Út 19.6.12 18:15 DEKAN MIFA Fighters FO Friends Prague 11. 3:2
St 13.6.12 20:45 DEKAN Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO 10. 4:6
Út 5.6.12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Koloušci AK 9. 4:6
Út 29.5.12 18:15 ARIT DTS Praha MIFA Fighters FO 8. 0:1
Út 15.5.12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Pražský axiom 7. 3:2
Út 8.5.12 20:45 DEKAN Weekend Warriors FC MIFA Fighters FO 6. 2:3
Út 1.5.12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Mindží Lhota SK 5. 1:3
Út 17.4.12 20:45 DEKAN Sváteční mančaft MIFA Fighters FO 4. 5:4
Út 10.4.12 20:15 ZABEH Maisner gang MIFA Fighters FO 3. 2:3
Út 3.4.12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Sorbino 2. 0:7
Út 27.3.12 20:45 DEKAN Hajdaláci z Masné 18 FK MIFA Fighters FO 1. 4:3

1. Koloušci AK 11 11 0 0 97:22 22
2. Mindží Lhota SK 11 7 2 2 56:20 16
12. Dynamo R.U.M. B 11 1 1 9 25:66 3

St 18.4.12 19:00 STOD Dřevosprint SC Kulišáci CF VET   (VL2A)
St 18.4.12 20:15 STOD Gobi dezert Prosím, nesmějte se   (HL8E)
St 2.5.12 19:30 DEKAN Dejvický expres VET 1.FC RUM   (VL3B)
St 2.5.12 20:45 DEKAN GK Ohradní A Ratajski démoni   (HL8E)
St 30.5.12 18:30 HRAB2 !nBev Tigers OrangeBoom   (HL8E)
St 30.5.12 19:45 HRAB2 GK Ohradní A Metro AFK   (HL8E)

