Pá 23.11.12 18:15 HOSTI Tutto bene A Sparta Pivaři AC   (HL6G)
Pá 23.11.12 19:30 HOSTI Akvaristika TJ Lockál   (HL8J)
Pá 7.12.12 18:00 ZAK Klátiči WH Airconquest F.F.C.   (HL8J)
Pá 7.12.12 19:15 ZAK Těžká demence Efficenza AC   (HL5E)

5. 12. 12 19:30 MIKU3 Tuxeda FC S nadhledem 11. 0:4 (0:1)
Techničtější hosté dostáli svému jménu. Domácí hráli spíše s úsměvem.
Jiří Koubek – Martin Baláček, Lukáš Bebr, Thanh Dinh Hai, Šimon Janoušek, Filip Kinkor, Jaromír Konečný, Petr Šimek, Patrik Vávra vs Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Lukáš Lodin, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
1., 32., 38. Jan Bláha
47. Michal Sedlák
20. 11. 12 19:30 BECH S nadhledem Sorbino 10. 3:1 (0:0)
Zajímavé utkání vyrovnaného průběhu, branky začaly padat až ve druhé půli. Lukáš Haisl, Zdeňka Kabeláčová
S nadhledem Sorbino
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Lukáš Lodin, Michal Polášek, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Yekta Cali, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák, Pavel Sláma
42., 51., 55. Jan Bláha 59. Michal Hruška
14. 11. 12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC S nadhledem 9. 6:2 (2:1)
Domácí byli jednoznačně lepším mužstvem. Voldán
Roosevelt boys 1.FC S nadhledem
Jiří Soukup – Pavel Lukavský, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Petr Šimsa, Petr Socha, Jiří Sommer vs Marek Gerschon – Jan Bláha, Lukáš Lodin, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
12. Jiří Marek
19., 40., 52. Petr Socha
54. Petr Šimsa
58. Jiří Soukup
17. Michal Sedlák
44. Jan Bláha
1. 11. 12 17:30 STER2 S nadhledem Banzai 8. 2:5 (0:1)
Banzai byla lepším týmem, ale definitivně si oddechla až sedm minut před koncem, kdy vstřelila dva slepené góly a pojistila tak hubený náskok.
S nadhledem Banzai
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Polášek, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Petr Břečka – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman
40. Jan Bláha
45. Marek Gerschon
17., 53. Jakub Novák
37. Karel Kolman
41. Josef Kalabis
54. Jan Linhart
23. 10. 12 18:15 BECH Perpetis S nadhledem 7. 5:2 (2:2)
Na 8. ligu pěkné utkání. Pokud by mladí a běhaví  S nadhledem hráli ve stejném stylu jako prvních 10minut utkání celý zápas, neměli by borci z Perpetis šanci. Zkušenější Perpetis přečkali řádění soupeře pouze se 2 inkasovanými góly a to bylo důležité. Po OG již v 18.minutě byli poražení zbytečně nervózní a hlavně bezradní. Oba týmy zaslouží pochvalu. Jacob Šimek, Jiří Štechmüller
Perpetis S nadhledem
Radovan Čertek – Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk vs Pavel Gerschon – Milan Bellinger, Jan Bláha, Lukáš Lodin, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
18. OG
28., 56., 58. Michal Vlk
35. Ladislav Koucký
5., 9. Jan Bláha
17. 10. 12 17:30 ARIT S nadhledem Parta AC 6. 3:5 (1:2)
Bojovné utkání, domácí hráli s vyšším fyzickým nasazením, ujali se vedení a v tu chvíli by na hosty nikdo nevsadil. Hosté ale hráli chytře a zvláště Csemi dokázal využít nesoustředěnosti soupeře v obraně a až do poločasu se výsledek otočil. Ve 2.půli byla už hra vyrovnaná, hosté byli lepší v proměňování šancí.
S nadhledem Parta AC
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Lukáš Lodin, Michal Polášek, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Martin Hradec, Jakub Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák
13. Michal Polášek
49. Michal Sedlák
53. Jan Bláha
25., 35., 51., 52. Petr Csémi
28. Martin Hradec
13. 10. 12 15:00 TEMPO Marami 1.FC S nadhledem 5. 3:11 (1:5)
Zasloužená výhra hostů. Ivan Krechun, Oleg Ivantsiv
Marami 1.FC S nadhledem
Petr Čihák – Sandu Ilie, Tomáš Kanda, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Lukáš Tomrle, Martin Weidenthaler vs Pavel Gerschon – Milan Bellinger, Marek Gerschon, Michal Polášek, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák