8. TIP IZOL - Homidlo KK 11 4 2 5 24:36 10

Út 27.11.12 18:15 HOSTI Trenhos 4 TD Ala Bundy B   (HL7C)
Út 27.11.12 19:30 HOSTI Praga Calcio CC D.G.Team   (HL6C)
Pá 7.12.12 18:15 HANSP Lipodur FC A Berlusconi SV   (HL8J)
Pá 7.12.12 19:30 HANSP President FC Pivní balet   (HL5E)

3. 12. 12 17:45 STOD Unnamed Shooters FC Notorlet Stodůlky 11. 1:2 (0:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém byl tým Notorlet o něco lepší a po zásluze vyhrál. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
Unnamed Shooters FC Notorlet Stodůlky
Tomáš Chytil – František Čečák, Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, Matouš Voldřich vs Marek Ždánský – Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Nikola Lancz, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek
41. Vojtěch Krejcar 27. Nikola Lancz
57. Pavel Kyndl
26. 11. 12 19:45 HRAB1 GFC Unnamed Shooters FC 10. 1:2 (1:1)
Ve velmi vyrovnaném utkání nakonec zvítězili šťastnější hosté, kteří hlavně v závěru utkání neproměnili řadu gólových šancí.
GFC Unnamed Shooters FC
Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Bohdan Baron, Michal Husák, Lukáš Lebr, Jan Šída vs Tomáš Chytil – František Čečák, Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, David Smorádek, Matouš Voldřich
2. Michal Husák 5. Ondřej Lukáš
49. Vojtěch Krejcar
13. 11. 12 19:30 MIKU4 Unnamed Shooters FC 64! FC Kobylisy B 9. 3:0 (1:0)
Bojovné utkání rozhodlo proměňování šancí a v tom byli domácí lepší, tak zaslouženě vyhráli. Hošek, Smetana
Unnamed Shooters FC 64! FC Kobylisy B
Tomáš Chytil – Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, David Smorádek vs Jan Dvořák – David Brenner, Filip Brenner, Tomáš Hric, Martin Málek, Marek Mikulčík, Jakub Routner, Petr Schütz, Martin Skatula
18. David Smorádek
38. Vojtěch Krejcar
52. Martin Koubík
5. 11. 12 17:45 ZABEH Yellow Dildos B Unnamed Shooters FC 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Yellow Dildos B Unnamed Shooters FC
vs Tomáš Chytil – František Čečák, Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, David Smorádek
22. 10. 12 20:30 ZAK Unnamed Shooters FC Válcovny plechu MS FC 7. 1:5 (1:4)
Válcovny po celé utkání diktovaly tempo hry a zaslouženě vyhrály. Filip Boubín, Martin Jakeš
Unnamed Shooters FC Válcovny plechu MS FC
Tomáš Chytil – Jan Koubík, Martin Koubík, Ondřej Lukáš, David Smorádek, Matouš Voldřich vs Michal Bláha – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Jiří Horušický, Miroslav Mareček, Matěj Paluska, Jaromír Petrtýl, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
16. Matouš Voldřich 8., 28., 57. Matěj Paluska
14. Roman Geyer
18. Miroslav Mareček
17. 10. 12 18:30 HRAB3 Yakuza Unnamed Shooters FC 6. 2:4 (0:2)
Počáteční převaha domácích byla eliminována dvěma rychlými góly hostí, kteří poté převzali iniciativu. Druhá půle byla vyrovnaná, Yakuza dokázala srovnat, vítězství na stranu hostů strhl svým druhým gólem v zápase David Smorádek. Pavel Vozka, Jakub Novák
Yakuza Unnamed Shooters FC
Martin Zyka – Jiří Chadima, Martin Kopečný, Matyáš Král, Roman Mojzeš, Pavel Pátek, Tomáš Pernis, Jakub Psotta vs Ondřej Lukáš – Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, David Smorádek, Matouš Voldřich
33. Roman Mojzeš
41. Martin Kopečný
10. Tomáš Fejt
14., 42. David Smorádek
53. Martin Koubík
10. 10. 12 17:45 STER2 TIP IZOL - Homidlo KK Unnamed Shooters FC 5. 2:9 (0:4)
Podprůměrná hra v 1.poločase, kdy v závěru potvrdili rostoucí převahu hráči hostů 3 góly a zaslouženě vedli v poločase 0:4. V druhém poločasu již hru kontrolovali. Zdeněk Liška, Alessio Scarano
TIP IZOL - Homidlo KK Unnamed Shooters FC
Jiří Boček – Jiří Albl, Michal Augusta, Jan Brabec, Miroslav Čermák, Martin Formánek, Jiří Jelínek, Pavel Okapal, Michal Procházka, Karel Soukup vs Ondřej Lukáš – Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, David Smorádek, Matouš Voldřich
32. Jiří Albl
43. Michal Procházka
19., 27., 58. Jan Koubík
25., 39. Matouš Voldřich
30., 36., 60. David Smorádek
59. Tomáš Fejt
1. 10. 12 18:00 ZAK Unnamed Shooters FC Tigers Kobylisy RL 4. 2:2 (0:2)
Utkání bylo hrané ve zběsilém tempu, kterému občas nestačila technická vybavenost obou mužstev. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Ladislav Cirus, Jan Vimer
Unnamed Shooters FC Tigers Kobylisy RL
Tomáš Chytil – Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, David Smorádek, Matouš Voldřich vs Jiří Toman – Matěj Halouska, Václav Jícha, Jiří Kotalík, Martin Kotoun, Tomáš Král, Zdeněk Opiela, Ladislav Šťástka
36. Jan Koubík
51. Tomáš Fejt
53 Tomáš Fejt 3., 15. Jiří Kotalík 10. Martin Kotoun
17. 9. 12 19:00 STER3 Ši Kyo Unnamed Shooters FC 3. 1:1 (1:1)
Utkání bylo i na poměry 8. ligy dost nepohledné. V utkání nebylo koho vyzdvihnout. Daniel Klimek
Ši Kyo Unnamed Shooters FC
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs Ondřej Lukáš – Tomáš Chytil, Martin Koubík, David Smorádek, Matouš Voldřich
28. Lukáš Palarczyk 15. Martin Koubík
10. 9. 12 20:30 zzSTRE Unnamed Shooters FC Sedm zbabělých A 2. 1:1 (1:1)
Klidné utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním střelci jasně dominovali, ve druhém to bylo už horší. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
Unnamed Shooters FC Sedm zbabělých A
Jan Koubík – František Čečák, Tomáš Chytil, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, David Smorádek vs Pavel Ježek – Jan Brožek, Martin Holub, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Roman Strejček
2. David Smorádek 26. Jan Brožek
3. 9. 12 18:15 ARIT Orange Predators B Unnamed Shooters FC 1. 1:1 (1:0)
Predators využili čtyřicetiminutovou přesilovku pouze ke vstřelení jediného gólu, navíc Shooters i v oslabení byli nebezpečnější a hrozili z brejků. Zasloužený bod jim vstřelil Hužvár, který dorazil až v polovině 2. poločasu. Ondřej Jedlička, Petr Viliš
Orange Predators B Unnamed Shooters FC
Jan Krouský – Petr Holík, Martin Kocourek, Michal Němeček, Roman Šedivý, Michael Trnka, Lukáš Vinkler vs Martin Koubík – František Čečák, Tomáš Chytil, Michal Hužvár, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, Matouš Novák, David Smorádek