamo R.U.M. B 2. 2:0
St 28.3.12 18:15 HANSP Dynamo R.U.M. B Weekend Warriors FC 1. 4:4

1. Koloušci AK 11 11 0 0 97:22 22
2. Mindží Lhota SK 11 7 2 2 56:20 16
12. Dynamo R.U.M. B 11 1 1 9 25:66 3

Po 2.4.12 18:00 zzDOLME Tatarský biftek Lachtánci 1.WC   (HL6B)
Po 2.4.12 19:15 zzDOLME Orange Predators B Kerata Chíjos   (HL7A)
Po 16.4.12 18:30 HRAB1 Buran Buran SUP Suprtechno   (SVL2A)
Po 16.4.12 19:45 HRAB1 Kerata Chíjos PFC Kodymka B   (HL7A)
Po 7.5.12 18:45 DABLI Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 7.5.12 20:00 DABLI Speciál Braník VET Nemesis VET   (VL4A)

19. 6. 12 18:15 MIKU3 Mindží Lhota SK Dynamo R.U.M. B 11. 12:2 (5:2)
Lhota perfektně podržela kontrolu nad zápasem a zasloužila se o krásné skóre.
Mindží Lhota SK Dynamo R.U.M. B
Karel Zacharda – Stanislav Kolařík, Tomáš Procházka, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Vojtěch Lysý – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Tomáš Křížek, Martin Loayza, Pavel Malina, Piotr Piotrowski, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Jan Šrámek
3., 13., 40., 57., 59. Matěj Wosyka
8., 22., 45. Tomáš Sova
29. Michal Seifert
33., 41. Tomáš Procházka
48. Jiří Tourek
55 Stanislav Kolařík 6., 25. Martin Procházka
13. 6. 12 20:45 DEKAN Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO 10. 4:6 (1:4)
Zápas odehraný bez rozhodčích.
Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO
Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Pavel Malina, Piotr Piotrowski, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Jan Šrámek, Robert Šupák vs David Svoboda – Petr Fišer, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Filip Svoboda
55. Michal Kraus
5. 6. 12 20:15 ZABEH Maisner gang Dynamo R.U.M. B 9. 7:0 (2:0)
Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu. Těsně před poločasem šli do trháku hráči Maisneru a zužitkovali jej k pohodlnému vítězství. Ondřej Kantor
Maisner gang Dynamo R.U.M. B
Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl vs Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Pavel Malina, Piotr Piotrowski, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Jan Šrámek, Robert Šupák
28., 35., 42., 60. Jiří Kučera
30., 53. Jiří Fleisner
45. Tadeáš Antůšek
18 Matouš Kapek
29. 5. 12 18:15 zzZARUB Dynamo R.U.M. B Sorbino 8. 1:6 (0:5)
Hra se po půli vyrovnala, hráči Dynama začali myslet i na obranu a dočkali se i čestného gólu. Oldřich Wimmer, Jiří Kašpar
Dynamo R.U.M. B Sorbino
Jiří Rus – Jan Cairola, Patrik Frank, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jan Šrámek vs Štěpán Votruba – Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Pavel Žák
52. Jan Šrámek 8., 11. Michal Hruška
13. Jan Hovězák
15., 34. Tomáš Hajný
21. Michal Duffek
16. 5. 12 19:45 HRAB3 Hajdaláci z Masné 18 FK Dynamo R.U.M. B 7. 2:4 (1:3)
Dynamo v prvním poločase jasně fotbalovější. Pak ovšem dostali laciný gól a přestali hrát. Nakonec však dotáhli utkání do vítězného konce. Jakub Zavázal, Milan Krejčí
Hajdaláci z Masné 18 FK Dynamo R.U.M. B
Ondřej Liška – David Barcal, Milan Huňát, Tomáš Kupský, Miroslav Sachl, Tomáš Šťastný vs Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Tomáš Křížek, Piotr Piotrowski, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Jan Šrámek, Robert Šupák
28. Miroslav Sachl
37. Ondřej Liška
10., 53. David Pracner
12. Robert Šupák
27. Tomáš Křížek
8. 5. 12 19:45 HRAB3 Dynamo R.U.M. B Friends Prague 6. 1:2 (0:1)
Tomáš Tichý, Jaroslav Vízner
Dynamo R.U.M. B Friends Prague
Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Kamil Sedlák, Robert Šupák vs Martin Lukeš – Jan Behro, Ladislav Csiba, Aleš Kopeček, Petr Kuzník, David Nulíček, František Polgár, Martin Svoboda, Jan Záruba, Jan Zavadil
32. David Pracner 25. Jan Zavadil
60. Jan Záruba
1. 5. 12 19:30 MIKU3 Dynamo R.U.M. B Sváteční mančaft 5. 3:4 (3:1)
S. mančaft bojovnější otočil zápas ze stavu 1:3 a zaslouženě zvítězil. Martin Ořešník, Karel Bachrony
Dynamo R.U.M. B Sváteční mančaft
Jiří Rus – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jan Šrámek vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Zdeněk Hruška, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
6. OG
17. Miroslav Bína
27. David Pracner
25. Roman Dolanský
31., 44. Jiří Kotous
34. Ondřej Kubát
17. 4. 12 18:15 zzZARUB Koloušci AK Dynamo R.U.M. B 4. 14:4 (8:1)
Obě mužstva udělala ze zápasu střelnici.
Koloušci AK Dynamo R.U.M. B
Vojtěch Dvořák – František Barták, Marek Buchta, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Michal Šíma, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Pavel Malina, Ivan Poliak, David Pracner, Jiří Rus, Kamil Sedlák
32. David Pracner
10. 4. 12 18:15 ARIT Dynamo R.U.M. B DTS Praha 3. 2:7 (0:2)
V první půli hra připomínala spíše poštu, oba týmy trefovali pouze brankové konstrukce. Ke konci 1.půle se hra posunula pouze na útočnou polovinu DTS, kteří nalezli recept na Dynamo a během 15minut rozhodli utkání.
Dynamo R.U.M. B DTS Praha
Martin Loayza – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Kamil Sedlák vs Michal Řeřicha – Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Marek Truska, Jakub Vidman
47., 56. David Pracner 23., 29., 59. Vlastimil Janoušek
31., 39., 52. Marek Truska
32. Matěj Kubínek
3. 4. 12 18:30 HRAB3 Pražský axiom Dynamo R.U.M. B 2. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli o trochu lepší domácí. Rozhodl 1.šťastný gól. Zdeněk Novotný, Petr Fíla
Pražský axiom Dynamo R.U.M. B
Tomáš Pilař – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Lukáš Turek – Miroslav Bína, Jan Cairola, Pavel Fiala, Pavel Malina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Kamil Sedlák, Jan Šrámek, Robert Šupák
25. Ondřej Vaněček
43. Martin Bednář
28. 3. 12 18:15 HANSP Dynamo R.U.M. B Weekend Warriors FC 1. 4:4 (1:1)
V celku poklidný zápas, s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Martin Veselý, Patrik Ryba
Dynamo R.U.M. B Weekend Warriors FC
Jiří Rus – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, David Pracner, Martin Procházka, Robert Šupák vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jindřich Jonáš, Jakub Petrák, Dominik Prokeš, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček