12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 10:38 -1

So 10.11.12 11:15 BECH Rychlá rota Gremio   (HL8K)
So 10.11.12 12:30 BECH Catchers SC Cosmo Hagibor FC   (HL7H)
Ne 25.11.12 18:45 ZAK Debakl FC Řežem to United   (HL4F)
Ne 25.11.12 20:00 ZAK Jawa - Techno team Reka Group - Calvados   (VL3D)
Ne 9.12.12 12:30 HANSP Alej FK A Dejvický expres   (HL4E)
Ne 9.12.12 13:45 HANSP Vixens Buzuluk Úvaly FC   (HL8P)

2. 12. 12 12:30 HANSP Saens 1.FC C Bruchos HFC 11. 3:4 (0:3)
Bruchos v první půli ovládli hru a čuistým hattrickem Macháčka i poločasový výsledek. Po přestávce hráli Saens mnohem lépe a dočkali se i vyrovnání, v závěru ale strhli výhru na svou stranu hosté. Jakub Kumšta, Václav Sus
Saens 1.FC C Bruchos HFC
Pavel Smetana – Petr Němeček, Otakar Novák, Petr Novák, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Svoboda, Robert Ungr vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk
33., 56. Petr Novák
35. OG
9., 11., 19. Martin Macháček
58. Michal Bendl
18. 11. 12 09:45 BECH Angmar A Saens 1.FC C 10. 2:4 (1:1)
Pohledné utkání. Marek Kouba, Roman Graf
Angmar A Saens 1.FC C
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Martin Pilík, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Svoboda, Roman Váňa
2. Marek Procházka
35. Jiří Šíp
8., 51. Filip Smetana
49. Daniel Novotný
53. Lukáš Svoboda
11. 11. 12 10:00 P2 Saens 1.FC C Absinth 9. 1:5 (1:1)
Utkání průměrné úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh i výsledek, druhý již patřil hostům.
Saens 1.FC C Absinth
Pavel Smetana – Jiří Brožka, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Svoboda, Robert Ungr, Roman Váňa vs Kristián Malina – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Vladimír Müller, Ondřej Pohan, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
30. Roman Váňa 14., 37., 56. Ondřej Pohan
33. Lukáš Hucík
49. Ladislav Just
4. 11. 12 12:30 P2 JH Saens 1.FC C 8. 3:1 (1:0)
Zasloužená výhra domácích, hosté se jen těžko dostávali do šancí. Klail
JH Saens 1.FC C
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Stanislav Zbyněk vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr
20., 38. Stanislav Zbyněk
57. Michael Jirovský
46 Stanislav Zbyněk 46. Petr Novák 46. Filip Smetana
48. Petr Novák
28. 10. 12 15:00 P2 Saens 1.FC C Sever 1.FC 7. 6:3 (3:2)
Zápas byl vyrovnaný, domácí měli víc štěstí. František Podhorský, Michal Franc
Saens 1.FC C Sever 1.FC
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Tomáš Roštík
28. Tomáš Roštík
21. 10. 12 12:30 P1 Splašený kozy TR Saens 1.FC C 6. 1:0 (1:0)
Chyba jinak dobrého brankáře rozhodla vyrovnané utkání. Kratochvíl
Splašený kozy TR Saens 1.FC C
Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Tomáš Komm, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
25. OG
14. 10. 12 11:15 P2 Petrovice A Saens 1.FC C 5. 2:2 (1:1)
Hezké utkání bez faulů, remíza odpovídá průběhu utkání. Procházka M.
Petrovice A Saens 1.FC C
David Vojáček – Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Petr Kočiřík, Tomáš Kovář, Martin Svoboda vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
12. Tomáš Kovář
37. Petr Kočiřík
18. Filip Smetana
60. Roman Váňa
7. 10. 12 10:00 STOD Saens 1.FC C Lucky team 4. 3:1 (2:1)
Pěkné utkání se zajímavými kombinacemi a silnými posledními minutami Saens. Smetana
Saens 1.FC C Lucky team
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Pavel Najman, Vít Skramužský, Jiří Uher, Martin Valter
4., 60. Daniel Novotný
30. Robert Ungr
12. Pavel Najman
23. 9. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Saens 1.FC C 3. 5:1 (3:0)
Kvalitní utkání, Hodkovičky byly silnější na míči a pohyblivější, proto zaslouženě vyhrály. František Hubr, Jiří Chytil
Hodkovičky United FC Saens 1.FC C
Jan Šubrt – Dominik Kárník, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Pavel SmetanaJiří Brožka, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
2., 37. Dominik Pechar
17. Štěpán Obrusník
20., 38. Dominik Kárník
57. Robert Ungr
16. 9. 12 12:15 BECH Saens 1.FC C Hashlerka THC 1993 A 2. 5:2 (0:1)
Domácí začali proměňovat gólové šance až ve 2. poločase. Hostům došly síly. Kamil Srb, Václav Křikava
Saens 1.FC C Hashlerka THC 1993 A
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Roman Váňa vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl
39., 47. Roman Váňa
45. Daniel Novotný
49. Petr Novák
55. Jiří Brožka
8. Jiří Cibelius
33. Aleš Hodaň
9. 9. 12 12:30 P1 Dynamo UK Saens 1.FC C 1. 3:1 (1:1)
Pěkné utkání, ve kterém měli oba gólmani dobře postavené tyče. Po vyrovnané první půli se do vedení dostalo Dynamo a svůj náskok v závěru ještě pojistilo. Český