Ne 4.11.12 10:00 P2 Hustec Internazionale AC   (HL4E)
Ne 4.11.12 11:15 P2 United clans S.N.F. A   (HL3D)
Ne 4.11.12 12:30 P2 JH Saens 1.FC C   (HL5G)
Ne 11.11.12 10:00 P3 Sargas FC Defect Praha   (HL7G)
Ne 11.11.12 11:15 P3 Beton FC Laxní přístup   (HL6J)
Ne 11.11.12 12:30 P3 Výlov 0.FC Ztracená varta   (HL7L)

8. 12. 12 11:15 HOSTI Profesoři Alej FK B 11. 1:1 (1:1)
Pěkný fotbal, zasloužená remíza. Josef Cílek, Pavel Kubeček
Profesoři Alej FK B
Vladislav FerklJan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Peter Galavský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Martin Kačena – Petr Chadraba, Jan Grus, Ivan Horký, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Tomáš Kubík, Jan Svátek
13. Benjamin Tuček 9. Petr Chadraba
24. 11. 12 08:45 P1 Alej FK B Partizan Praha 10. 1:2 (1:0)
Kombinačně zdatnější hosté v první půli nic nevytěžili ze své převahy, naopak dostali první gól. Ve druhé půli se však hosté zvedli a dokázali utkání otočit.
Alej FK B Partizan Praha
Martin Kačena – Petr Chadraba, Jan Grus, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jan Svátek vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Milan Steiner, Pavel Vojta
26. Ivan Karhan 49. Martin Boledovič
57. Milan Steiner
17. 11. 12 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Alej FK B 9. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodli skvělé breaky týmu Alej. František Fiala, Jakub Kurnas
New Jersey Devils B Alej FK B
Jan Bleha – Filip Kazda, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Lukáš Mušinský, Jiří Pelich vs Martin Kačena – Petr Chadraba, Jan Grus, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek
50. Jiří Pelich 5., 33. Petr Chadraba
47. Tomáš Kubík
52. Tomáš Pořízek
10. 11. 12 08:45 KBELY Alej FK B K.F.C. Praha 8. 6:0 k.
27. 10. 12 11:15 BECH Hyens United Alej FK B 7. 3:1 (1:0)
S náročným terénem a počasím se lépe vypořádali domácí Hyens. Hosté doplatili na neproměňování šancí. Václav Voslář, René Souček
Hyens United Alej FK B
Štěpán Hovorka – Jan Hovorka, Jiří Kaplan, Zdeněk Kolín, Jiří Korotvička, Tadeáš Peřina, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Pavel Venzara, Petr Venzara, Marko Vukadinovič vs Jiří Sedláček – Petr Chadraba, Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek
8. Jiří Korotvička
42., 60. Zdeněk Kolín
53. OG
20. 10. 12 10:00 P2 Alej FK B Emergency 6. 4:2 (3:0)
Pohledné utkání ve kterém byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli, když rozhodnuto bylo již po prvním poločase. Trnka
Alej FK B Emergency
Jiří Sedláček – Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Horký, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Svátek vs Petr Hostaša – Marek Borovička, René Borovička ml., René Borovička st., Filip Janků, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
10. Tomáš Pořízek
15. Petr Hanzalius
27. Jan Svátek
55. OG
31. Filip Janků
57. Karel Pavlíček
13. 10. 12 12:30 P2 Cosmo Hagibor FC Alej FK B 5. 2:6 (0:2)
Vyrovnané utkání které v závěru, lépe fyzicky disponovaní, ovládli hosté. Jára
Cosmo Hagibor FC Alej FK B
Jan Řehák – Robert Hejduk, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek vs Tomáš Pořízek – Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Horký, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Tomáš Kubík, Jan Svátek
34. Pavel Řežábek
59. Pavel Řežábek
17., 36., 52. Petr Hanzalius
19. Ivan Horký
49. Jan Grus
50. Tomáš Kopřiva
6. 10. 12 12:30 P3 Alej FK B Catchers SC 4. 3:6 (0:2)
Hosté přečkali úvodní tlak domácích. Po změně stran úřadovali a zaslouženě vyhráli.
Alej FK B Catchers SC
Martin Kačena – Petr Chadraba, Jan Grus, Ivan Horký, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Jan Svátek vs Jakub Švasta – Lukáš Aldorf, Marek Šišák, Jan Táborský, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka
51. Lukáš Aldorf
22. 9. 12 15:00 TEMPO Blesk VK B Alej FK B 3. 2:5 (1:0)
Po opatrné první půli hosté doplnili kádr a ovládli hru. Slušný fotbal s krásnými kombinacemi. Václav Malina, Peter Kunca
Blesk VK B Alej FK B
Milan CinaJan Babinec, Pavel Cina, Michal Garfík, Miroslav Jaroš, Libor Štohanzl, Jiří Tříska vs Petr Majer – Petr Chadraba, Jan Grus, Jiří Gubiš, Petr Hanzalius, Ivan Horký, Ivan Karhan, Tomáš Kubík
3. Pavel Cina
44. Jan Babinec
34. Ivan Karhan
45., 50. Petr Hanzalius
51. Ivan Horký
56. Tomáš Kubík
15. 9. 12 10:00 P1 Alej FK B Černý pumy 2. 1:7 (1:3)
Od začátku měl jasnou převahu tým hostů. Po chybě domácí sice vyrovnali, ale bylo jasné, že je pouze otázkou času, kdy je Černé pumy převálcují. Hra byla celkově čistá a nesla se v duchu fair play. Jakub Podlesný, Jan Gregar