25. 11. 12 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Horst 1.FC 10. 3:4 (2:1)
Pavel Bartůněk – Jan Čechtický, Adam Černý, David Cyprian, Pavel Kudrnáč, Michael Špaček, Jakub Strassenský, Vojtěch Vihan, Tomáš Vosáhlo vs Miroslav Zámola – Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa
15., 32. Martin Pistulka
37. Lukáš Kropík
46. Petr Paulín
18. 11. 12 18:45 zzNOVOB Horst 1.FC Erectico TBC 9. 4:9 (1:5)
Zápas byl rozhodnut už na začátku, hosté si vítězství v poklidu pohlídali. Michal Divíšek, Jan Kosejk
Horst 1.FC Erectico TBC
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Ramiro Fafian, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek
44. Pavel Jindra
11. 11. 12 13:45 P2 Talent Praha FC Horst 1.FC 8. 3:3 (1:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním měli převahu hosté. Domácí se dokázali ve druhém poločase zvednout a srovnat. Radomír Král, Simeon Stanilov
Talent Praha FC Horst 1.FC
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Jan Skalický, Adam Stuchel vs Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
1. Adam Stuchel
35., 46. Petr Hejkal
5. Petr Tomečka
14. Lucián Baltaretu
15. Martin Pistulka
4. 11. 12 17:30 DEKAN Horst 1.FC Bum bar PV B 7. 3:13 (1:5)
Jednozančná záležitost v podání hostů. Klidné a čisté utkání. David Beneš, Václav Houška
Horst 1.FC Bum bar PV B
Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Petr Paulín, Martin Pistulka, Jakub Uxa vs Ondřej Sladký – Zdeněk Bajan, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
57. OG
21. 10. 12 18:45 P2 Atlanta Žižkov FC Horst 1.FC 6. 2:0 (0:0)
Až do 40min. zápas nepřinesl příliš mnoho zajímavého. Za zmínku snad stojí pouze neuznaná branka hostů na začátku zápasu, které ale předcházel špatně vhozený aut. Ve 40.min. taktéž po autovém vhazování trochu nečekaně udeřili domácí, když Šlezinger využil závoru před gólmanem a se štěstím protlačil míč do sítě. Překvapený tým hostů o minutu později jen přihlížel krásné střele Pudila, kterou obránce tečoval do protipohybu brankáře. Tyto 2 minuty nakonec rozhodli o 2 bodech pro Atlantu za vítězství 2:0. Kohout, Pavlíček
Atlanta Žižkov FC Horst 1.FC
Roman Voženílek – Jaroslav Franěk, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Petr Pudil, Vladek Šlezingr, Jan Zikmund vs Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Jakub Uxa
40. Vladek Šlezingr
41. Petr Pudil
14. 10. 12 13:30 BECH Horst 1.FC Světlušky 5. 2:3 (0:2)
Technicky velmi vyrovnané utkání. V první půli dominovali Světlušky, ve druhé se hra vyrovnala. Rozhodla lepší koncovka. Tomáš Rangl, Jan Mikuš
Horst 1.FC Světlušky
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Ramiro Fafian, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Patrik Hadrbolec, Michal Manoušek, Martin Matoušek, Martin Phillip, Dan Raiser, Luboš Velísek
43., 46. Martin Pistulka 19. Tomáš Bárta
27. Oldřich Bílek
35. Luboš Velísek
7. 10. 12 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Horst 1.FC 4. 2:2 (0:0)
Utkání se neslo v prátelském duchu, kvalitní herní projev obou mužstev. Jiří Bumba, Martin Frait
Sokol Vysočany B Horst 1.FC
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Miloš Hrdlička, Jiří Kočovský, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Jakub Sýkora, Marek Žádný vs Jakub Uxa – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka
37. Pavel Blažek
51. Miloš Hrdlička
45. Václav Nič
59. Martin Pistulka
30. 9. 12 18:45 ZABEH Horst 1.FC s.Oliver A 3. 2:3 (1:1)
Ke konci velmi nervózní utkání, zasloužená výhra hostů. Jan Tlusťák, Jaroslav Frencl
Horst 1.FC s.Oliver A
Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Martin Pistulka, Jakub Uxa vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík, Michal Zahrádka
6. Jakub Uxa
35. Lucián Baltaretu
23. Radek Tůma
32. Petr Musil
40. Josef Janota
23. 9. 12 18:45 P2 River lejt B Horst 1.FC 2. 4:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s tím, že River proměnili svoje šance.
River lejt B Horst 1.FC
Jan Lőbl – Jan Botlík, Filip Kašpar, Adam Mayer, Libor Novák, Tomáš Nulíček vs Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Ramiro Fafian, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa
45., 48. Jan Botlík
52., 60. Adam Mayer
13., 42. Martin Pistulka
16. 9. 12 18:45 P2 Horst 1.FC R.I.P. B 1. 4:0 (1:0)
Férové utkání v němž zvítězil lepší tým. Hosté se snažili zápas zdramatizovat, ale domácí brankář byl proti. Radoslav Malysz, Filip Kejzlar