19. 6. 12 18:15 DEKAN MIFA Fighters FO Friends Prague 11. 3:2 (2:2)
Velice vyrovnané utkání, bez zbytečného přerušování a zdržování. Nakonec zvítězili přeci jen techničtější hráči domácích, přestože celý zápas nestřídali. Pavel Skřivan, Ondřej Kantor
MIFA Fighters FO Friends Prague
David Svoboda – Zbyněk Mrózek, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Filip Svoboda vs Jan Záruba – Jan Behro, Ladislav Csiba, Aleš Kopeček, Petr Kuzník, Martin Lukeš, David Nulíček, Stanislav Šafránek, Jan Zavadil
2. Jaroslav Šimáček
18. Zbyněk Mrózek
45. Tomáš Soukup
10., 30. Jan Zavadil
13. 6. 12 20:45 DEKAN Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO 10. 4:6 (1:4)
Zápas odehraný bez rozhodčích.
Dynamo R.U.M. B MIFA Fighters FO
Martin Loayza – Miroslav Bína, Jan Cairola, Patrik Frank, Pavel Malina, Piotr Piotrowski, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Jan Šrámek, Robert Šupák vs David Svoboda – Petr Fišer, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Filip Svoboda
55. Michal Kraus
5. 6. 12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Koloušci AK 9. 4:6 (1:4)
Utkání ve vysokém tempu. Michal Klimeš
MIFA Fighters FO Koloušci AK
Michal Polák – Petr Fišer, Martin Hošek, Jaroslav Jelen, Zbyněk Mrózek, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka
59. Vladislav Kašpar
29. 5. 12 18:15 ARIT DTS Praha MIFA Fighters FO 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém trochu fotbalověji vypadalo mužstvo hostů, ale přesto by zápasu více slušela remíza, ke které bylo blízko. To by ovšem muselo DTS proměnit 5.minut před koncem pokutový kop za hraní rukou v PÚ. František Seknička, Miloš Maršíček
DTS Praha MIFA Fighters FO
Lukáš Hradečný – Marek Holoubek, Vlastimil Janoušek, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Václav Myslivec, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Martin Šteker, Marek Truska, Jakub Vidman vs Zbyněk MrózekPetr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Vojtěch Melichar, Tomáš Soukup, Filip Svoboda, Jan Tříska
45. Michal Kraus 1. Tomáš Soukup
15. 5. 12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Pražský axiom 7. 3:2 (1:1)
Na 8.ligu velice rychlé utkání plné šancí a kvalitních zákroků. Oba týmy předvedly pěkný výkon. Petr Sýkora, Jakub Lekeš
MIFA Fighters FO Pražský axiom
David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Filip Svoboda, Jan Tříska vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
19. Tomáš Soukup
38. Jaroslav Jelen
48. Petr Fišer
23., 44. Jakub Vaněček
8. 5. 12 20:45 DEKAN Weekend Warriors FC MIFA Fighters FO 6. 2:3 (0:1)
Pohledné a běhavé utkání vyrovnané až do samého konce. kdy mužstvo Weekend mělo několik tutovek, ale ty neproměnilo. Radek Komárek, Milan Horník
Weekend Warriors FC MIFA Fighters FO
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Jakub Petrák, Dominik Prokeš, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček vs David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Roman Ševčík, Filip Svoboda, Jan Tříska
54., 58. Jiří Kříž 18., 32., 44. Michal Kraus
1. 5. 12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Mindží Lhota SK 5. 1:3 (0:2)
Průměrné utkání přineslo body zaslouženě hostům, byli fotbalovější.
MIFA Fighters FO Mindží Lhota SK
David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Jan Tříska vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Vladimír Hodač, Tomáš Procházka, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek
48. Jaroslav Šimáček 12. Tomáš Procházka
21. Jiří Tourek
34. Tomáš Sova
17. 4. 12 20:45 DEKAN Sváteční mančaft MIFA Fighters FO 4. 5:4 (1:2)
Svižný a dramatický zápas. Sváteční mašaft se nenechal deprimovat nepříznivým vývojem a po přestávce skóre otočil ve svůj prospěch.
Sváteční mančaft MIFA Fighters FO
Tomáš Bárta – Roman Dolanský, Zdeněk Hruška, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Martin Pinc, Jan Procházka, Ladislav Stodulka, Aleš Ulrych vs David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Michal Polák, Roman Ševčík, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Filip Svoboda
59. Roman Ševčík
10. 4. 12 20:15 ZABEH Maisner gang MIFA Fighters FO 3. 2:3 (2:0)
Domácí byli v první půli lepším týmem a to hlavně v produktivitě. Druhá půle začala chybou gólmana a snížením na 2:1. To dodalo zápasu náboj a hostům se podařilo vyrovnat a díky dlouhému nákopu v předposlední minutě i otočit zápas. Aleš Paldus
Maisner gang MIFA Fighters FO
Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jakub Simajchl vs David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Roman Ševčík, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Filip Svoboda
8., 13. Josef Habr 32. Michal Polák
53. Petr Fišer
58. Michal Kraus
3. 4. 12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Sorbino 2. 0:7 (0:1)
Sorbino mělo více ze hry, nicméně se dlouho nedokázalo vysledkově odtrhnout. Definitivní rozhodnutí přišlo v poslední čtvrthodině zápasu. Procházka
MIFA Fighters FO Sorbino
David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Michal Polák, Roman Ševčík, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Filip Svoboda vs Zdeněk Votruba – Milan Balda, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák, Radek Štveráček, Pavel Žák
8., 54. Jan Hovězák
43. Tomáš Hajný
44. Jan Malec
50. Michal Hruška
51. Radek Štveráček
52. Milan Balda
27. 3. 12 20:45 DEKAN Hajdaláci z Masné 18 FK MIFA Fighters FO 1. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání hrané v tempu mělo bojovnost, tvrdost a góly se šťastnějším vítězem. Hajdaláci v poločase střídali brankáře (zranění), přesto toho hosté nedokázali využít, ač své góly (3) dali tvrdou střelou z velké vzdálenosti. Jan Mráz
Hajdaláci z Masné 18 FK MIFA Fighters FO
Kamil Průcha – Jaroslav Horký, Milan Huňát, Tomáš Kupský, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, Roman Zajíc vs David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Vojtěch Melichar, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Filip Svoboda, Jan Tříska