Čt 11.10.12 20:15 ZABEH Javorák plus Apostrophe´FZ   (SVL3C)

28. 11. 12 19:30 DEKAN Ukrgazeta Blesk VK A 11. 6:1 (2:0)
Jednoznačné utkání, domácí byli lepším týmem. Martin Šimek, Lukáš Carboch
Mykhaylo Sukhan – Pavel Belov, Mykhailo Dordiak, Oleksandr Hrechko, Viacheslav Prokopchuk, Vasyl Tkach, Ivan Voloshyn, Serhiy Zaritskyy vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
50. Mykhailo Dordiak
55., 57. Ivan Voloshyn
56. Jakub Stloukal
14. 11. 12 17:45 STER1 Blesk VK A Žalud United 1.PC 10. 4:2 (2:0)
Domácí lehce převyšovali svého soupeře, hlavně pohybem. Slušné utkání hrané ve vysokém tempu. Jan Mrzena, Marek Šindelář
Blesk VK A Žalud United 1.PC
Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jan Ludmila, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Jakub Kosík – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Jaroslav Vojtěch
13., 18. Matyáš Trankovský
45. Martin Gallie
56. Šimon Fox
49. Petr Kucmocht
60. Miroslav Šafránek
7. 11. 12 19:45 HRAB1 Skif Blesk VK A 9. 3:1 (1:0)
Nádherné utkání, ve kterém jasně dominoval rusky mluvící tým. Blesk však neprodal kůži lacino a i když se jejich hráčům z kombinací soupeře kolikrát točila hlava, tak i díky obrovské porci štěstí dlouho bylo skóre jen 1:0. Když ve 38.minutě po krásném ťukesu zvýšil Povarnitsyn na 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Blesk, který si do té doby nevypracoval žádnou šanci, vrátila do hry parádní trefa Hospodského, který se nádherně položil do centru. Chvíli bylo na hřišti drama, které definitivně vyřešil Pidganyi brankou ze 46.minuty. Blesk na zdramatizování zápasu již pak neměl dost sil.
Skif Blesk VK A
Andrey Abroskin – Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Anatolie Rusu vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
5., 38. Vasyl Povarnitsyn
46. Oleg Pidgainyi
41. Jakub Hospodský
31. 10. 12 19:45 HRAB3 Blesk VK A Rudý teror 8. 3:1 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích. Antonín Zajíček, Michael Trnka
Blesk VK A Rudý teror
Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Marek Kortus – Libor Bláha, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Milan Lebeda, Václav Lidický, Roman Loučka, Marcel Novotný, Aleš Palásek
23. Jan Ludmila
39. Jakub Stloukal
55. Šimon Fox
49. Marcel Novotný
24. 10. 12 19:45 HRAB2 Pivušky FC Blesk VK A 7. 5:6 (2:4)
Napínavé utkání až do posledního hvizdu, padalo hodně branek a nakonec zvítězil tým, který měl větší chuť po vítězství. Jiří Šourek
Pivušky FC Blesk VK A
Richard Novotný – Jindřich Černý, Jan Hampl, Jiří Januška, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Párys, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
29. Matyáš Trankovský
17. 10. 12 19:45 HRAB2 Blesk VK A Namo FC 6. 0:3 (0:1)
Nami si vybudovalo náskok v první půli a ten udržovalo až do samého konce. Zasloužené a pohodové vítězství.
Blesk VK A Namo FC
Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Matyáš Trankovský vs Jan Kneissl – Martin Doležal, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Tomáš Koucký, Pavel Krpata, Tomáš Zalabák, Petr Zazvonil
22. Petr Zazvonil
53. Martin Doležal
59. Michael Jakubův
10. 10. 12 19:45 HRAB3 Kožich II.FC Blesk VK A 5. 13:1 (5:0)
Mladí hráči tvrdě narazili a začínají se smiřovat s pozicí sestupujícího týmu. 6.liga je zatím nad jejich úroveň. Hráče Kožichu hnala dopředu neustálá chuť vstřelit branku, na konci už se přestali starat o bránu, z čehož padl jediný gól hostů. Pavel Abrahám, Jan Papež
Kožich II.FC Blesk VK A
Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jiří Vosátka, Jan Zita vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
12., 14., 25., 33., 39., 40. Jakub Švec
20., 31. Jan Zita
29., 41. Jan Nekvapil
42. Lukáš Tumpach
48., 58. Jiří Vosátka
55. Michal Dvořák
3. 10. 12 19:30 zzNOVOB Blesk VK A Killing power FC 4. 1:6 (0:1)
Standartní utkání, ve kterém se obě mužstva snažila hrát hezký fotbal, ale u Blesku chyběla sehranost. Hosté zúročili zkušenosti. Marek Valášek, Ladislav Jančí
Blesk VK A Killing power FC
Martin Gallie – Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský vs Petr Jančík – Pavel Bočan, Jiří Černý, Radek Fiala, Milan Hromas, Petr Mlateček, Daniel Preis, Petr Tomáš
46. Jan Ludmila 25. Petr Mlateček
43., 60. Milan Hromas
47. Radek Fiala
49., 57. Petr Jančík
26. 9. 12 19:15 SCBEC Ďáblice FK Blesk VK A 3. 5:2 (2:1)
Zasloužená výhra domácích. Jan Němec, Petr Mrzena
Ďáblice FK Blesk VK A
Michal Šušák – Michal Dvořák, Lukáš Kukla, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Pavel Šušák vs Jakub Stloukal – Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
10., 39. Ladislav Sobotka
13., 35., 49. Michal Šušák
18. Jan Ludmila
49. Jakub Hospodský
12. 9. 12 19:30 DEKAN Blesk VK A Czech line 2. 3:5 (2:3)
Pohledné a do poločasu vyrovnané utkání. Po poločase začali být hosté více aktivní a zároveň i úspěšnější. Nakonec hosté vyhráli zaslouženě 3:5. Škoda špatného počasí, které se podepsalo na ještě lepší kvalitě obou celků. Tomáš Caizl, Eduard Topor