Po 3.9.12 19:15 zzSTRE Le Jardin Tak dort jo   (HL8A)
Po 3.9.12 20:30 zzSTRE Sedm zbabělých A TIP IZOL - Homidlo KK   (HL8B)
St 5.9.12 17:00 KBELY Emperators Viktorčin smích   (HL7A)
St 5.9.12 18:15 KBELY Estudiantes VET B Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
Út 2.10.12 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Bublifuck VET   (VL4D)
Út 2.10.12 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Starci na chmelu B   (VL4D)

27. 11. 12 19:30 HOSTI Praga Calcio CC D.G.Team 11. 2:2 (2:1)
Zprvu hrající domácí v 5 hráčích byli pod tlakem ze strany soupeře do té doby, než jim přišel šestý hráč. Do té doby se jim však podařilo vsítit zaslouženou branku. Druhá půle se odehrávala ve větším tempu nežli první, z čehož vyplynuly také branky. Nakonec zasloužená remíza. Jan Koubík, David Smorádek
Praga Calcio CC D.G.Team
Zdeněk Burian – Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba
23. Karel Hrych
26. Tomáš Jůzl
13., 53. Michal Kafuněk
13. 11. 12 19:45 HRAB1 Bandidoz Praga Calcio CC 10. 1:5 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
Bandidoz Praga Calcio CC
Michal Šedivý – Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
36. Jiří Roubínek 1 Michal Šedivý 11., 17. Tomáš Jůzl
12., 43. Karel Hrych
58. Michal Urbánek
6. 11. 12 18:15 MIKU1 Praga Calcio CC Síla vůle 9. 8:3 (2:1)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém se začali častěji prosazovat mladší domácí a zaslouženě zvítězili. Petr Morávek, Alex Poledník
Praga Calcio CC Síla vůle
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel
7. Michal Urbánek
15., 51. Tomáš Jůzl
32., 50., 57. Jaroslav Krejčí
36., 41. Lukáš Jirát
10. Josef Nepomucký
43., 55. Zdravko Kalfinov
30. 10. 12 18:30 HRAB1 Vibromax 1985 Praga Calcio CC 8. 3:2 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Po dohodě obou týmů utkání odpískal hráč domácích Hudec Patrik.
Vibromax 1985 Praga Calcio CC
Jiří Jantač – Josef Doseděl, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Jan Kolář, Jan Laur, Jindřich Veselý, Robert Volník vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek
29. Jakub Hudec
44. Jan Laur
54. Robert Volník
28. Tomáš Jůzl
30. Karel Hrych
23. 10. 12 19:45 HRAB3 Penco FC Praga Calcio CC 7. 3:5 (1:2)
Bojovné a důrazné utkání se šťastným koncem pro hosty. Tomáš Kőrbler
Penco FC Praga Calcio CC
Martin Dankanin – Patrik Baláž, Vladyslav Bobko, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, Pavel Horelica, David Prachař, Michal Voith vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
17. Vladyslav Bobko
35., 41. Michal Voith
2. Tomáš Jůzl
23., 31., 54. Tomáš Valouch
57. Tomáš Bárta
16. 10. 12 18:30 HRAB2 Praga Calcio CC Nottoric Forest 6. 0:1 (0:0)
Pohledné a vyrovnané utkání. Domácí měli více šancí, ale žádnou neproměnili, zato hosté byli tvrdší s trochu štěstí. Vladimír Douša, Martin Zyka
Praga Calcio CC Nottoric Forest
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner
33. Josef Slánský 22. Vladimír Verner
9. 10. 12 20:15 METE1 Motor 1.TF Praga Calcio CC 5. 3:0 (1:0)
Rozhodla zkušenost Motoru. Vlček,Trnka
Motor 1.TF Praga Calcio CC
Filip Kupec – Petr Bánovčin, Pavel Borůvka, Tomáš Burda, Václav Mysík, František Perdok, Radek Perdok, Štěpán Pernica vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek, Tomáš Valouch
23. Petr Bánovčin
41. Pavel Borůvka
50. František Perdok
25. 9. 12 20:45 MIKU2 Praga Calcio CC Medicína 4. 3:4 (2:1)
Domácí měli v závěru více sil a zvítězili. Procházka
Praga Calcio CC Medicína
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek vs Michal Považan – Petr Faltýnek, Josef Kukelka, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Michal Souček
13., 17. Jiří Lacina
40. Jaroslav Krejčí
8., 54., 60. Josef Kukelka
41. Michal Považan
37. Tomáš Petr
57. Josef Kukelka
18. 9. 12 19:45 HRAB3 Medvědi A Praga Calcio CC 3. 1:6 (1:0)
Dokud mužstvu Medvědi stačily síly, bylo utkání vyrovnané. V posledních minutách hosté vzali otěže zápasu do svých rukou a utkání skončilo jednoznačným vítězstvím. Milan Kundrát, Ladislav Koucký
Medvědi A Praga Calcio CC
Michal Černík – Petr Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Luboš Řezníček, Petr Želechovský vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek
29. Petr Černík 43. Lukáš Jirát
44., 47., 57. Tomáš Jůzl
50. Tomáš Bárta
58. OG
11. 9. 12 17:00 BECH Praga Calcio CC J.R.Club B 2. 6:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Praga Calcio CC J.R.Club B
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Vladimír Zeman
16., 39., 46. Tomáš Jůzl
18. Tomáš Bárta
45. Jiří Lacina
51. Michal Urbánek
26 Lukáš Jirát 32. Lukáš Skřivan
4. 9. 12 18:15 BECH Gambrinus VH Praga Calcio CC 1. 3:3 (1:2)
Vypadalo to, že Praga zvítězí. Nádherný gól přes celé hřiště nadzvedl všechny přítomné. Poté Novák nechytatelnou ranou zvedl akcie Gambrinusu. Od 40. minuty nádherný zápas nahoru dolu. Kohout
Gambrinus VH Praga Calcio CC
Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Michal Urbánek